Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na DSI87 nie zauważam specjalnej różnicy poza tym że znikły falstarty. Pozostało niestety poważne zamulenie przy przeglądaniu programów na 7dni przy włączonej pamięci do USB. Planowanie nagrań i samo nagrywanie programów przy wyłączonym tunerze działa bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na DSI83 nagrywanie znów działa :brawo:

Można zaprogramować nagrywanie, wyłaczyć tuner na dowolnym kanale - a i tak nagra program

Po zmianie oprogramowania również szybciej przełączają się kanały (ok 2s)

Używając funkcji "Pilot" (gdy strzałkami przegląda się co jest na innych kanałach)

pojawia się nazwa oglądanej w tej chwili stacji - w lewy rogu nad paskiem.

Również zauważyłe, że w "Ustawieniach nagrywania" nie jest pokazywana zajętość dysku na nagrania live

(wcześniej pusty pendrive wykazywał 33% zajętości)

Może wreszcie będzie normalnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na DSI83 nagrywanie znów działa :brawo:

Można zaprogramować nagrywanie, wyłaczyć tuner na dowolnym kanale - a i tak nagra program

Po zmianie oprogramowania również szybciej przełączają się kanały (ok 2s)

 

tez sie ciesze :D

dzisiaj gdy bylem w pracy, nagral mi 5 programow, kazdy na innym kanale (ustawione specjalnie do testu). Przed wyjsciem z domu, wylaczylem dziada :)

Wszystko lezy na hdd, takze pogratulowac. Az chce sie napisac do cyfry + do dzialu IT z pochwala!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim DSI87 aktualizacja nie zrobiła żadnego wrażenia. Co prawda kanały przełączaja się szybciej,ale to marna pociecha gdy po włączeniu wita mnie komunikat "wykryto nowe urzadzenie usb tratatat czy chcesz go sformatować?" Jak nie nagrywał, tak i po aktualizacji nie nagrywa. Żeby obejrzeć filmy nagrane na dysku trzeba wyjąć i jeszcze raz podłaczyć dysk usb. Do tego przeskakiwanie po nagranych materiałach trwa wieki. Skasowanie jakiegoś pliku trwa wieki, już myślałem że baterie mi padły w pilocie ale to nie to. Ten złom nadaje sie tylko do oglądanie na bieżąco i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja DSI 87 kupiłem za 200zł od cyfry, który teraz leży w szafie. Pół roku później dali mi za darmo DSI 83.

Za 200zł kupiłbym dużo lepszy dekoder od tych dwóch.

Zamówili(Cyfra), by np. Arive 102E, a nie jakieś ustrojstwo co jest "[beep]o" warte. Hurtowo by ich to tanio wyszło + klienci zadowoleni, brak potrzeb aktualizacji ze strony cyfry, same plusy.

 

PS: Widzieliście ofertę cyfry na cyfraplus.pl w ofercie jest tylko DSI 87, chyba że jest błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...