Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sagecoom mam w sypialni i jeden kabel tam. 

Peace PVR w salonie i dwa kable.

 

Wszystko na antenie zbiorczej dachowej.

 

Sagecoom i w sypialni i w salonie na kablu żadnym nie działa, wyskakuje błąd o braku sygnału.

 

PVR działa w sypialni, a w salonie wyskakuje brak sygnału na sat2. Gdy zmieniam wtyczki z sat 1 na sat 2 działa, więc na obu wtyczkach jest sygnał.

Natomiast przy włączeniu dekodera wyskakuje brak sygnału na sat2 niezależnie jaka wtyczka tam jest wczepiona.


Wszystko się dzisiaj w nocy jednocześnie stało.

Edytowane przez east
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagecoom to nigdzie nie działa na żadnym z trzech kabli i odłączony jest.

 

A ten PVR na kablach mam sygnał bo na obu działa a wyświetla się , że brak sygnału na sat 2.

 

Logika mówi, że jak on nigdzie nie działa to padł. Tylko czemu ten PVR wyświetla brak sygnału na sat 2, a sprawdziłem i nagrał teraz 10 minut programu oglądając inny program jednocześnie.

Edytowane przez east
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiało wczoraj, to na pewno. Sagecoom się wieszał już wcześniej. A jak mam go na własnośc od ncplus kupiony to wymienią mi go za darmo? Dodam, że mam multiroom na cameleonie.

 

A co z PVR, że wyświetla brak sygnału gdy sygnał z kabla dochodzi ?

 

Uziemiony w domu jestem właśnie i nie mam jak podjechać.

Edytowane przez east
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z APS.

 

Oba dekodery działają.

 

Widać coś w instalacji zbiorczej ? 

 

Tylko dlaczego PVR działa (wyświetla błąd sat2 brak sygnału).

Natomiast Sagecoom w ogóle się nie włącza?


A w APS oba Pan odpalił ?

Edytowane przez east
Wizyta w APS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego PVR na jednej głowicy odbiera a Sagecoom już nie odbiera w domu? Pace rozumiem jak pisałeś, że jedna głowica ta druga słabsza i nie łapie sygnału dlatego?

 

Logika mówi, że jak coś padło to nic nie działa, a nie że jeden dekoder działa a drugi nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2019 o 10:52, east napisał:

Wiało wczoraj, to na pewno. Sagecoom się wieszał już wcześniej. A jak mam go na własnośc od ncplus kupiony to wymienią mi go za darmo? Dodam, że mam multiroom na cameleonie.

 

 

Cześć. Dla informacji. Mi jakiś czas temu "wymienili" Sagemcom kupiony na własność. Początkowo nie chcieli, ale się uparłem, że nie mogę korzystać z opcji MR (camele), na którą mam umowę. Ich system przepuścił taką wymianę, więc jest możliwa. Starego sprzętu (zepsutego własnego) nawet nie wzięli, a wydali kolejny. Teraz w ICA mi widnieją 3 dekodery i 2 karty.

 

A mam pytanie/problem. Od jakiegoś czasu przestało mi działać sterowanie telewizorem przy użyciu pilota od dekodera. Nic się nie zmieniło w układzie urządzeń. Czy gdzieś się to ustawia, tzn. synchronizuje pilot dekodera z TV? W drugą stronę działa, pilotem TV mogę sterować dekoderem. A piloty mam dwa od sagema (1 od starego, który się zepsuł) i żaden nie działa z TV :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Posiadam Sagemcom DSI187 z podłączonym Pendrive'm. Czy u Was też tak jest że:

1. nie da się wyłączyć napisów przy oryginalnej wersji językowej?

2. Nie zawsze chce pauzować a jak już się zrobi pauzę to już nie chce działać play i trzeba ponownie uruchamiać nagraną audycję?

 

Czy to kwestia lipnego softu czy problem leży gdzie indziej ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...