Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Już 6 lipca o 21:00 według EPG a na stronie Polo o 17:00 Disco Hit Festival 2012 w Kobylnicy LIVE pamiętajcie. Ostróda z tego co wiem to w ostatnią sobotę lipca jakoś. A w tej chwili weekend z Pet Shop Boys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji wczoraj podczas "Disco Hit Festiwalu" w Kobylnicy została podana nazwa pierwszego w historii Polo TV programu typu talent show - ten program ma się nazywać "Disco Star" i obstawiam że jego prowadzącym będzie para prowadząca wczorajsze studio przy okazji transmisji czyli Edyta Folwarska i Maciej Smoliński choć ja za tą pierwszą wolałbym Evę Bastę która pewnie będzie w jury tego programu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, iż nie zastosowali pospolitego dopisku "na żywo", tylko ruchomy dopisek "LIVE". Swoją drogą Sławek Świerzyński ma sentyment do czytania z kartki, albo może nie czytania, a patrzenia wciąż na nią? :P Moim zdaniem "Mirami" - trójka długonogich kobiet zmiotła wszystkie wcześniejsze kapele. Podobał mi się również występ "Dr Maniana". Hitem lata 2012 została grupa "Mig - Jej Dotyk". Kilka usterek było, ale jak na pierwszy raz live festiwal wypadł dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać ze oglądałem wczorajszy show. I według mnie chyba prowadzący wypadli lepiej niż te niektóre pseudo gwiazdki typu: Dr. Maniana – pożal się Bożę toż to do kabaretu się nie nadaje a co dopiero disco-polo.

Ja obstawiałem m.in. na Voyager i MIG - dziewczyna dobrze dawała w trąbę :P i bardzo dobrze że wygrali. Ogólnie 5-6 numerów nadawało się do słuchania reszta to zwykła "kaszana". Ale pomysł na taki festiwal popieram. Ja na początek było średnio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy raz to przyzwoicie trzeba przyznać ;). Zdarzały się drobne mankamenty techniczne, ale ogólnie wypadło to całkiem nieźle.

 

Osobiście żałuję, że Mirami wystąpiły tylko z dwiema piosenkami, wśród których nie było ich najnowszego letniego kawałka.

 

Polo TV póki co jako jedyne pokazuje, że wśród tych dodatkowych stacji w DVB-T najbardziej zasłużyło by się tam znaleźć. Widać, że się starają i chociażby z tego względu (niezależnie od tego co promują) będę im kibicował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No i tak przypominałem a sam zapomniałem i nie oglądałem. Do tego burza jeszcze doszła i ogólnie lipa. Czekam na Ostródę, bo Kobylnica nie jest aż taka istotna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać ze oglądałem wczorajszy show. I według mnie chyba prowadzący wypadli lepiej niż te niektóre pseudo gwiazdki typu: Dr. Maniana – pożal się Bożę toż to do kabaretu się nie nadaje a co dopiero disco-polo.

Ja obstawiałem m.in. na Voyager i MIG - dziewczyna dobrze dawała w trąbę :P i bardzo dobrze że wygrali. Ogólnie 5-6 numerów nadawało się do słuchania reszta to zwykła "kaszana". Ale pomysł na taki festiwal popieram. Ja na początek było średnio :wink:

Ja raczej na ten zespół nie stawiałem ale za to podobała mi się piosenka zespółu prowadzącej program "Slide Show" i jednocześnie prowadzącej cały koncert a dokładniej pisząc Evy Basty. Miałem też jedną faworytkę w postaci zespołu Shine ale niestety chyba odpadła we wcześniejszym etapie albo była w innej części koncertu nie transmitowanej przez Polo TV :( Podobał mi się oczywiście również wystep gwiazdy wieczoru czyli grupy a właściwie tria Miriami z czego jedna dziewczyna całkiem nieźle mówiła po polsku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak przypominałem a sam zapomniałem i nie oglądałem. Do tego burza jeszcze doszła i ogólnie lipa. Czekam na Ostródę, bo Kobylnica nie jest aż taka istotna.

Dobrze, że wtedy przypomniałeś, bo ja nawet nie wiedziałem, że taki koncert się odbędzie ;) U mnie też była ostra burza, lekkie zakłócenia (w DVB-T zawsze mniejsze, niż na Sat), ale dało się oglądać. Festiwal w Ostródzie chyba będzie 29 07 2012. Nie zapomnij, bo to ważniejsze wydarzenie ;)

Miałem też jedną faworytkę w postaci zespołu Shine ale niestety chyba odpadła we wcześniejszym etapie :(

Też lubię "Shine". Ale w którym etapie odpadła? Wczoraj jej nie było na festiwalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shine była w części premiery, która nie była transmitowana przez stację. Jutro o 20.05 retransmisja z występu TOP ONE.

Mniej więcej kojarzę grupę TOP ONE - dziesięć lat temu (w 2002 roku) byli na lokalnym festynie w mojej rodzinnej miejscowości. Podobnie jak grupa Voyager która była rok później oraz Bayer Full (na czele z prowadzącym wczorajszy koncert Sławkiem Świerzyńskim) grał w mojej miejscowości w okolicach wakacji 1998 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobał mi się oczywiście również wystep gwiazdy wieczoru czyli grupy a właściwie tria Miriami z czego jedna dziewczyna całkiem nieźle mówiła po polsku

Tak, Julia chyba zna polski. Ogólnie dziewczyny z "Sexualną" bardziej rozkręciły publiczność niż piosenki konkursowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...