Skocz do zawartości

Elite HD


brando
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...

Stare karty tylko do wyczerpania zapasów, raczej krótko (oprócz HD 5+ STARS - ta karta zostaje jako Elite 5 Stars i 2+ - ta zostaje jako Astra 4, czyli w zasadzie znikają Mega Elite i HD 10+). Natomiast nowe w zasadzie są już na bieżąco i praktycznie będą wymieniane w ofertach jak się stare skończą. Na sex-tv.pl (ProFan) będą na dniach.

 

Z Redlight po zmianach Elite Superchic HD 9+ = Elite 5 Stars i Astra 4 osobno.

Z SCT największa jest SCT Brazzers 10+, a pozostałe karty to różne wersje okrojone, np. SCT Evil Angel 8+ to samo SCT bez XXL i Brazzersa. No i niby byłoby wyraźnie tańsze, ale chciałby ktoś brać kartę tylko dla samych SCT, które wiadomo jak wyglądają i jak stoją z jakością? ;)

 

Fajna nowość, że XXL będzie już szeroko dostępny - ten sam co w nc+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo tutaj masz wykaz kanałów dla pakietu noc w platformie Tricolor 

http://www.tricolor.tv/channelpackages/nochnoy/

a tutaj dla Telekarty HD 

http://www.telekarta.tv/channels.html?west=1&_pack=addpacks&dopcanal=1001_night

Jeśli ktoś lubi Rosyjskie kanały warto się w październiku zdecydować mają fajną promocje.

Za cały rok pakietu Bezlimitnyj zapłacimy tylko 300 rubli !! (około 20 zł)

Normalnie pakiet chodzi po 3600 rubli ja dałem się skusić pomimo że mam tą platformę tylko z opcją modułu oraz karty. Teraz kupiłem samą kartę która chodzi w slocie  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za offtop, ale jeśli chodzi o platformy w  Rosji to niestety nic nie zamówisz przez stronę. Przy rejestracji wymagany nr telefonu zarejestrowany w Rosji w celu aktywacji usługi. W tej kwestii trzeba rozmawiać z ludźmi z Rosji, ale są chętni do pomocy. Z płatnościami nie ma już kłopotu, bo można to robić przez ichniejszy ICOK :wink: Tak samo dobór pakietów zamawiasz co chcesz z domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SCT są niestety słabe jakościowo i pod względem filmów też nieszczególne, chociaż tu zawsze zostawiam pole na to, że każdy lubi coś innego ;) XXL jest w SD, ale w solidnym SD, jakość jest dobra. Co do cen info będzie na dniach ;)

 

SCT Brazzers 10+ czyli te słabe jakościowo i nieszczególne filmy+XXL+Brazzers czyli wszystkie kanały w SD to cena 599 zł.Obecnie o 150 zł taniej można mieć SCT i takie kanały jak Hustler,Dorcel czy Redlight.SCT 5 kanałów-299zł,Elite Super Chic HD 9 kanałów z HB i Astry-599zł obecnie jest podobna karta w tej samej cenie.Większość abonentów nie zobaczy wszystkich kanałów z tej karty ale i tak nie ma co nawet porównywać do pierwszej oferty a cena ta sama.Elite 5 Star HD5+ za 439 zł obecnie jak mnie pamięć nie myli taka sama oferta za 369 zł.SCT XXL Multicard 5+ 3 kanały SCT które są gwarantowane i dodatkowo Brazzers+xxl za 408 zł.Elite Lite HD 4+ czyli Hustler,Redlight,Private,Dorcel za 329 zł.Część tej nowej oferty brzmi jak kiepski żart.Ale trzeba poczekać aż ta oferta pojawi sie w innych sklepach bo w tym to widzę że i poprzednia oferta była odpowiednio wyceniona :lol2: Choć widzę że są promocje i ostatnio z tego co widzę była dość ciekawa oferta i cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...