Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W Polo TV pojawił się dzisiaj nowy program -  "Imprezownia", emisja: piątek 20-22. Na dole ekranu jest pasek z pozdrowieniami, można również wysyłać w nim pozdrowienia. Jak sama nazwa wskazuje jest to program z imprezowymi (idealnie nadającymi się na imprezę) utworami Disco Polo.  Tak wygląda pasek pozdrowień:

 

Źródło: Videostar.pl (oczywiście na ekranie telewizora wygląda to lepiej)

https://zapodaj.net/1d27fcc47b624.bmp.html

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakość była świetna, bo to nie Polo TV realizowało ten przekaz, tylko brali bezpośrednio od TVP, które zresztą było organizatorem tego koncertu. :) Ale i tak pierwsza część była w lepszej jakości technicznej, bo TVP2 jest na satelicie w HD. Było widać, jak prezes się bawi przed sceną. :) Utwory myślę wybrane z sensem.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci z Polo to wczoraj byli na jakimś kacu chyba. Wczoraj przed 23:00 leciał sobie klip, no i było pasmo ''Tylko dance'', potem pojawił się kolejny klip, no i pasmo zmieniło się w ''Przeboje na czasie''. Po 3 klipie pojawiła się czołówka programu ''Dance w Polo TV''...  :lol2:  :crazy: A potem pojawił się Klejnot.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Polo TV zmieni wreszcie oznaczenia wiekowe na takie, jakie jest na pozostałych kanałach ZPR, np. Eska TV?


Wczoraj po raz pierwszy w "Disco Studiu" w "poczekalni do listy Disco Polo Live" pojawił się zespół Top One ze swoją nową piosenką "Niewinna Szalona". A niedawno pisałem tutaj dlaczego nie ma m.in zespołu Top One a tu proszę, jest już w poczekalni listy DPL. Jak to zobaczyłem to się zdziwiłem. Czyżby ktoś z Polo TV siedział na tym forum i czytał ten wątek?

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chyba zainwestowali wreszcie w dobre kamery bo o dziwo jakość transmisji festiwalu w Ostródzie była dobra i nie było pikseli, także przy dynamicznych ruchach kamer. Ostatnio w Polo TV pojawił się Adam Chrola z nową piosenką i Norbi feat Robert Rozmus, też z nową piosenką. W paśmie "Szalone lata 90" lecą ciągle te same piosenki ale w różnej kolejności, czemu nie emitują innych piosenek DP z lat 90? Może to ktoś przeczyta z Polo TV jak czyta to forum (mi się wydaje że tak bo pojawiają się niektóre zespoły o których kiedyś pisałem że nie ma ich w emisji a po moim tamtym poście są).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...