Jump to content
frantic85

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)

Recommended Posts

PIN z kanałów erotycznych zdjąć się nie da. Wpisanie 0000 wystarczy. W nc+ GO TV tak samo.

Edited by Barti
Wyrażenie skrótowe "TV" piszemy wielkimi literami. Wyrażenia skrótowe (tzw. skrótowce) również piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.

Czy na DS187 można eksportować listę kanałów w celu segregacji ulubionych, a następnie ją importować?

Czy ktoś mi powie dlaczego na szrocie DSI87 materiału nagranego na pendrive nie da się odtworzyć po jedny dniu?

Dostałem informacje, że szroty DSI87/83 trzeba wymienić na inne dekodery, ponieważ te są przestarzałe. Czy ktoś dokonał już wymiany i jak to się odbywa?

U mnie Wifibox działa stabilnie, nie wiesza się, działa mi nagrywanie na gwizdku. Gdyby był jeszcze trochę szybszy to byłbym w pełni zadowolony.

Miałem 83/87 i niestety słabo działały te urządzenia.

Moja 87-ka pobrała właśnie aktualizację. Zauważalna zmiana to pojawił się "Miernik sygnału" który pokazuje częstotliwość i BER. Ponadto mam wrażenie że pasek jakości został inaczej skalibrowany, bo pokazuje inną (niższą) wartość niż dotychczas. Np. MER 15 dB do tej pory odpowiadał 100% jakości, a obecnie 80%. Na pasku INFO pojawił się symbol kategorii wiekowej.

Pojawiła się również tajemnicza aplikacja "Start" - tajemnicza, bo póki co nie udało mi się jej uruchomić ("Usługa tymczasowo niedostępna. Spróbuj ponownie za kilka minut").

Od razu uprzedzam, żeby wyłączyć sobie w Ustawieniach - Blokada Kanałów - Blokada Programów - Blokowanie Programów na Nieaktywne, bo inaczej dekoder będzie wymagał podania kodu PIN przy programach z oznaczeniem 18+.

Pojawiła się również tajemnicza aplikacja "Start"

U mnie nie ma tej aplikacji.

Aplikacja Start już działa, w sumie miły dodatek. Mam tylko obiekcje do innej rzeczy - czy was też denerwuje tytuł programu napisany wielkimi literami ? Ja nie mogę się jakoś do tego przyzwyczaić, drażni mnie to.

A czy u Was po ostatniej aktualizacji, jak pojawiła się aplikacja Start to przy próbie wejścia do nc+ GO TV wyskakuje komunikat o braku połączenia internetowego?
Przed aktualizacją wszystko działało...

Edited by Barti
Usunięto wielokrotnie zdublowaną treść postu. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Przedwczoraj - kilka dni po aktualizacji softu - ni stąd, ni zowąd, w moim Sagemcomie DSI87 większość pozycji w menu nagle zmieniła się na "undefined". Pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych.

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.

Cześć. Mam taką sytuację, że 3 minuty po każdej godzinie wyskakuje mi komunikat - podziękowanie za wpłatę. Ktoś miał taką sytuację? Jak się tego pozbyć?

Pojawiła się również tajemnicza aplikacja "Start" - tajemnicza, bo póki co nie udało mi się jej uruchomić ("Usługa tymczasowo niedostępna. Spróbuj ponownie za kilka minut").

Od razu uprzedzam, żeby wyłączyć sobie w Ustawieniach - Blokada Kanałów - Blokada Programów - Blokowanie Programów na Nieaktywne, bo inaczej dekoder będzie wymagał podania kodu PIN przy programach z oznaczeniem 18+.

Ustawiłem "Blokowanie Kanałów" na nieaktywne, a i tak za każdym razem gdy włącze kanał erotyczny muszę wpisać PIN. Jak to wyłączyć?