Jump to content

Recommended Posts

Szkoda, że tylko zakodowali, bo powinni to coś OFF na amen! 😭

Niestety działa w TNK HD... 😥

• Like 1
  • Confused 1

Tak "zakodowano" sygnał POLO TV z satelity. U mnie nawet na Cameleonie nie świeci przy 125 zł abo. Owszem płakać nie będę ale pojawił się też dziwny CAID opisany "nieznany(ffff) 

Cóż jak widać w pay-tv prezentem na Mikołajki jest kodowanie sygnału kanału FTA

Idąc tym tropem jutro zakodują Mango24, TO!TV, TV Okazje.... ;)

Niszowy kanał z największą oglądalnością spośród wszystkich kanałów muzycznych w PL. No tak, to logiczne :facepalm:

2 godziny temu, SatExpert napisał:

Szkoda, że tylko zakodowali, bo powinni to coś OFF na amen! 😭

Niestety działa w TNK HD... 😥

Jak mi coś nie pasuje, to po prostu tego nie oglądam :) I się tym nie chwalę na forum bo to bez sensu. O gustach się nie dyskutuje. 

• Upvote 1

Po co w ogóle polsat kupował kanały ZPR, zauważyliście że już ma ponad 10 kanałów w NTC? Już nawet nie liczę tych kodowanych. Taki tvn ma 4 kanały puls ma 2 jakoś im wystarczy nie to co Polsatowi który jakby chciał to przejąłby cała telewizję, w dodatku nie ma już ich muzycznych w necie, kodują nawet POLO TV i puszczają wszędzie te swoje serialiki już mnie zaczyna to wkurzać serio połowa kanałów w naziemnej jest zapchana P O L S A T E M

odkryłem że jak się napisze polzsmat to wychodzi cyfrowy polsat moja ulubiona platforma XD dobry easter egg

• Upvote 1

Aktualnie Polo TV gra... zagraniczne utwory - i to bynajmniej nie z pasma Marka Sierockiego. Aczkolwiek playlista jest uboga, bo drugi raz w ciągu godziny leci "Despacito" :P

EDIT: Ten hurraoptymizm był pośpieszny, bo widzę, że na Facebooku Polo TV jest rozpiska według której aktualnie nadawane jest pasmo "Latino mix" - i to się chyba w sumie zgadza, bo są same nutki pokroju "Despacito", Enrique Iglesiasa i ich pochodne.

Edited by manieq01

Przed chwilą na antenie Polo leciał kawałek Sławomira - Megiera a tam w refrenie jest: Ty stara [beep]o, cie diabli nie biero ni ch**a nikt - jakoś tego nie ocenzurowali.

KRRITV pewnie się tym zajmie i będzie kara. :rofl:

• Haha 2