Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym przypadku nie chodzi o dźwięk poprzednio oglądanego kanału , tylko o trzask w czasie zmiany kanału o jeden wyższy , lub o jeden niższy .

Trzaski te występują także przy zmianie kanałów przyciskami numerycznymi .

Te trzaski podczas zmiany kanałów nie mają nic wspólnego dźwiękiem poprzednio oglądanego kanału .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to czytam i cieszę się, że u mnie w domu chyba tylko ja korzystam z funkcji Pilot i Program bo w pokoju mam PVR HD 250, pozostali domownicy raczej po prostu oglądają TV i nawet nie wiedzą do czego te 2 przyciski na pilocie służą.

Samym dekoderem nie byłem zachwycony gdy go pierwszy raz podłączyłem, na szczęście, tak jak napisałem, w zasadzie w ogóle z niego nie korzystam. Pilot jest fatalny, tak wygląd, jak wykonanie i przede wszystkim ułożenie przycisków (inne niż w PVR 250 i Mediasacie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dziala u was regulacja glosnosci po hdmi? mam podlaczonego sagema do lg przez hdmi i nie reaguje na regulacje glosnosci, jedynie mute dziala ale pozniej juz nie ma znaczenia czy jest "1 krateczka" czy caly pasek gloscnosci....cos da sie z tym zrobic czy to tak ma;) dzieki za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PVR Ready jest zablokowane.

 

Problem z poziomem głośności jest prosty - włączone AC3, a wszystko po to, by dekoder podłączyć pod amplituner lub kino domowe i z niego sterować dźwiękiem. By móc kontrolować sterowanie głosem z dekodera należy wyłączyć dźwięk przestrzenny AC3 w menu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko, ponieważ jestem zdecydowany aby skorzystać z usług CYFRY i interesuje opcja z dekoderem SAGEMCOM DSI87 HD. Proszę o informację czy bez problemu współgra on ze splitterami( ponieważ w niedługim czasie będę chciał rozdzielić sygnał do drugiego pokoju). Czy w sprzedając np powyższy model na np Allegro w podobnej cenie można zakupić jakiś bardziej stabilny dekoder HD?

Z góry wielkie dzięki za informację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie moze ktos mi odpowie mam dekoder SD Pace 2221 i na nim poziom sygnału mam na poziomie 88 i 90 procent , natomiast gdy podłączyłem zamiast Pace Sagemcom DSI87 HD z najnowszym oprogramowaniem to poziom sygnału na nim jest tylko 54 procent , czym to jest spowodowane mam talerz ustawiony idealnie a srednica to 85cm czy to wina dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...