Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ja uważam że jakąś aktualizację wrzucili bo wczoraj mój również zaczął się sam resetować...

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem Box+/HD SAGEMCOM DSI83(S) (MR) do monitora komputerowego za pomocą kabla HDMI, dekoder podłączony jest również do rutera. No i jest taka sytuacja, że jeśli nie wyłączę monitora to rano monitor się włącza i leci ostatni oglądany kanał. Co dziwne, dekoder jest wyłączony i nie da się pilotem nic zrobić. Trzeba włączyć dekoder i wyłączyć aby monitor zgasł. Może jest to związane w jakiś sposób, że pojawia się informacja o rachunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam dziwny bug. Dekoder normalnie widzi z głównym, a wyświetla IP 0.0.0.0. Po wejściu do np. Radio+ wyświetla informację o błędnym adresie IP w DSI83. Aby uruchomić jakąś usługę to trzeba włączyć i wyłączyć dekoder z zasilania. Wpisywanie ręcznie IP nie pomaga.

Witam.

 

Na jak długo wystarcza wyłączanie i (włączenie) zasilania?

Czy wypróbowałeś przywracania ustawień fabrycznych ( menu -> USTAWIENIA/USTAWIENIA FABRYCZNE/PRZYWRÓĆ USTAWIENIA FABRYCZNE ->PIN->OK)?

Pozdrawiam

STB&OTT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam prośbę wymieniłem Mediabox+ z 5800S na 4K z DSI 83 dekoder ten dsi 83 często gubi sygnał na TVN HD trzeba wyciągnąć wtyczkę czasem nawet kilka razy pod rząd za którymś razem jest ok albo też oglądam kanał X przeskoczę na Y i wrócę i na X jest brak sygnału i wtedy znów wtyczka tylko pomaga sygnał na TVP HD 100% na 75% mam pytanie bo mam ofertę na wymianę na Wifibox+ ale czy on działa tak jak dekodery ADB czyli wspaniale bez błędów oraz która seria jest najnowsza bo zależy mi na komforcie oglądania tv 

 

Ps.: Robiłem fabryczne ustawienia nic nie dało :( Proszę o porady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...