Skocz do zawartości

Lista kanałów nieprzerywających programów reklamami


Mitchell
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie do tych co sledza w temacie "Lista kanalow nie przerywajacych programow reklamami"czy AXN Sci-Fi,AXN Crime,AXN, sa przerywane reklamami.Mam cos nagrac i nie wiem czy sa reklamy czy nie.Za fatyge serdecznie dziekuje.O ile jest mozliwe prosze tez o wykaz wszystkich kanalow nie przerywajacych programow reklamami,Chodzi mi o stan aktualny na dzien dzisiejszy,tj.04.06.2012r.Bardzo serdecznie dziekuje.TEDDY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do listy można chyba dodać Polsat Sport News. Nie widziałem tam jeszcze nigdy reklamy, jedynie zwiastuny i ogłoszenia typu "Fundacja Polsat". Transmisje na żywo (często simulcast z innych kanałów Polsatu) nie są przerywane w ogóle, nawet podczas naturalnych przerw w grze (np. między setami w tenisie lub siatkówce). Pokazywany jest wtedy przekaz z areny (bez komentatorów), chyba że jest to program w studio (jak Cafe Euro), wtedy przerwy wypełniane są zwiastunami i innymi materiałami promocyjnymi (podczas gdy w tym samym czasie na Polsacie Sport są reklamy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki likwidacji Polsatu Futbol i ujednoliceniu ramówki Polsatu Sport i Polsatu Sport HD, Polsat Sport News będzie mógł zostać wzbogacony o transmisje, których dotychczas nie mógł emitować, bo kontent był dzielony pomiędzy 5 anten. Zapowiedział to Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu. Z kolei reklamy w Polsacie Sport News pojawią się po zwiększeniu jego zasięgu.

 

– To będzie stacja informacyjna wciąż, tylko, że wzbogacona też o różne eventy, które nie będą emitowane w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra – powiedział Maciej Stec, członek zarządu Telewizji Polsat. Dodał, że czas reklamowy w Polsacie Sport News zacznie być sprzedawany, gdy stacja zbuduje zasięg. Będzie to związane z rozwojem Naziemnej Telewizji Cyfrowej (kanał znajduje się w MUX2 DVB-T) lub wejściem do ofert kolejnych operatorów płatnej telewizji.

tvpolsat

Także reklamy w PSN prędzej, czy później się pojawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Aktualizacja 19.09.2012

 

Dodane:

Kanały nie przerywające programów reklamami ani zwiastunami: Sundance Channel HD

Kanały nie przerywające programów reklamami w określonych porach: TVN, TVN7

Usunięte:

ID. Investigation Discovery, Nat Geo Wild HD, SportKlub, SportKlub+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak ciężko przejść do pierwszego posta i samemu sprawdzić? Proszę:

 

TVN podczas nocnego pasma "Nic straconego" przerywa programy jedynie krótkimi zapowiedziami

TVN7 podczas nocnego pasma powtórek przerywa programy jedynie krótkimi zapowiedziami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...