Skocz do zawartości

Lista kanałów nieprzerywających programów reklamami


Mitchell
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualne zestawienie umieszczone zostało w pierwszym poście. Jeżeli są tam jakieś błędy, lub macie coś nowego, to piszcie.

Sprawdźcie, w miarę możliwości, w których godzinach nie ma reklam na kanałach poniżej:

AXN Sci-Fi - prawdopodobnie 1:00-5:00, ale nie mam możliwości zweryfikowania

AXN Crime - tutaj chyba całą dobę reklamy - do sprawdzenia

 

Jeszcze mała uwaga - programy nie emitujące reklam, ale przerywające programy zwiastunami, nie kwalifikują się do listy.

Mimo tego proponuję je wyszczególnić - dodam je na dole spisu z adnotacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdan425, sprecyzowałem tamten post. Tym razem nie powinno być nieścisłości. :wink:

 

Brakuje Disney Channel, od grudnia ubiegłego roku w trakcie filmów nadaje reklamy i zapowiedzi tak jak Disney xd. Ze spisu trzeba wykreślić iTV Polska i religia.tv, kanały te przerywają swoje programy
Czyli Disney Channel i Disney XD nie przerywają seriali, ale przerywają filmy?

 

Od 1 stycznia na kanale History emitowane są reklamy.
Na History HD również?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP1 i TVP2 sztucznie dzielą programy i filmy na części aby puszczać reklamy. Czy ktoś z was oglądał kiedyś "Pytanie na śniadanie"(?) Po co program jest przerywany "Prognozą pogody"(?) Po to aby puszczać reklamy. Zresztą TVP już buliła kary za takie praktyki, mimo to nadal tak robi. Kiedyś o 19:30 "Wiadomości", "Sport" i "Prognoza pogody" były jednym blokiem informacyjnym. A teraz(?) Filmy dokumentalne popularno-naukowe też są dzielone ("były dzielone" - bo teraz tego pasma o 11 rano już nie ma) na 2 części po 25 minut. Dla niepoznaki poszczególne części emitowane są w inny dzień. Tak samo z filmami Bolliwoodzkimi, które często są długie. Np. "Czasem słonce, czasem deszcz" film, który ma 210 minut, TVP1 sztucznie podzieliła na 3 części.

 

Nie wspominając już o banerach z konkursami SMS, wyskakujących co chwila na 1/3 ekranu!

 

Proponowałbym rozdzielić listę na 2 kategorie:

- kanały, które nie przerywają swoich programów żadnymi reklamami, zwiastunami, banerami, i innymi śmieciami,

- kanały, które prawie :> nie przerywają programów raklamami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem banery z konkursami SMS i reklamy sylwestra i innych [beep]ół podczas filmu "Zerwany" na TVP2, który leciał po północy, oniemiałem. Tak głupiej praktyki jeszcze nie widziałem, jak żyję. Rozumiem podczas swoich programów, seriali, ale inne filmy i seriale mogliby sobie odpuścić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdan425, sprecyzowałem tamten post. Tym razem nie powinno być nieścisłości. :wink:

 

Brakuje Disney Channel, od grudnia ubiegłego roku w trakcie filmów nadaje reklamy i zapowiedzi tak jak Disney xd. Ze spisu trzeba wykreślić iTV Polska i religia.tv, kanały te przerywają swoje programy
Czyli Disney Channel i Disney XD nie przerywają seriali, ale przerywają filmy?

Dokładnie tak, seriale u nich trwają ok 20-25 min a filmy ok.90 min. Pewnie dlatego tylko filmy przerywają reklamami i zapowiedziami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie widzę od grudnia żadnych reklam na tym kanale, tylko zapowiedzi ich seriali i promocję MTV, np. oglądałem od 0:00 do 0:50 "Dwóch i pół" od Pon. do Pi. to, ani razu nie było reklamy, podobnie było z "Ukrytą Kamerą" o godz. 4:30 i wszystkich programach między 0:00, a 5:00. Dalej nie wiem, bo emitowany jest serial "Przystanek Alaska". I jeszcze w tygodniu między Bożym Narodzeniem, a Nowym Rokiem moja mama oglądała "Zmienników" ok. godz. 16:00 to też nie było reklam. W innych godzinach to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cartoon Network i Boomerang przerywa filmy reklamami....

Seriale także?

 

Discovery HD Showcase, MTVN HD i FOX HD na tę chwilę nie przerywają programów reklamami, jednak przerywają je emitując zwiastuny, wiec nie wiem czy zaliczają sie do tego zestawienia ;). Ale zawsze można dodać taką adnotację :).

Czy te 3 kanały nadają reklamy między programami, czy w ogóle nie ma na nich reklam?

 

Natomiast Nat Geo Wild HD nie przerywa niczym programów.

Pomiędzy programami również nie ma reklam ani zwiastunów? Jeden program za drugim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery HD Showcase, MTVN HD i FOX HD na tę chwilę nie przerywają programów reklamami, jednak przerywają je emitując zwiastuny, wiec nie wiem czy zaliczają sie do tego zestawienia ;). Ale zawsze można dodać taką adnotację :).

Czy te 3 kanały nadają reklamy między programami, czy w ogóle nie ma na nich reklam?

Pomiędzy programami też są tylko zwiastuny.

 

Natomiast Nat Geo Wild HD nie przerywa niczym programów.

Pomiędzy programami również nie ma reklam ani zwiastunów? Jeden program za drugim?

Pomiędzy programami zazwyczaj leci tylko filmik z logo Nat Geo Wild HD i pojawia się kolejny program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...