Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się wydaje, że takie zmiany nazw kanałów mogą mieć znaczący wpływ na oglądalność. Jeśli jest ona słaba, to rebranding może pomoże, ale w drugą stronę jak w przypadku Polo TV, który jest liderem wśród stacji muzycznych, to zmiana wydaje mi się wykluczona. Moim zdaniem jeśli już, to zmienią nazwę DPM, ale ta stacja też ma się dobrze jak pisał @STARS.TV. Ja osobiście widziałbym właśnie DPM jako Polo TV Extra, tak jak to jest z Eska TV czy nawet z Polsat Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem byłoby ujednolicenie dwóch kanałów pod wspólną markę, np. DISCO POLO MUSICPOLO TV EXTRA lub POLO TVDISCO POLO MUSIC 2 / DISCO POLO MUSIC EXTRA. Skoro obie marki są rozpoznawalne, to nie powinno wpłynąć negatywnie na wyniki jednej z nich.

Moim zdaniem lepsze byłoby:  ( na sat)

ESKA TV -> ESKA TV HD ( miejsce po Polsat Music HD)

ESKA TV EXTRA -> ESKA TV EXTRA HD / ESKA CLASSIC TV 

POLO TV -> ESKA POLO TV HD

DISCO POLO MUSIC -> ESKA POLO TV 2

POLSAT MUSIC HD -> X (LIKWIDACJA)

ESKA ROCK TV -> ESKA ROCK TV

 

Dlaczego tak...? Otóż byłoby to ujednolicenie wszystkich muzycznych kanałów Polsatu pod wspólny brand ESKA, który nakręca widownię, a miejsca na wszystkie kanały w HD na tp. CP nie wystarczyłoby, więc tylko wiodące ( i nadające teledyski w  HD)stacje, potem... dopiero reszta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś, że jest jeszcze VOX Music TV. A odnośnie nazwy Eska Polo, to kompletnie mi się to nie podoba. Eska to Eska, a Polo to Polo. Popieram natomiast przerobienie Polsat Music HD w Eska TV HD. Najlepiej widziałbym główne stacje w HD, a więc Eska TV HD i Polo TV HD, natomiast Eska TV Extra, Polo TV Extra, Eska Rock TV i VOX Music TV też naturalnie chciałbym w HD, ale zejdźmy na ziemię. W każdym razie taki układ widziałbym ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę już tak... :mrgreen: Ala serce i oczy bolą  jak się patrzy na tel bałagan i piksele  :/  :mrgreen:


Zapomniałeś, że jest jeszcze VOX Music TV. A odnośnie nazwy Eska Polo, to kompletnie mi się to nie podoba. Eska to Eska, a Polo to Polo. Popieram natomiast przerobienie Polsat Music HD w Eska TV HD. Najlepiej widziałbym główne stacje w HD, a więc Eska TV HD i Polo TV HD, natomiast Eska TV Extra, Polo TV Extra, Eska Rock TV i VOX Music TV też naturalnie chciałbym w HD, ale zejdźmy na ziemię. W każdym razie taki układ widziałbym ja.

VOX to raczej do odstrzału, jeśli robimy porządki...bo to kanał który nie potrafi się określić czym sam jest.. trochę dance, trochę disco, trochę naśladowania eski... szkoda miejsca na tp.

Po co trzeci kanał Disco, albo trzeci Dance/Pop?...

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będą musieli zrezygnować z "Eska" w nazwie, to wtedy widzę Eska TV jako Polsat Music, Eska TV Extra jako Polsat Music Extra i Eska Rock TV jako Polsat Rock TV. Ale ta ostatnia stacja to nie wiadomo ile w ogóle przetrwa, na razie jest na szarym końcu oglądalności. Co do VOX Music TV, to ja akurat jestem za pozostawieniem tej stacji tak jak jest obecnie, podoba mi się ta mieszanka DP z innymi gatunkami. A odnośnie Polo TV, bo w końcu o tym kanale jest ten wątek, to jeśli tak jak w przypadku Eski nie będzie wymagana zmiana nazwy, to nie ruszać, zaś DPM zmienić w Polo TV Extra. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie przed chwilą w Polo TV w programie selfi z fanem widziałem pierwszy raz archiwalny klip Akcent- Siwy Koniu

 

 

W belce po tytule było napisane, że pochodzi z archiwum Polo TV. Pytanie, czy nie zaczęli korzystać z jakiś archiwaliów Polsatu? Bo wcześniej na 100% nie był ten klip emitowany. Swoją drogą, był kiepskiej jakości.

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję filmiku w poście. Filmiki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziś awaria kanałów telewizyjnych ZPR. Informacja z FB Polo TV:

 

"Drodzy Widzowie! Z powodu awarii nadajników możecie aktualnie napotkać problemy z odbiorem sygnału z naszej anteny. Robimy co w naszej mocy, aby jak najszybciej zażegnać problemy techniczne, przywrócić sygnał naszej stacji i dalej nadawać Waszą ulubioną muzykę 1f3b6.png Będziemy informować Was na bieżąco o postępie napraw. Dziękujemy za cierpliwość i do zobaczenia już za chwilę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w komentarzach:

 

A kiedy w końcu u was będzie obraz Hd pytam?

Lubię to!Zobacz więcej reakcji
 · Odpowiedz · 31 min
23231501_1578746265518870_60185651819050
Polo tv Mamy szczerą nadzieję, że jak najszybciej!

Czyżby niedługo Polo TV w HD? 

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie aż dziwne, że ówczesny właściciel stacji (ZPR) nie dał w kablówkach tego kanału w wersji HD, była Eska, Eska Extra/8TV, Fokus, Nowa, zabrakło Polo, Vox MTV i HHTV/Eska Rock

Może będzie w sieciach kablowych, ale na satelitę bym nie liczył.

W Netii XD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dzisiaj po raz piąty w Łódzkiej Atlas Arenie był nagrywany Sylwester tym razem nie  tylko dla Polo TV bo też dla Disco Polo Music i emisja ma być również w Polsacie ale czy też w Sylwestra tego nie powiedzieli. Sam koncert zmienił się na bardziej uniwersalny choć powtórek z ubiegłorocznych edycji nie zabraknie np Defis i Kordian nic nowego nie zagrali 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
3 godziny temu, endeavour napisał:

Co byście powiedzieli na Polo TV HD?

Ciekawe dlaczego ZPR nie udostępniał przekazu HD w kablówkach, skoro to taki  świetny kanał? Udostępniali Fokus TV HD, Eska x2 HD, Nowa HD, 8TV HD. Nie było chętnych? ? 

Ale patrząc na to, ze Polsat że swoim nowym dzieckiem" nie robi nic",  bo produkuje go ZPR to nie liczyłbym na to na Twoim miejscu, do końca umowy z ZPR. Tym bardziej, że DPM HD do dziś nie ma.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...