Skocz do zawartości

Zakończenia programu w kanałach TV


Pawel1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na kanale SCI FI czasem pojawia się przerwa, która zgodnie z ramówką trwa od 5:00 do 6:00. Dziś też tak się stało i drugi raz ją widziałem. Wygląda na to, że tą przerwą są jakieś animacje, które przypominają mi identy Stopklatki z lat 2019-2023. Tam chyba opowiadają o jakichś artystach, bo się pojawił np. Harrison Ford, ale animacja zbyt prosta i mało podobny, tam były jeszcze jakieś dinozaury. Co jakieś 2-3 minuty pojawiają się napisy końcowe tej jednej prezentacji i potem dżingiel "ICONS". Ogólnie jak tego oglądałem i słuchałem, to poczułem jakieś mistyczne przeżycie, to jest zupełnie co innego, co oglądamy na co dzień, nawet trudno mi to ubrać w słowa. Nie wiem, jak jest od początku, bo jak to leci, to zazwyczaj TV włączam około 5:45

 

Natomiast potem jak już przestali to pokazywać (czyli po napisach końcowych nie pojawił się już dżingiel "ICONS"), to pojawiła się już normalna zapowiedź jakiegoś programu na SCI FI, a potem o godzinie 5:59 najpierw króciutki dżingiel z fioletowym logiem, a potem nie wiem, czy można to nazwać coś w stylu buforu, bo chyba tylko wtedy to widziałem, ale przez około 20 sekund pojawia się animacja tego loga na żółto i też jakaś tajemnicza muzyka leci i potem znowu fioletowy dżingiel. Zastanawiam się, czy ta dłuższa wersja tej animacji loga i na żółto to jest jakiś bufor, który ma na celu restart emisji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, Trusek72 napisał(a):

Skoro Sky Showtime 1 i 2 wystartowały to mają ten sam bufor na pewno

Te kanały są (chyba) całodobowe, więc bufor długo nie ujrzy światła dziennego, po za tym w internecie nie ma takowego z Rumunii czy Szwecji.

1 godzinę temu, Trusek72 napisał(a):

Teletoon+ to ma nowe zakończenie

Również jego nie znalazłem w sieci. Czy ktoś może go tutaj opisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Czytam sobie stare posty w tym wątku. Wiem, że to bardzo dawno, ale...

  

W dniu 2.04.2013 o 14:08, Frontowiec napisał(a):

Ostatnio TVP2 przed zakończeniem programu emituje obrazek w którym widać dwie kobiety bez oczów i nosa:

http://www.youtube.com/watch?v=N95oUAffBx4

 

Czy jest teraz gdzieś z tego jakiś filmik? Albo czy ktoś pobrał ten filmik w tym linku, który jest już niedostępny? Bardzo mnie ciekawi, jak to wyglądało na antenie, bo nie chce mi się wierzyć, że takie rzeczy faktycznie leciały

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mnie ciekawi dlaczego takie stacje jak Canal+ i wszystkie inne z jego skrzydeł jak np. Ale kino raz w miesiącu kończą emisję około godziny 1 i wznawiają około godziny 6? Identycznie jest na kanałach grupy Polsat. Nie wiem czy to jakiś restart raz na miesiąc czy jest to inny powód. Nie zaobserwowałem tego na innych kanałach, innych nadawców podobnie jak np. na kanałach niemieckich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, emarti napisał(a):

A mnie ciekawi dlaczego takie stacje jak Canal+ i wszystkie inne z jego skrzydeł jak np. Ale kino raz w miesiącu kończą emisję około godziny 1 i wznawiają około godziny 6? Identycznie jest na kanałach grupy Polsat.

Ostatnio z jakiegoś powodu doszedł TVP 3 i tylko on. Wyłączyli go na 8 godzin!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info od dawna ma bufor teoretycznie 1-minutowy. Pamiętam, że np. w 2023 roku o 5:34 wyświetlali taki z ledwo obracającym się logiem na szarym tle i puszczali go bardzo krótko. Od 2 lutego 2024 emitują bufor z bąbelkami i z tego, co zauważyłem, teraz go emitują tuż przed 5:58. Tutaj masz przykład restartu, jak to mniej więcej wygląda: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...