Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja 87-ka pobrała właśnie aktualizację. Zauważalna zmiana to pojawił się "Miernik sygnału" który pokazuje częstotliwość i BER. Ponadto mam wrażenie że pasek jakości został inaczej skalibrowany, bo pokazuje inną (niższą) wartość niż dotychczas. Np. MER 15 dB do tej pory odpowiadał 100% jakości, a obecnie 80%. Na pasku INFO pojawił się symbol kategorii wiekowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy u Was po ostatniej aktualizacji, jak pojawiła się aplikacja Start to przy próbie wejścia do nc+ GO TV wyskakuje komunikat o braku połączenia internetowego?
Przed aktualizacją wszystko działało...

Edytowane przez Barti
Usunięto wielokrotnie zdublowaną treść postu. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj - kilka dni po aktualizacji softu - ni stąd, ni zowąd, w moim Sagemcomie DSI87 większość pozycji w menu nagle zmieniła się na "undefined". Pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pojawiła się również tajemnicza aplikacja "Start" - tajemnicza, bo póki co nie udało mi się jej uruchomić ("Usługa tymczasowo niedostępna. Spróbuj ponownie za kilka minut").

Od razu uprzedzam, żeby wyłączyć sobie w Ustawieniach - Blokada Kanałów - Blokada Programów - Blokowanie Programów na Nieaktywne, bo inaczej dekoder będzie wymagał podania kodu PIN przy programach z oznaczeniem 18+.

 

Ustawiłem "Blokowanie Kanałów" na nieaktywne, a i tak za każdym razem gdy włącze kanał erotyczny muszę wpisać PIN. Jak to wyłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od dysku a nie od dekodera. Przeszedłem to na moim wifibox+. Walczyłem z różnymi pendrive'ami ale dopiero zakupienie dysku HDD WD AV załatwiło problem. Wszystko nagrywa się i odtwarza bez kłopotów.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest napisane, że muszę pobrać aktualizację której pobieranie potrwa około 20 minut. Wybieram ok i wyświetla się, że w tej chwili nie można jej pobrać. Dekoder podłączony do internetu i połączeni aktywne, pobieranie danych od dekodera głównego działa. Od kilku dni ten sam problem, próbowałem już kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od dysku a nie od dekodera. Przeszedłem to na moim wifibox+. Walczyłem z różnymi pendrive'ami ale dopiero zakupienie dysku HDD WD AV załatwiło problem. Wszystko nagrywa się i odtwarza bez kłopotów.

A jaki masz konkretnie model tego dysku? Wystarcza mu zasilanie z samego USB czy trzeba czymś dodatkowo zasilić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od paru dni mam spowrotem ten śmieszny dekoder i jestem zmuszony się z nim użerać do czerwca.

 

Mam taki mały problem - ustawiłem sobie ulubione i wszystko jest ok do momentu jak na nowo właczam dekoder - nie pamięta ulubionych w tym względzie, że muszę najpierw kliknąć ok, potem + i wybrać ulubione żeby wskoczyły. Inaczej jest standartowe ustawienie kanałów sugerowane przez dekoder. Dodatkowo ściszony do połowy jest dźwięk i za każdym razem po wyłączeniu i ponownym włączeniu dekodera muszę dawać głos na maxa z poziomu dekodera.

 

Nie powinien dekoder pamiętać tych ustawień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...