Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam chyba problem z DSI83. Po włączeniu go na ekranie TV zamiast obrazu z konkretnego kanału pokazał mi się jakby fioletowy obraz oraz brak jakiegokolwiek dźwięku. Dopiero po wyłączeniu z zasilania i ponownym włączeniu wszystko wróciło do normy. Zdarzyło mi się to chyba 3.raz w ciągu półrocza. Czy to oznaka, że dekoder do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem to "cudo". Troszkę mnie denerwuje że nie można ustawić ulubionych programów w ten sam sposób co na Pace ( generalnie wolałbym by tam zrobili taka samo jak w tu),ale albo się ma wszystkie (łącznie z dublowanymi) albo inną kolejność. Chyba ze się mylę i można coś z tym zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś z tym "cudo",nie miałem nic złego na myśli :),w liście kanałów ulubionych numeracja się zmienia i wtedy są inne numery kanałów tu i w Pace. Co do instrukcji to nic nawet nie wspominaj :) nic tam nie ma, tylko jak podłączyć i skonfigurować pilota do telewizora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, i właśnie o to mi chodzi, tutaj zmienia się numeracja (jak wyrzucisz kanał np. z 3 to następny wskakuje na jego miejsce). Pewnie ze wolałbym by było tak jak tutaj, ale teraz nie mogę ustawić by była jednakowa lista. W starej Arivie dawałem opcje ignoruj i układałem listę taką jak w Pace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dopatrywałbym się tu, jakiś manipulacji. Po pierwsze dekodery te mają logo Cyfry+. Po drugie dekodery te DSI83/DSI87 były sprzedawane na własność. Po trzecie rzeczy sprzedawane, których pochodzenie nie jest wiarygodne są usuwane przez organizatora aukcji. Poza tym zawsze takiej legalnej aukcji towarzyszy następujący zapis:

"Dekoder jest moją własnością wykupiony na własność od CYFRY+ nr xxxxxxxxxxxx"

Oczywiście, że nigdy nie zaszkodzi nam stała czujność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od paru tygodni mam problem z Sagemcom HD, bardzo często gubi sygnał, co objawia się tym, że brak jest większości kanałów. Po kilkukrotnym wlączeniu, wyłączeniu jest ok siła sygnału na 80-90% pogra parę godzin lub krócej i znowu nie odbiera większości kanałów a siła sygnału skacze na 30-50%.

Przywracałem ustawienie fabryczne, aktualizacja ostatnia. Pod tą samą anteną mam drugi dekoder Pace i tam nie ma żadnych problemów. Na infolinii nie wiedzą o co chodzi. Czy ktoś się z czymś takim też spotkał?

 

Pozdrawiam TB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...