Skocz do zawartości

M jak miłość


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to już uspokajam, że dom Mostowiaków całkowicie się nie spali. Ba pewnie go nawet nie pokażą jak wygląda po pożarze. Dom będzie po prostu zniszczony. Seniorzy będą mieszkać u Kingi i Piotrka zaś Marek z Ewą u Ani. Ten pożar to pewnie pretekst reżyserów aby wyremontować i odnowić wnętrze rodzinnego domu. Jedyne miejsce gdzie nigdy nie było nic robione podczas całej eMki.

 

Co do ogólnie całego serialu również jestem aby ten tasiemiec zakończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia po pożarze domu Mostowiaków? Powiem obejrzałem dzisiaj ten odcinek i aż łezka w oku poleciała. Jedyny nie naruszony punkt serialu od początków serialu.

 

Sprawili dzisiaj takie wrażenie jakby chcieli zakończyć ten serial. Dziś nie pokazali na końcu serialu co czeka nas po wakacjach jak w zeszłych latach, tylko pokazali przeszłość. Nawet Hanka była. I wyjątkowo nie pokazali co w następnym odcinku podczas kulis. Nawet w sieci nie ma następnego odcinka. Ale jednak aktorzy zapraszają na kolejny sezon

 

Osobiście myślę że jesienią czekają nas jakieś zmiany. Ciekawe czy nie zagości nowa czołówka. Jeśli chcą dalej wałkować te serial to powinni go skrócić czasowo tak do 20-30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to już uspokajam, że dom Mostowiaków całkowicie się nie spali. Ba pewnie go nawet nie pokażą jak wygląda po pożarze. Dom będzie po prostu zniszczony. Seniorzy będą mieszkać u Kingi i Piotrka zaś Marek z Ewą u Ani. Ten pożar to pewnie pretekst reżyserów aby wyremontować i odnowić wnętrze rodzinnego domu. Jedyne miejsce gdzie nigdy nie było nic robione podczas całej eMki.

 

Co do ogólnie całego serialu również jestem aby ten tasiemiec zakończyć.

Szkoda że kompletnie się nie spalił - byłby pretekst do postawienia całkiem nowego domu. Przy okazji jestem ciekawy dwóch spraw a mianowicie jak o spaleniu domu dowiedzą się seniorzy, reszta Mostowiaków oraz Janka i jak na to zareagują oraz czy Marek wpadnie w depresje. Poza tym ciekawe czy podpalacz trafii do więzienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Osobiście myślę że jesienią czekają nas jakieś zmiany. Ciekawe czy nie zagości nowa czołówka. Jeśli chcą dalej wałkować te serial to powinni go skrócić czasowo tak do 20-30 minut.

Kiedyś to były nawet 3 odcinki 45 minutowe w tygodniu.

 

A wczoraj jak przyjechała policja w tym serialu to podjechała wprost do tego podpalacza i zamiast go gonić bo zaczął uciekać to policjant pozwolił mu uciec. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem odcinek z pożarem domu Mostowiaków - genialny, lecz moim zdaniem scena z czołgającym i klękającym się Rafałem na polu była żałosna, jednak scena w której Marek wspomina dom Mostowiaków w tym ś.p. Hankę jest moim zdaniem piękna. Szkoda, że nie pokazali co będzie w odcinkach po wakacjach - pewnie scenarzyści i twórcy serialu robią niespodziankę widzom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No i M jak miłość powróciło po wakacyjnej przerwie. Dom wyglądał dzisiaj naprawdę strasznie. Co ciekawe to nie był tak naprawdę ten sam dom co zawsze gości w serialowej Grabinie co było można zauważyć, że w około nie ma obór, garaży itp. Mostowiakowie mimo wysokich kosztów postanowili odbudować stary dom zamiast bardziej opłacalnej opcji postawienia nowego. W czołówce praktycznie nic nowego tylko nie ma już w niej Kaśki. Zostali sami bracia Chodakowscy, Dzisiejszy odcinek zawierał również sporo swoich autorskich soundtracków. Można powiedzieć, że nawet więcej niż połowę. co mnie osobiście cieszyło, bo nie lubię tych dziwnych jęków Amerykańskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Nie oglądam większości, ale wchodzę nieraz na strony serwisów vod na FB. A tam cały czas lament, że nie ma seriali TVP w internecie. Wygląda to na sztuczne zawyżanie oglądalności w TV, bo przecież w internecie nie ma, więc ludzie muszą oglądać tylko w telewizji. O to chyba Kurskiemu chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

w przyszłym tygodniu kończy się ten sezon M jak Miłość, swoją drogą to ta przerwa wakacyjna jest irytująca, mają zapas odcinków  że spokojnie by im na całe Wakacje wystarczyło, ten serial się trzyma wysoko byłby łakomym kąskiem dla innych stacji np ZPR, TVP by ostro wtedy straciło ale to i lepiej bo praktycznie po za tym serialem nic innego u nich nie oglądam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...