Skocz do zawartości

M jak miłość


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja skończyłem oglądać ten serial już dawno

Scenarzyści już te same sceny na różnych bohaterach wypróbowali

Wprowadzają multum nowych postaci, część wątków później ginie, a nowe postacie przeżywają to samo co stare - rozstania, powroty, śluby, ciąże, wypadki, romanse, półstałe związki - jednym słowem : telenowela meksykańska

(tylko ona kończy sie po 100-200 odcinkach)

 

Co za kicz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam od wielu lat. Czasem tylko pojedyncze odcinki się zdarzało. To już wolę Barwy szczęścia, przynajmniej produkują w HD. Ciekawe czy nowy sezon M jak miłość będzie w HD, bo taki kultowy serial bijący kiedyś rekordy popularności w SD to żenada. Podobnie Klan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotalplus zgadzam sie z Tobą, Ja nie jestem zwolennikiem seriali tasiemcowych liczących po parę tysięcy odcinków, forma tego serialu się już wyczerpała, nie wiem skąd taka duża oglądalność, może TVP świadomie fałszuje dane dotyczące tego serialu, bo widziałem kilka odcinków tego serialu i bardzo Mi sie nie podobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio scenarzyści ''M jak Miłość'' postanowili wprowadzić wątki kryminalne np. gwałt i pobicie kuzynki Mostowiaków czy atak na Łukasza. W jutrzejszym odcinku pojawi się także gość z Japonii który pokaże swoje zdolności sztuk walki w restauracji Pawła i Janka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowili wprowadzić wątki kryminalne np. gwałt i pobicie kuzynki Mostowiaków czy atak na Łukasza.

I wcale się nie dziwię. Tysiąc któryś tam odcinek. To niesie znużenie potencjalnego oglądacza. A stan oglądalności jeśli się nie podnosi, to przynajmniej należy utrzymywać. Że ludzie to jeszcze "kupują" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak akademik pustoszał o 20 (zdaje się, że o takiej godzinie leciał w 2006). Wszystkie laski zbierały się w sali telewizyjnej i można było poczuć się jak w Seksmisji. 2 ancymony (ja i kumpel) i 40 kobitek. Teraz to już nie ten sam serial. Naciągany do granic absurdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio czytając ''Świat Seriali'' zauważyłem że już wkrótce będzie się w tym serialu dużo działo m.in serialowy Paweł zostanie oskarżony o morderstwo. Jak widać scenarzyści chcą wprowadzić wątki kryminalne aby oglądalność wzrastała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczorajszy odcinek serialu wg. mnie przypominał trochę scenariusz filmu sensacyjnego typu ''Wallander'', w którym kuzynka Mostowiaków zabiła swojego oprawcę, a Paweł zostaje o to oskarżony i trafia do więzienia. Natomiast reżyserem tego odcinka był twórca głośnego filmu ''Lincz''.

 

W ramach ciekawostek podam, że w jednej ze scen Basia i Zosia oglądały film ''Och Karol 2'' (a właściwie końcową scenę filmu). ''Och Karol 2'' podobnie jak ''M jak Miłość'' produkuje ta sama firma producencka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Lista nieobecnych, który wciąż się pojawiają w czołówce serialu:

 

-Natalka Mostowiak

-Maria i Artur Rogowscy

-Małgosia Chodakowska

-Joanna Liberadzka

-Kuba Ziober

 

Ciekaw jestem, kiedy pojawi się nowa czołówka w której się pojawią m.in Ewa i Antek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...