Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Te dane z pewnością są zawyżone.A większość ludzi oglądających ten serial to z pewnością ci co ogladaja "mode na sukces" etc.

Ten serial pewnie nigdy się nie skończy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś się skończy bo u mnie wszyscy w rodzinie oglądajo a ja nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TVP nie będzie chciała popełnić tego samego błędu - zdjąć z anteny serial, który wciąż zaskakuje wynikami oglądalności. TVP1 zdjęła ,,Plebanię" i nie najlepiej na tym wyszła. Wiemy, co się stało z ,,Galerią"...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okazuje się że Przemysław Cypryański czyli serialowy Kuba Ziober odchodzi z serialu ''M Jak Miłość'' i to na serio: http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak ... 64978.html Dodam że już w kwietniu i maju jego postać nie występowała w serialu gdyż serialowy Kuba wyjeżdżał do stolicy Niemiec gdzie pomagał swojej byłej żonie Oldze i synowi Krzysiowi w trudnych momentach po rozstaniu z drugim mężem Olgi Roberto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okazuje się że Agnieszka Więdłocha, czyli serialowa Joanna żona Pawła rzeczywiście odchodzi z serialu: http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak ... 66162.html. Dodam że najbardziej uwielbiałem panią Więdłochę jak grała Lenę Sajkowską-Markiewicz w serialu ''Czas honoru''. Także początkowo mi się podobała w serialu ''MjM'' ale w późniejszych odcinkach po tym jak przyjęła pracę w laboratorium jej byłego chłopaka to jej rola mi się nie podobała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serial ewidentnie się sypie ... jestem wiernym widzem ( trochę z przyzwyczajenia) od pierwszego odcinka ale myślę że trzeba powiedzieć już dość - zaraz 3/4 obsady m jak miłość odejdzie ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Obsada może i sypie się, ale serial wcale nie musi. Wystarczy spojrzeć na serial Na dobre i na złe, gdzie pierwotnej obsady już nie ma, a serial trzyma poziom - średnia widownia na poziomie ponad pięciu milionów. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No w sumie racja tylko tam watek nie dotyczył tak mocno rodziny ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba powiedziećm,że faktycznie dużo osób odchodzi z MJM-Kożuchowska,Więdłocha,Cypryański,Kuszewski i pani Pieńkowska też mają odejść. Ja już od dawna nie oglądam tego serialu,czasem zdarzy mi się obejrzeć jakiś odcinek,ale uważam,że serial bardzo dużo stracił po odejściu pani Łepkowskiej i teraz strasznie upodobnił się do "Mody na sukces",bo bohaterowie nie mają innych kłopotów niż sercowe i własciwie rozmawiają tylko o miłości.. Ja dawniej odnajdywałem jakaś rzeczywistość w tym serialu,teraz jej nie odnajduję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Kuszewski nie odchodzi, co sam zdementował. Szkoda na pewno Kożuchowskiej i Pieńkowskiej, bo to aktorki, które występowały w serialu od samego początku. A Cypryański czy Więdłocha to żadna strata. Pierwszy nie odgrywał żadnej istotnej roli, a Więdłocha jest od niedawna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te starsze odcinki można jeszcze oglądać, ale nowe? Nie przypadają mi do gustu - jak każdy nowy serial, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobne zdanie. M jak miłość umarło na początku 2010 roku. Nawet twórcy "Klanu" ostatnio spuścili z tonu. Co innego Plebania - tu dobra akcja toczyła się do ostatniego odcinka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie te pierwsze odcinki były bardzo ciekawe i najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W nowych odcinkach ''MjM'' pojawiła się nowa tyłówka serialu i nowa piosenka kończąca serial: ''Zagubiona'' w wykonaniu Piotra Karpienii i Witolda Cisło. Także po zakończeniu serialu jest reklama informująca że serial ''Na dobre i na złe'' będzie emitowany w środy o 20:40.

Także została dodana nowa czołówka ''Kulis serialu M jak Miłość''

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dzisiejszym odcinku ''M jak Miłość'' wystąpi Krzysztof ''Diablo'' Włodarczyk który zagra trenera Marcina Chodakowskiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i Madzia wróciła, ciekaw jestem czy Anna Mucha zostanie w serialu na stałe czy też nie. Także dodam że nową piosenką kończącą serial jest piosenka Sylwii Grzeszczak i Libera pt: ''Co z nami będzie''.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi