Skocz do zawartości

Oznakowanie wiekowe programów


qqq_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałeś gdzie indziej znaczki czy dalej będziesz udawał nie powiem kogo? Ja nie piszę że nie ma takiego rozporządzenia tylko że jest martwe skoro jedni sie stosują inni nie. A skoro jednym nie obowiazuje to nikt i innych do niego nie może i nie zmuszał. A Ty nie zmienaj postów obrażajac kogoś a póżniej myśląc że nikt nie zawuważy by się wybielić zmieniasz treść.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:

@czerstwy zmieniłem post, w którym sugerowałem, że udajesz głupka, bo uznałem, że przesadziłem. Tyle w temacie.

Co do znaczków. Mnie nie interesuje, że ktoś się nie stosuje do prawa. Tłumaczę dlaczego C+ tak zrobił.

 

Ok. To jest wszystko chore na C+Sport nie ma znaczku na C+sport2 jest🤣Wczoraj na TVP Sport był teraz nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał:

Są znaczki przy transmisjach sportowych?

 

1 godzinę temu, czerstwy napisał:

A wczoraj z czego wstawiłem zdjęcie?

Z tego co zauważyłem to oznaczenia wiekowe pojawiły się w przypadku magazynów sportowych. Dajmy na to - "Superpiątek", czyli magazyn wokół piątkowego meczu o 20:30 jest z oznaczeniem wiekowym, ale już sam mecz jest bez oznaczenia. Wcześniej również przy magazynach sportowych nie było oznaczeń.

 

Swoją drogą - dziś, nawet mając tv naziemną - jest coś takiego jak EPG. I tam - TYLKO I WYŁĄCZNIE - powinna znajdować się informacja o oznaczeniach wiekowych. A nie robienie śmietnika na ekranie. To nowe prawo jeszcze zwiększyły te oznaczenia. Dla mnie totalny bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder/telewizor NIE WŁĄCZA KONTROLI RODZICIELSKIEJ po znaczku na ekranie, A PO INFORMACJI W EPG.

Do tego bardzo łatwo ją wyświetlić - po prostu wchodzisz w Info i już masz.

A jak ktoś nie załącza informacji o wieku do EPG (tak miałem w przypadku MUX L3 jak jeszcze miałem na swoim telewizorze naziemną) to powinien płacić kary, może doda.

 

Tymczasem KRRiT robi śmietnik na ekranie... chyba tylko dla tych co mają kablówkę analogową, a je powoli wyłączają.

Jest XXI wiek! Jest cyfra, a nie analog. Teraz można przesyłać też inne strumienie poprzez sygnał radiowy niż tylko wizja, fonia i telegazeta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k05 napisał:

 

Z tego co zauważyłem to oznaczenia wiekowe pojawiły się w przypadku magazynów sportowych. Dajmy na to - "Superpiątek", czyli magazyn wokół piątkowego meczu o 20:30 jest z oznaczeniem wiekowym, ale już sam mecz jest bez oznaczenia. Wcześniej również przy magazynach sportowych nie było oznaczeń.

 

Swoją drogą - dziś, nawet mając tv naziemną - jest coś takiego jak EPG. I tam - TYLKO I WYŁĄCZNIE - powinna znajdować się informacja o oznaczeniach wiekowych. A nie robienie śmietnika na ekranie. To nowe prawo jeszcze zwiększyły te oznaczenia. Dla mnie totalny bezsens.

Wczoraj wstawiłem zdjęcie transmisja za żywo i oznaczenie wiekowe.Więc niby nakazuja wielkość oznaczeń a nie precyzuja gdzie mają być?🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WinExpert napisał:

Tymczasem KRRiT robi śmietnik na ekranie... chyba tylko dla tych co mają kablówkę analogową, a je powoli wyłączają.

Jest XXI wiek! Jest cyfra, a nie analog. Teraz można przesyłać też inne strumienie poprzez sygnał radiowy niż tylko wizja, fonia i telegazeta!

Właśnie! Oznaczenia wiekowe z ekranów powinno się usunąć a nie zwiększać ich wielkość. Miejsce oznaczeń wiekowych powinno być w EPG, a nie na ekranach telewizorów. Brawo kretyni z KRRiT!

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...