Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Serial jeszcze nie ma wątku więc go zakładam

A oto moje pytanie

Jak nazywa się miejscowość w której są kręcone zdjęcia M jak miłość-CHODZI MI O DOM MOSTOWIAKÓW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewny nie jestem, ale chodzi chyba o miejscowość Orzeszyn pod Warszawą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale chodzi o nazwę w serialu, czy w rzeczywistości.

Jak w serialu to- GRABINA :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy to prawda że dom jest w orzeszynie a wnętrze w Piasecznie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamietam kiedys wyskakiwało w napisach końcowych że zdjęcia do serialu kręcone są na terenie powiatu Piaseczno teraz to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dom znajduje się w Orzeszynie, w Piasecznie znajduje się sąd, @ReyMysterio masz rację zdjęcia plenerowe są kręcone w powiecie Piaseczno a konkretnie w miejscowości Piaski, ale dom Mostowiaków stoi w Orzeszynie, można o tym przeczytać tutaj http://serwisy.gazeta.pl/tv/1,47060,2764086.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak nie grała jakiejś ważnej roli, dawno nie występowała, więc to nie będzie takie odejście jak Kożuchowskiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczorajszy 900 odcinek serialu ''M Jak Miłość'' reżyserował aktor Marek Bukowski znany z roli Piotra Gawryły w ''Na dobre i na Złe'' i Andrzeja z ''Hotelu 52''

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale już odejście Marysi z serialu to będzie kolejny cios dla fanów serialu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

We wczorajszym odcinku Zosia jadła kanapkę Nutellą, a w dzisiejszym odcinku Piotrek kupił Lence Rafaello.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dzisiaj jadłem chleb z masłem i piłem herbatę Lipton.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

We wczorajszym odcinku serialu ''M Jak Miłość'' pojawiła się promocja firmy przewozowej Stena Line, w której Paweł i Joanna otrzymali e-mail od ich przyjaciela Jacka, który przysłał im zdjęcia z Karlskrony, gdzie też rozmawiali o miejscach w tym mieście.

EDIT: W Dzisiejszym odcinku Łukasz sprawdzał stronę internetową jednej z Białostockich Uczelni, która była współfinansowana przez fundusze Europejskie, w dzisiejszym odcinku także pojawiła się Nutella.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio w serialu ''M Jak Miłość'' pojawiają się rozmowy na temat Funduszy Europejskich, w dzisiejszym odcinku Krzysztof mówił Mirce że Polska Wschodnia to największy kapitał, także tydzień temu Łukasz pokazał Marcie Pałac Branickich w Białymstoku, także powiedział Marcie że pałac dostaje z Funduszy Europejskich pieniądze dzięki programowi Polska Wschodnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio pojawiły się zmiany w napisach końcowych serialu, został dodany Facebookowy adres serialu, także pojawiła się nowa piosenka kończąca serial - Volver: Z Tobą mam sen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wy to naprawdę oglądacie? Serial beznadziejny,żadnej akcji.Ciągle tylko ta go kocha a on jej nie kocha i tak w koło Macieju.Jakbym był na miejscu Łepkowskiej to wstydziłbym się pokazać ludziom bo takie g**** pisze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wy to naprawdę oglądacie?

Co to za dziwne pytanie? Spójrz łaskawie na wyniki oglądalności, to być może okulary Ci spadną :D Jeśli o mnie chodzi, to nie. Nie oglądam tego serialu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous
Ciągle tylko ta go kocha a on jej nie kocha i tak w koło Macieju.

Kolego, spójrz na tytuł tego.

Jakbym był na miejscu Łepkowskiej to wstydziłbym się pokazać ludziom bo takie g**** pisze.

Łepkowska już od ładnych paru lat nie odpowiada za scenariusz tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj pojawiła się nowa tyłówka ''Kulis M Jak Miłość'' w której została dodana internetowa strona serialu i Facebook'owa strona profilowa serialu oraz lista płac na białym tle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od kilku dni przed napisami końcowymi lektor informuje o tym że następny odcinek można obejrzeć na m-jak-milosc.pl, gdzie też w tle jest pokazana strona internetowa serialu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kto to ogląda? I jescze płacić za taki nędzny seriał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co jak co może nudny serial (sam nie oglądam) ale numer z kartonami- pompa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj zakończył się 12 sezon serialu ''M Jak Miłość'' który zakończył się bójką Jana i Pawła, najciekawszymi wątkami w tym sezonie były min: Śmierć Hanki, Rozpacz Kuby po śmierci Nataszy, Zdrada Andrzeja, separacja Kingi i Piotrka oraz Ula i Sekta. Następne wrażenia już w 13 sezonie we Wrześniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ach, jak będzie mi tego brakowało. Pozostają jeszcze: Czas na Miłość, Pierwsza Miłość i Miłość Nagiego w Pokrzywach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W 13 sezonie zabraknie Małgorzaty Pieńkowskiej (Marysi Rogowskiej) która wyjedzie z Arturem i małą Basią do Norwegii. Także pojawiają się plotki że Kacper Kuszewski (Marek Mostowiak) też chce odejść, ale dzisiaj w programie ''Pytanie na śniadanie'' dementował plotki na temat odejścia.

http://aleseriale.pl/gid,9969,img,31545 ... caid=6e9f7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi