Skocz do zawartości

Zmiana Image'u


Artur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam ;)

 

Będzie to trochę później niż wcześniej (kwestia miesiąca, dwóch), ale dlatego też grafika forum jest jaka jest, a do nowego serwisu upodobni się jak ten powstanie...

 

Odpowiedź jak polityk :wink: Czyli napewno bedzie zmiana layout'u :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na szybko:

 

Robimy tematy np. FEEDS / SPORTS / COKOLWIEK INNEGO, do których dodajemy krótkie informacje o przekazach, co się rozkodowało co zakodowało (same namiary + 3 słowa od ojca prowadzącego)...

 

A następnie w SK pojawiają się np. 3 najnowsze pełne posty w dziale na SK...

 

Np. w dziale football w tv (zarówno w spisie jak i na konkretnym newsie) w trzeciej kolumnie pojawiły by się 3 najnowsze posty całe z tematu "FOOTBALL W TV - SHORTS" + link do tematu...

 

Założeniem byłoby tylko, że format postów w tym dziale byłby silnie moderowany (żeby nikt na strone satkurier.pl nie przemycał reklam, czy podobnych)...

 

Co wy na to?

 

Moderatorzy (których wybierać bedziemy) pilnowaliby żeby posty składały się np. z parametrów i maksymalnie 10 słów opisu... Wszelkie komentarze i inne byłyby z takich tematów kasowane... W końcu całe forum jest do tegu, a te kila tematów tylko do danych samych :P

 

Zaplątałem się, ale mam nadzieję, że rozumiecie i małymi korekami się spodoba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił tylko grafikę, bo ta za bardzo kojarzy się z medialinkiem. Serwis jest w porządku. Nie mam nic do niego.

Może to tylko kwestia czasu. MediaLink prędzej czy później i tak padnie :)

 

EDIT:

Jedna uwaga odnośnie działu Hyde Park. Posty w nim zawarte nie powinny być kasowane po 30 dniach, ponieważ dyskusje na tematy "okołosatelitarne" mogą toczyć się dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na szybko:

 

Robimy tematy np. FEEDS / SPORTS / COKOLWIEK INNEGO, do których dodajemy krótkie informacje o przekazach, co się rozkodowało co zakodowało (same namiary + 3 słowa od ojca prowadzącego)...

 

A następnie w SK pojawiają się np. 3 najnowsze pełne posty w dziale na SK...

 

Np. w dziale football w tv (zarówno w spisie jak i na konkretnym newsie) w trzeciej kolumnie pojawiły by się 3 najnowsze posty całe z tematu "FOOTBALL W TV - SHORTS" + link do tematu...

 

Założeniem byłoby tylko, że format postów w tym dziale byłby silnie moderowany (żeby nikt na strone satkurier.pl nie przemycał reklam, czy podobnych)...

 

Co wy na to?

 

Moderatorzy (których wybierać bedziemy) pilnowaliby żeby posty składały się np. z parametrów i maksymalnie 10 słów opisu... Wszelkie komentarze i inne byłyby z takich tematów kasowane... W końcu całe forum jest do tegu, a te kila tematów tylko do danych samych :P

 

Zaplątałem się, ale mam nadzieję, że rozumiecie i małymi korekami się spodoba :P

 

Zrozumieliśmy chyba :wink: W skrócie chyba chodzi o to że ktos napisał by na forum jaki przekaz leci przez satelitę, i ta informqacja pojawia się na stronie z odpowiednim mejscu :) chyba o to ci chodziło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumieliśmy chyba :wink: W skrócie chyba chodzi o to że ktos napisał by na forum jaki przekaz leci przez satelitę, i ta informqacja pojawia się na stronie z odpowiednim mejscu :) chyba o to ci chodziło :D

 

No mniej więcej ;)

 

Podoba się? Wg mnie największą zaletą jest to, że osoby nie znające forum a czytające namiętnie SK wejdą na forum raz na czas i może się zarejestrują...

 

Bo będą miały wybór interesujących ich rzeczy z forum na stronie jaką aktualnie oglądają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę już jestem na tym świecie i proszę aby na stronce SATKuriera nie robić radykalnych zmian prowadzacych do awangardy.

Zmianę szaty jako takiej trzeba zrobić ale i z wyczuciem dobrego smaku. Nie lubię takich tekstów, że MediaLink padanie - nie nam o tym rozt[beep]ć. Jedna i druga stronka wzajemnie się uzupełniają przekazem i przepływem tak potrzebnej informacji. Zapwewne obie Redakcje ze sobą konkurowały i konkurują ale zawszę nam czytelnikom wychodziło to na zdrowie. Wylewana złość za to, co się zdażyło z poprzednim forum jest tu całkiem niepotrzebna, a tym bardziej, takie przepowiednie. Byłem zapraszany i na inne fora. Przeglądałem je wielokrotnie. Nawet nosiło mnie, aby się zalogować. Zwlekałem i czekałem na forum tutaj. Myślę, że to mój dobry wybór. Wszystko tu mam pod reką. Najnowsze wiadomości ze świata SAT i wszelakiej Telewizji, nowinki techniczne i zapowiedzi oraz to, o czym ja i pewnie każdy powinien wiedzieć.

 

-pozdrawiam-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzię się z Tobą. SAT Kurier i MediaLink uzupełniały się jako dwa serwisy internetowe, ale kiedyś. Teraz trochę się pozmieniało - zauważ, że w SK pojawiają się teksty ze świata mediów, natomiast w ML informacje o telewizji satelitarnej. MediaLink z powodu niekompetentnej redakcji - nie chcę wymieniać jej po nazwiskach, ale uznajmy, że będzie to jej zdecydowana większość - nie potrafił utrzymać przy sobie współpracowników.

 

Zgodzę się z jednym, że nie nam decydować czy MediaLink padnie, czy też nie. Moim zdaniem konkurencja jest zdrowa, jeśli prowadzona jest fair play. MediaLink niestety bardzo źle traktuje swoich współpracowników i nie jeden redaktor już z tego powodu odszedł z jego struktur. A wszystkiemu winny naczelny. Wiem, bo sam tam kiedyś byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol odwzorowałeś w tym tekście jakiś swój żal, który w sobie, gdzieś, tam głęboko nosisz. Masz do tego zupełne prawo.

Natomiast ja spoglądam na to zupełnie inaczej. Dla mnie liczy się informacja i nie jest ważne z jakiego serwisu pochodzi. Ważne, że jest wiarygodna, szybka i interesująca.

SATKurier i MediaLink jeśli, tylko zechcą w ten sposób ze sobą konkurować, to zapewne wyjdzie Wszystkim na zdrowie a w szczególności nam czytelnikom.

Czego Wam Wszystkim i sobie życzę.

 

-serdecznie pozdrawiam-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
SATKurier i MediaLink jeśli, tylko zechcą w ten sposób ze sobą konkurować, to zapewne wyjdzie Wszystkim na zdrowie a w szczególności nam czytelnikom.

Czego Wam Wszystkim i sobie życzę.

No to konkurują. Medialink już utonął, a Satkurier działa w najlepsze. Nie widzę, żeby wyszło to komuś na dobre. Nic się nie zmieniło. Nie czuję pustki. Medialink jest tylko marną kopią newsów MediaRun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...