Skocz do zawartości

Multiroom w Orange/Tp


maciej_oswiecim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

karta na pewno działa w dekoderach z systemem linux, uprawnienia również przechodzą, a co za tym idzie, można podzielić uprawnienia na drugi dekoder za pomocą sieci LAN lub przez port RS i nie ma potrzeby kupowania drugiego abonamentu od tpsy.

Co do splittera, to się nie wypowiadam, bo nie używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Livebox 2.0 już jest,

Ciekawe funkcje :

Wi-Fi B/G/N

4 Ethernety

Możliwość podłączenia do terminala FTTH

Po podłaczeniu dysku do usb w LB pojawia się jako dysk sieciowy

Funkcja Print Server

Multiroom w IPTV ( z tego co wiem tylko w IPTV ) ( ma możliwość podłączyc 2 dekodery ITAD-81 Albo ISD-83 ) , pozatym nowe dekodery pojawią sie na wielkanoc z HD

Pozatym tak, można dzielić uprawnienia z karty (DTH) nawet zwykłym globo 9600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jako że nie padła odpowiedź jednoznaczna na pytanie, to zapytam w ten sposób:

Czy Ktoś się orientuje czy istnieje możliwość (poprzez wykorzystanie splittera) do podziału sygnału pakietu telewizyjnego z TP (np. FILM HD z "N") na 3 tewlewizory (posiadając dodatkowo 2 własne dekodery i splitter)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy po ostatnich zmianach z ECM w kartach TP SA - Orange obecny soft w spliterach sobie poradzi ? Nie wspominam nawet o dekoderach bez Linuksa, które coraz mniej odbierają kanałów z TP SA.

 

Taki homesharing działa jeśli mamy sprzęt na Linuksie, a serwerem i odbiorcami są też takie sprzęty, wszystko idzie poprzez użycie starszych wersji oscam, czy też [beep] (nie wczytywałem się specjalnie) ... z niektórymi routerami też z podpiętym czytnikiem, można to zrobić, robią za spliter, a odbieramy to po oscam czy [beep] przz LAN w dekoderze. Działa to jak nielegalny sharing, ale my to robimy dla własnego domu, aby mieć sygnał z jednej karty np. na 3 szt.TV w domu w zależności od tego w którym pomieszczeniu włączymy sobie TV. Niestety moja znajomość Linuksa = zero. Nie posiadam też nic na Linuksie ... a szkoda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

 

Czy komuś udało się już odpalić telewizję z TP na dwóch niezależnych TV? Prosiłbym o pomoc w tej kwestia bo jestem ciemny w tym temacie a chciałbym sobie zrobić takiego multiroom-a. Sprzętowo mam tylko Livebox-a i dekoder SHD-85. Co jeszcze dokupić do tego zestawu żeby to poszło (spliter, dekoder na linux - który?) ?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Posiadam Liveboxa 2.0 + Sagem UHD 86. (Neostrada Przez Gniazdko Telefoniczne)

Sagem UHD 86 mam podłaczony pod jeden odbiornik,chciałbym na innym odbiorniku tez ogladac TV,wiec jezeli Livebox 2.0 ma opcje podłączenia kilku dekoderów to jaki dekoder moge do niego podłączyc żeby grała gitara???

Teraz takie pytanie,bo nie wiem czy dobrze kminie...

Pod drugi dekoder potrzebował bym pewnie także "karte dostepu TP",wiec gdybym kupił sobie np.na allegro taki sam dekoder(Sagem UHD 86) z tzw."Karta Dostepu"(bo czesto sprzedaja je na allegro w komplecie). Podłączył bym do Liveboxa,w ustawiniach zmienił bym na wiecej niż jeden dekoder,to czy taki manewr by mi wystarczył???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie padła odpowiedź jednoznaczna na pytanie, to zapytam w ten sposób:

Czy Ktoś się orientuje czy istnieje możliwość (poprzez wykorzystanie splittera) do podziału sygnału pakietu telewizyjnego z TP (np. FILM HD z "N") na 3 tewlewizory (posiadając dodatkowo 2 własne dekodery i splitter)?

Działa z clone+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam,na wstępie chciał bym się przywitać bo jestem nowy.Otóż mam pytanie starałem się coś znaleźć ale wszystkie tematy stare.

Jestem posiadaczem orange tv ,dekoder SHD-85 czy istnieje możliwość odbioru innych kanałów ta drugim telewizorze ?Jeśli tak co muszę konkretnie zakupić ? Słyszałem też coś ostatnio o przesyłaniu obrazu drogą radiową.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...