Skocz do zawartości

Zakończenia programu w kanałach TV


Pawel1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Disney XD w ogóle ma słabe zakończenie programu. Bardziej lubiłem zakończenie JETIXa, czyli śpiącego JETIXa na plaży.

 

W ogóle Jetix był milion razy lepszym kanałem. Lepsza ramówka, oprawa graficzna, wszystko! A teraz to jakieś badziewie na kółkach ciągle zjeżdżające z górki w dół, prosto do rynsztoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

VIVA Polska - Całodobowa

MTV Polska - Całodobowa

Ostatnio TVP2 przed zakończeniem programu emituje obrazek w którym widać dwie kobiety bez oczów i nosa:

http://www.youtube.com/watch?v=N95oUAffBx4

Mam pytanko. Czy codziennie jest ten sam obraz, czy zawsze jest inny? Ten obraz jest straszny :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio TVP2 przed zakończeniem programu emituje obrazek w którym widać dwie kobiety bez oczów i nosa:

http://www.youtube.com/watch?v=N95oUAffBx4

A potem dzieciom, które obudziły się w środku nocy koszmary się śnią. :lol: (Mi raz przez telewizję się tak stało, ale to był chyba koszmar o "Tańcu z Gwiazdami" :mrgreen:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio TVP2 przed zakończeniem programu emituje obrazek w którym widać dwie kobiety bez oczów i nosa:

http://www.youtube.com/watch?v=N95oUAffBx4

A potem dzieciom, które obudziły się w środku nocy koszmary się śnią. :lol:

Nie konfabulujmy. Seriale grozy, czy horrory są z większym natężeniem makabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous
Od 1 lipca Puls2 teoretycznie będzie nadawać całodobowo. W programie telewizyjnym podają, że zakończenie programu będzie o 05:55. Może będzie to bufor stacji?

Program zakończył sie o 5:59:30. Przez te pół minuty był ten sam jingiel co był emitowany całą noc do tej pory.

A zatem tak samo jak w Pulsie głównym. Tam także przez około pół minuty przed 6 jest jingiel. Obracające się białe logo Pulsu na czerwonym tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ja zauważyłem że kiedy jest zakończenie programu na ATM Rozrywka i leci pętla nocna to pojawia się na prawym górnym rogu ekranu logo. Dzisiaj jednak nie ma tego logo podczas zakończenia programu. Czy ktoś zauważył to logo podczas pętli nocnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnego jest w tym, że większość stacji telewizyjnych które nie nadają całą dobę podczas przerwy nie umieszcza loga na górnym rogu ekranu. Wyjątek stanowi m.in. TV4 która podczas emisji testcardu umieszcza logo na górnym prawym rogu ekranu oraz TTV, który podczas przerwy w emisji umieszcza logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziwi natomiast fakt że na EPG bądź w programach telewizyjnych w internecie stacji TVN pisze inna godzina emisji zakończenia programu niż ta rzeczywista. Wiemy natomiast to że po powtórce Rozmów w toku lub po zakończeniu programu na żywo Arkadia Magii, lecą programy z archiwum TVN czyli Nauka jazdy, Kto was tak urządził? i Usterka lub też Rozmowy w toku kiedy ten program nie jest w nocnym paśmie uwzględniany w EPG i programach telewizyjnych w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z tego co ja wiem tylko te programy lecą w paśmie "Nic straconego" bo ja je oglądałem. Natomiast pozostałe programy z archiwum TVN są emitowane w TVN7 i TTV. Zgadzam się z tobą, jest tyle fajnych programów, zarówno nowe i stare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast nSport ma moim zdaniem fajne zakończenie programu. O godz. 1:00 puszczają ident i następnie leci w ciszy pętla nocna z logiem stacji i napisem "Zapraszamy o 9:00". W sumie to oni mają aż 8 godzin przerwy. To trochę długo jak na obecne czasy, bo stacje które nie nadają całą dobę mają najczęściej 2-3 godzinną przerwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...