Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, p.saw napisał:

U mnie aktualizacja DSI87 "uwaliła" mój prywatny sprzęt. Dzwoniłem na infolinie i potwierdzili, że mogę odebrać a APS za darmo inny dekoder bez opłat. Zobaczymy co dostanę.

 

Chłopie nie aktualizacja tylko ŚWIADOMA ingerencja PC+. No ale infolinia Ci kit sprzedała Ty łykłeś i biegniesz do APS. Czy wy ludzie naprawdę tacy naiwni jesteście ???

Teraz w APS wmówią Ci ze super hiper WifiBox+ czy jak się to zwie też z odzysku czyli używane będzie Ci chulał jak ta lala. 

Szwagier ma to "biało czarne" coś. Miał Sagem-a wcześniej który też mu nie pasił ale takiego szajzu jak to co mu dali nie widział. Produkt dekoderopodobny 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, p.saw napisał:

U mnie aktualizacja DSI87 "uwaliła" mój prywatny sprzęt. Dzwoniłem na infolinie i potwierdzili, że mogę odebrać a APS za darmo inny dekoder bez opłat. Zobaczymy co dostanę.

Chyba raczej nie mają prawa komuś psuć prywatny sprzet. Najlepiej takie przypadki zgłosić. Jak już chcesz odebrać w APS to jestem bardzo ciekawy czy tak za darmo dostaniesz Wifiboxa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do multiroom Sagemcom DSI87  na własność , tydzień temu na wyświetlaczu pojawiło się INIT. Telefon na infolinię. Rada: Proszę udać się do APS-u i wymienić, jeżeli będzie problem to reklamacja. Wczoraj odebrałem WIFIboxa na wynajem,  bez żadnych dodatkowych opłat. Karta Cameleon została. Teraz w ICA mam trzy dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie -  wczoraj na moim dsi83 który jest w darmowej dzierżawie pojawił się init. Nie chcieli mi dać WiFi box tylko dali taki sam. MAM w szafie jeszcze 2 moje sztuki dsi83. Czy wymienia mi to na WiFi box?  Mam multiroom 2 cameli i 2 dekodery w dzierżawie  od nich? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Sagemcoma dsi83 i naprawdę co wymianę coraz gorszy sprzet się trafia że szkoda słów komentarza. Czy przy przedłużeniu umowy jeśli bym zechciał wifiboxa zwykłego to nie będzie to kolidować z multiroomem na 2 karty bo chciałbym żeby tak zostało jak jest do tej pory.

Edytowane przez shidishi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2019 o 20:49, Skomor napisał:

Witam, u mnie jest podobny problem z dsi87, tyle że nie zatrzymuje się na init ale przechodzi przez normalne uruchomienie tj. boot, init, lampka pomruga i zatrzymuje się w końcu na pustym zegarze --:--. Też dekoder uwalony?

Wygląda to jak ustawienia fabryczne dekodera. Powinieneś mieć pierwszą plansze uruchomienia dekodera.

 

W dniu 23.12.2019 o 11:36, pawo24 napisał:

panowie -  wczoraj na moim dsi83 który jest w darmowej dzierżawie pojawił się init. Nie chcieli mi dać WiFi box tylko dali taki sam. MAM w szafie jeszcze 2 moje sztuki dsi83. Czy wymienia mi to na WiFi box?  Mam multiroom 2 cameli i 2 dekodery w dzierżawie  od nich? 

DSI83 jest wymieniane na DSI83 w mtr post cyfra.
DSI83 w mtr canal+/n/nc+ jest wymieniany na wifiboxy z opłatą 10 zł miesięcznie (czyli jak miałeś mtr za 0 zł to licz się z opłatą po wymianie 10 zł), chcesz mieć nadal 0 zł za mtr dostaniesz DSI83.

DSI87 wymieniany jest na wifiboxy (chyba, że jest to dekoder do mtr post cyfra wówczas na DSI83).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, roberttosat napisał:

Wygląda to jak ustawienia fabryczne dekodera. Powinieneś mieć pierwszą plansze uruchomienia dekodera.

Też tak myślałem, ale nic się nie pojawia na TV. Nawet wyciągnąłem z szafy DSI83, który kiedyś mi wcisnęli za 1zł i podłączyłem tym samym okablowaniem czyli HDMI + zasilacz od DSI87 i (jak na razie) działa, zatem kable są sprawne. Kiedyś już coś takiego chyba miałem i po jakiś kilkudziesięciu restartach/odłączaniach od prądu jakimś cudem w końcu zaskoczył. Menu było zabugowane tzn. większość opcji nazwana "undefined" ale wystarczyło wtedy przywrócić ust. fabryczne i było wszystko git. Może i tym razem zaskoczy za którymś razem bo szkoda mi nagrań na dysku żeby przerzucać się na DSI83.

Edytowane przez Skomor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wyciągnąłem z szafy DSI83 bo koniec Cameleona w moim tunerze zbliża się nieuchronnie i okazało się że nie działa pilot. Prawdopodobnie baterie padły. Czy wystarczy zanieść takiego pilota do punktu i go wymienią? Czy trzeba targać też dekoder? Bo chyba wymienią taki pilot bez problemów?

Są jakieś zamienniki? Mam uniwersalny One For All i po sprawdzeniu kilku kodów działa tylko włączanie i wyłączanie. Reszta jest pozamieniana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, G2000 napisał:

Wyciągnąłem z szafy DSI83 bo koniec Cameleona w moim tunerze zbliża się nieuchronnie i okazało się że nie działa pilot. Prawdopodobnie baterie padły. Czy wystarczy zanieść takiego pilota do punktu i go wymienią? Czy trzeba targać też dekoder? Bo chyba wymienią taki pilot bez problemów?

Skoro padły baterie to wymiana pilota nic nie zmieni.Baterie należy wymienić jak wspomniał kolega wyżej. Chyba, że liczysz na nowego pilota z kompletem nowych baterii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baterie to podstawa, szczególnie że je podejrzewasz o powodowanie problemu. Gdyby okazało się że to jednak nie baterie to zadzwoń do swojego APS i spytaj się co robić. Ja tak zrobiłem gdy wysiadł mój pilot, a nie chciało mi się ciągnąć całego dekodera do APS. Wymienili mi na miejscu i za darmo, tylko warunek był taki że pilot nie jest uszkodzony mechanicznie z mojej winy. Myślę że każdy APS wymieni Ci pilot nie odpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...