Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

:lol: no i koniec, zacięło się, ni ma nic, pusto, zero, ogólnie mówiąc brak nic się nie wczytuje, a już myślałem że w końcu zobaczę co to za dzieło, chciałem pierwszy raz pooglądać ten programik a jego jak na złość nie ma, czyżby szybko się pojawił a jeszcze szybciej znikł ?! :brawo:wracam na TUBA TV :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Polo Tv stoi wydawcy m.in. Super Expressu, wytwórnia Lemon Records. więc kanał będzie lada dzień na Sat.

 

Myślę też że może mieć sporą oglądalność ... jest bardzo bardzo duży popyt na muzykę DP co widać jak dobrą oglądalność mają programy z "Piosenką Chodnikowa" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Polo Tv stoi wydawcy m.in. Super Expressu, wytwórnia Lemon Records. więc kanał będzie lada dzień na Sat.

 

Myślę też że może mieć sporą oglądalność ... jest bardzo bardzo duży popyt na muzykę DP co widać jak dobrą oglądalność mają programy z "Piosenką Chodnikowa" :)

Fakt, że za Polo TV stoi powiązana w "Super Expressem" wytwórnia, jeszcze nic nie oznacza. Za Tuba.tv stoi Agora, a za zapowiadaną wiele Machina TV Point Group. Jakoś do tej pory żaden z tych kanałów nie zawitał w eterze.

 

A na oglądalność składa się nie tylko tematyka, ale i zasięg, który stopniowo buduje się latami. Chodzi o platformy cyfrowe oraz sieci kablowe, a któraś z tych pierwszych raczej będzie musiała udostępnić miejsce na satelicie, a na takie zabiegi rzadko kiedy znajdują się chętni z uwagi na niepewny sukces stacji, więc pozostaje jakiś zagraniczny operator. Z sieciami kablowymi też nie będzie łatwo, bo ugadanie się z małymi operatorami nie wiele da. Dla porównania Czwórka miała podobne problemy - jedyne co ugrali to obecność w Toya i UPC, a tak to żadnych konkretnych kablówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaże co będzie dalej z POLO TV, TUBA TV śmiga tylko w necie, Machiny nie ma choć tyle razy już mówiono że wkrótce się pojawi, a co do POLO TV poczekamy, ale nie sądzę żeby w najbliższym czasie pojawił się na satelicie, może być tak samo jak z TUBĄ nie ma dystrybutora satelitarnego nikt nie jest TUBĄ zainteresowany i dlatego brak na satelicie, może POLO dogada się z Cyfrowy Polsatem to wtedy jest duża szansa że na satelicie się pojawi, jednak wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy dobrej myśli. Jak dla Czwórki znalazło się miejsce to dlaczego dla Polo TV ma go nie być? Przecież wiadomo, że więcej osób słucha disco polo niż tego co leci w Czwórce oraz np. Rebel TV (z całym szacunkiem dla fanów w/w kanałów). Po drugie nie po to GS wycofywał swoje klipy oraz DPL z ITV, aby trafiły tylko do netu :lol:

Uwaga!!

Na satelicie pojawi się w ciągu najbliższych kilku dni. Streem juz działa.

Bardzo przepraszam za utrudnienia jesteśmy w fazie emisji testowej i przez kilka dni mogą wystąpić niedogodności w odbiorze.

Pozdrawiam i życzę miłego oglądania...nie tylko teledysków z GS :)

Anna Zawiślińska

 

Mam nadzieje, że to nie są słowa rzucone na wiatr :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z korespondencji do PoloTv:

"Nadawanie satelitarne rozpoczniemy najpóźniej do końca kwietnia, o wszystkim będziemy informować na bieżąco na stronie www.polotv.com.pl, w internecie oraz na łamach Super Expressu.

Nadawać będziemy poprzez Hot Birda i sygnał bedzie FTA.

Info jak nas nastawić znajdzie się niebawem na naszej stronie Polo TV." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na adres który znajduje się w stopce strony.

kontakt@polotv.com.pl

 

i odpowiedź w miarę szybko uzyskałem.

Dziwne bo jak do nich napisałem przed chwilą to dostałem w odpowiedzi coś takiego a pisałem przez pocztę Onetu :

This is the mail system at host smtp.poczta.onet.pl.

 

I'm sorry to have to inform you that your message could not

be delivered to one or more recipients. It's attached below.

 

For further assistance, please send mail to postmaster.

 

If you do so, please include this problem report. You can

delete your own text from the attached returned message.

 

The mail system

 

: host mx2.supermedia.pl[85.232.245.82] said: 554 5.7.1

: Relay access denied (in reply to RCPT TO command)

To chyba oznacza że wiadomość nie dotarła więc jak ty to pisałeś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...