Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zadałam już pytanie o to na innym wątku ale nie uzyskałam odpowiedzi, ja akurat mam cyfre plus na karte na dekoderze Sagemcom HD ale mi z listy znikły programy w sd mam na myśli mini mini+, a na karcie nie ma możliwości oglądać w wersji hd, karte kupiłam miesiąc temu i aż mi się nie chce wierzyć, że tych kanałów po prostu nie ma bo zapłaciłam za dostęp do nich na 6 miesięcy i się zastanawiam, może coś włączyłam jakiś przycisk no nie wiem,ktoś mi może powiedzieć czy to wina dekodera (w sensie moja) czy to powszechny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dekoder od Cyfry+ HD SAGEMCOM DSI83 i od N-ki biały nbox,podlacze za ich pomoca sobie Multiroom NC+ w domu na dwóch telewizorach? bo wczoraj ktoś mi napisal w innym temacie tego forum,że nie bo jeden jest cyfry dekoder a drugi n-ki ale jak platformy sie polaczyly i w ich ofercie są obydwa dekodery to wszystko powinno byc ok.Niech mi ktoś odpowie kto na prawde się na tym zna a nie żeby nabic posty sobie. z góry dzięki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podłączysz. Jezeli chcesz multiroom z nc+ to musisz wymienic sprzęt. Dostaniesz jeden dekoder jako główny z kartą a dodatkowy do MR łączysz kablez z tym głównym. Chyba że wezmiesz MR w cyfrze na starych zasadach (dostepny jeszcze a APS cyfry) i przerobisz nbox na E2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ten dekoder już dobija. Ciągle się wiesza. Podczas włączania nagle wszystko gaśnie i muszę zasilanie odłączać. Podpięty pendrive ale bez jest to samo. I tak myślę o przejściu na nc+ i wymianie dekodera tylko który dobry??? Chodzi o to żeby miał nagrywanie coś ja sagemcom bo z dyskiem to pewnie będzie trzeba płacić co miesiąc albo na własność a tak to nie chcę ,tylko na wynajem. Za obecnego nic nie płacę. Czy te nowe dekodery są warte uwagi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam Sagema dsi87 i pełen pakiet cyfry wraz z kanałami HD.Po nieszczęsnej aktualizacji cyfry zmieniła sie lista kanałów - canal + na 30 a HBO na 160 :shock: Przestał mi całkowicie działać BBC knowledge i Discovery .Czy wszyscy tak teraz maja czy to tylko u mnie takie cuda sie dzieją ??? Dziękuje z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zadałam już pytanie o to na innym wątku ale nie uzyskałam odpowiedzi, ja akurat mam cyfre plus na karte na dekoderze Sagemcom HD ale mi z listy znikły programy w sd mam na myśli mini mini+, a na karcie nie ma możliwości oglądać w wersji hd, karte kupiłam miesiąc temu i aż mi się nie chce wierzyć, że tych kanałów po prostu nie ma bo zapłaciłam za dostęp do nich na 6 miesięcy i się zastanawiam, może coś włączyłam jakiś przycisk no nie wiem,ktoś mi może powiedzieć czy to wina dekodera (w sensie moja) czy to powszechny problem?

U mnie to samo i jeszcze brak na dodatek tvn 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonic i reklamowac do nc+

ja już 3 razy próbowałam, dodzwonić się nie da, ciągle przepraszamu wszyscy konsultanci są zajęci prosimy zadzwonić później

a tak na marginesie to da się jakoś "zreztartować" ten dekoder, może to pomoże, bo wsparcia od nc się niedoczekam

Raczej nic nie pomoże lista narzucona od nc automatycznie, a z dodzwonieniem to naprawde musiałby być cud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz swoją listę, to nie musisz jej po aktualizacji kanałow robić od nowa, ona zostaje... z małym wyjątkiem, gdzie automatycznie za TVN24 wskoczyło TVN24HD i chwilowo nie działał ten kanał, więc trzeba było dopisać zwykły TVN24 i zniknęło Discovery, a pojawił się dubel AXN Crime bodajże.

Swoją drogą szkoda, że nie można na Sagemcomie zamieniać kanałów na liście, tylko można dodawać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...