Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kickon

 

Szansa jest zawsze,jednak osobiście sądzę że prędzej będzie inny dekoder hd do wyboru w Cyfrze niż soft do jakiegokolwiek splittera.Za długo to już trwa.Pozostaje multiroom lub dekoder niezależny.Zawsze możesz Sagemcoma na aukcji sprzedać i kupić za to coś innego.Wybór OGROMNY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepskość nowego Sagemcoma polega tylko na innej obudowie, innym pilocie i większej pamięci w dekoderze :-) No i tym, że ma niższy numerek w nazwie (DSI83 zamiast 87) :lol: Więc zdaniem wielu jak coś ma niższy numerek to musi być gorsze 8)

 

A tak na poważnie od tygodnia używam go w domu oraz w sklepie i dałem 1 sztukę rodzicom zamiast używanego przez nich do tej pory Philips 250, żadnych zwieszek, problemów z włączaniem :D

 

Na egzemplarzu, który mam w domu oraz w sklepie aktywuje codziennie kilka kart, wkładam je, wyjmuje, testuje karty od klientów i do tej pory (odpukać) żadnego problemu z działaniem :D

 

Pilot bardziej prostokątny ale wykonany z dużo lepszego materiału niż poprzednik, na początku wydawał się nieporęczny ale po kilku dniach używania już po ciemku można go obsługiwać :D Ale to kwestia gustu więc jednemu będzie się podobał drugiemu nie :-)

 

 

Witam Pana Cyfre+,

 

Z tego co sie zorientowalem, jest Pan moderatorem tego postu i pracownikiem technicznym Cyfry+.

 

Ciesze sie, ze u Pana wszystko dziala, tak jak powinno. Przypuszczam, ze u Pana rodzicow tez.

 

Przypuszczam tez, ze ten post byl stworzony w celu sondazu nowego produktu Cyfry+, jakim jest aktualnie Sagencom DSI83.

 

Czy uwaza Pan, ze ci wszyscy ludzie, ktorzy pisza o swoich problemach wyssali to z palca ? Czy naprawde nie maja nic innego do roboty ?

Nie wolalby Pan, zeby na tym poscie pojawily sie raczej pochwaly, zamiast krytyk ?

 

Czy nie nadszedl czas, by te wszystkie uwagi byly rozpatrzone na powaznie przez ekipe Cyfry+, w miejsce systematycznej arogancji ?

Bo mam wrazenie, ze ci wszyscy uzytkownicy sa uwazani za "pasozytow" przez Cyfre+, a nie za klientow o ktorych przystalo dbac - konkurencja przyjmie ich z otwartymi rekami ...

 

Na dzien dzisiejszy ten post zawiera 251 stron i mowi o roznych problemach. Pan sie tylko zadowolil do tej pory testowaniem przez wkladanie kilku kart, zapalaniem, wylaczaniem.

Probowal Pan dzialanie przez kilka godzin non stop na zwyklym TV (przez Euro Scart), zmiane programow, zmiane glosu, nagrywanie przez USB, itd...

To sa problemy, o ktorych pisza ci wszyscy ludzie !

Nikogo nie interesuje aktywowanie co godzine nowej karty.

 

Osobiscie mieszkam w opolskim i czekam na przyslanie z Warszawy tego nowego Sagencoma DSI83 - wlasnie zdalem strary, bardzo stary dekoder Pioneera.

 

Mam nadzieje, ze gdy napotkam jakis problem, to bede mogl liczyc na Pana pomoc.

 

Z powazaniem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pracownikiem C+ (chociaż kiedyś byłem), nie tworzę i nie wymyślam postów w żadnych celach sondażowych :shock: Raczej nie oczekuje żadnych pochwał na temat C+ i jego sprzętu 8)

 

Natomiast chętnie pomogę jak mam wiedzę na dany temat i pilnuję porządku na tym forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie włączanie wyłączanie nie sprawia temu dekowi problemu, ale już szybkie przełączanie kanałów na pewno go zawiesi, a najgorsze że podczas nagrywania lub nawet po skończonym nagrywaniu jak się włączy ten złom to dioda świeci na pomarańczowo i kaplica - głosu brak - nie pomaga wł/wył - jedynie z prądu wyłączenie. Takze w moim przypadku ta puszka zachowuje się coraz gorzej - i to żeby było jasne nie dzieje się raz na tydzień, ale kilka razy dziennie ! ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z wyłączeniem wyciszonego głosu, jeżeli ustawie na wyciszony przez dłuższy czas (nie mierzyłem ale kilka/kilkanaście minut) a potem chce go przywrócić to już się nie da. Dopiero przełączenie na inny kanał przywraca dźwięk. Problem pojawił się na ostatnim sofcie, wcześniej nie miał miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie występuje brak dźwięku raz co 20-30 kanałów a raz co 10 przełączeń oczywiście przed ostatnią aktualizacją nic takiego się nie działo ostatnio zauważyłem że bez podłączonego dysku zewnętrznego jakby ten problem znika oczywiście powinienem wymienić tuner ale liczę na lepszy soft no i mam 30 filmów na dysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

Mój dekoder już działa :) Mam takie pytanie, bo mam Eurosport i Eurosport 2 w HD, mój telewizor nie obsługuje formatu HD, co zrobić żeby odbierać te kanały w zwykłym formacie?

Nic nie musisz robić. Na telewizorze będzie po prostu obraz w jakości SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

Mój dekoder już działa :) Mam takie pytanie, bo mam Eurosport i Eurosport 2 w HD, mój telewizor nie obsługuje formatu HD, co zrobić żeby odbierać te kanały w zwykłym formacie?

Nic nie musisz robić. Na telewizorze będzie po prostu obraz w jakości SD.

 

Właśnie w ogóle nie ma obrazu, tylko wyświetla się komunikat ,,Brak uprawnień do odbioru programu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...