Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie mogę wymienić dekoder Strong SD na Sagemcoma. W związku z tym mam do Was takie pytania:

 

1) czy to prawda, że model DSI87 jest starszym modelem od DSI83

2) czy model DSI87 został już wycofany z dystrybucji (tak mi powiedzieli w jednym z Centrów Cyfry)

3) czy generalnie poza obudową i dodatkowymi wyjściami audio czymś się jeszcze różnią

4) czy grafika ekranowa jest taka sama jak w Pace HD PVR

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy ktos juz rozwiazal problem z komunikatem o nowym dysku po kazdym wlaczeniem tunera?

przed aktualizacja dysk 300 GB dzialal sprawnie.

 

ja ostatnio sprobowalem sformatowac dysk i pisze tylko Formatowanie a potem sie nic nie dzieje. dzisiaj sie cala noc formatowal i dalej nic :( kiedys znika ten znaczek a potem znowu pokazuje "BRAK USB"

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy ktos juz rozwiazal problem z komunikatem o nowym dysku po kazdym wlaczeniem tunera?

przed aktualizacja dysk 300 GB dzialal sprawnie.

 

pozdrawiam

 

Na tą chwilę pomaga zmiana dysku na inny :) Ja mam dysk Western Digital 1TB. W tej chwili nie pamiętam typu, ale jak ktoś zainteresowany to mogę podać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem mejla do Cyfry+, że w dalszym ciągu pojawiają się falstarty a oni mi odpisali, że nie odnotowali tego problemu po aktualizacji i prawdopodobnie są to typowe objawy uszkodzenia terminala i żebym poszedł do dystrybutora sprawdzić i ewentualnie wymienić. Ale jak znam życie gdy pójdę sprawdzić to wszystko będzie OK i mi nie wymieni. Czy ktoś pisał do Cyfry w tej sprawie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba, piszcie jakiego dekodera dotyczy wasz temat czy post, bo ciężko wywnioskować co komu działa lub nie działa. Niefortunnie połączono w jeden temat dwa dekodery, jak widać trochę inne i teraz ciężko zrozumieć i jakim kto pisze. Dziękuję za zrozumienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra o tym wie i chyba pracują nad tym ;)

Wie i sugeruje wymianę terminala. Oczywiście jest to odpowiedź mająca na celu zmuszenie abonenta do odczepienia się. Tak naprawdę winę ponosi soft. Z tym błędem jest juz trzecie oprogramowanie z rzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jest ten Sagemcom DSI87. Ja jak dostałem go cztery miesiące temu to też się często restartował. Nie czekałem na cud nad Wisłą tylko wziąłem pod pachę i zaniosłem do punktu Cyfry. Wymienili na nowy bez mrugnięcia okiem. Od tamtego czasu nie restartuje się, nie muli, kanały przełącza ok. 2-3 sek. I to zarówno na starszym sofcie jak i teraz na najnowszym. Tak, że nie szczypać się tylko wymieniać do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...