Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, skawin napisał:

Wiesz co tak też może być, póki co na infolini nic nie wspominają o wymianie tunera

Zastanawiam się tylko czy lepiej żebyśmy mieli cały czas włączone jak mieli "init" czy lepiej wyłączyć z gniazdka i włączyć jak już będzie ok u nich. Co sądzisz na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, tkwi na init, ale "pomoc techniczna" na czacie wyglądała bardziej na spławianie niż na pomoc.

Przynajmniej wiem że to nie tylko u mnie.

Co do informacji na stronei to jestem sceptyczny, nigdzie tam nie widziałem info o awarii to i o jej zakończeniu też pewnie nie wrzucą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, samiel2009 napisał:

Banki sobie robia. Albo oferuja najem wifiboxa i zeby zapomniec o swojej wlasnosci albo opcje dania do platnego serwisu a nastepnie ubieganie sie o zwrot naprawy w postepowaniu reklamacyjnym. Zarty...

 

 

Czytałem ten komunikat i wniosek jest jeden iż to nie przypadek tylko świadoma ingerencja operatora gdyż ani słowa nie ma iż to próbują naprawić tylko nakłaniają do wymiany "własnościowego sprzętu" na ich szrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andrzejgratis napisał:

Już od zeszłego roku trwa akcja wymiany Sagemcoma (który nie jest już wspierany i nie bedzie) na Wifiboxy w przypadku MR... ewentualnie na inny model jeśli Box+ jest dekoderem głównym. 

Widać jest "wspierany". Syfem który niszczy czyjąś własność ...

Edytowane przez samiel2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie koledze zablokowano jego prywatny dekoder. (błąd INIT) 

Umowa przedłużona 2 miesiące temu na 2 lata.

Propozycja C+ - 99 na start + 15 zł miesięcznie za wynajem dekodera. Więc 99+15*21 = 414 dopłaty 'za nic'...

 

Czy można wypowiedzieć umowę z tytułu jej nieświadczenia przez C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Teraz operator musi zapewnić odbiór, skoro zablokował prywatny sprzęt.  W sumie jakim prawem? Reklamacja za reklamacją, skarga do rzecznika praw, że operator zablokował prywatny sprzęt.  Są inne dekodery. Wyciskanie dekodera 4k 99/15 zł to jest nic innego jak naciągane.  To też można zgłosić.  Są Wifiboxy. Za 0 mogą dać.  

Napisać do nich, że zablokowali dostęp do oferty i niech kolega żąda rekompensaty (zwolnienie z opłaty za dni bez sygnału)za wszystkie dni od blokady do udostępnienia przez operatora sprzętu. Czy coś to pomoże? Nie wiem. Ja bym tak zrobił. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze PC+ myśli nadal ze w UOKiK są jeszcze ludzie nie kumaci. Coś mam przeczucie że blokady Segem-ów plus przymus wymiany kart ( chodzi mi o zapraszanie do poprzez wysyłanie korespondencji  APSu) może PC+ odbić się czkawką. Nie mam nic przeciwko wymianie kart ale nie po to mam własny sprzęt mało energochłonny aby operator zmuszał mnie do pobrania sprzętu uzywanego awaryjnego i nie odpowiadającego moim oczekiwaniom. Mi wystraczą ich moduły CAM CI+ z sparowaną karta. Dekodery moje są kompatybilne z CI+ i mogą sobie ten kontent chronić

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.  Tyle, że robią z nowymi umowami problem i nie chcą włączać C+4k na Gamie. Bo podobno tylko na tym ich wypasionym boxie jest dobrze chroniony. No ale jak my wiemy nie o to chodzi.  Chodzi o to aby dodatkową kasę wyciągnąć za VOD. I w ogóle co to ma znaczyć, że jak ktoś chce zrezygnować z ich dekodera, bez względu jaki kto ma model, nie można dostać modułu. Parodia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...