Skocz do zawartości

Kanały Next TV


spodenki15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

satkurier.pl[/url]":16m17be7]Firmy Astro S.A., która brała udział w konkursie na wolne miejsca w mux 1 naziemnej telewizji cyfrowej, protestuje przeciwko decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o przydzielonych czterech miejscach. Producent spółki, Ryszard Krajewski, uważa, że o ile przyznanie ich Kino Polska TV i Eska TV nie budzi zbytnich zastrzeżeń, o tyle, według niego, wybranie ATM Grupa i Stavka jest „w najwyższym stopniu zdumiewające”. Astro swój protest zamierza wysłać do Jana Dworaka, przewodniczącego KRRiT.

 

- Ani ATM Grupa S.A., ani Stavka nie mają żadnego doświadczenia jako nadawcy telewizyjni. Nigdy nie byli i wątpimy, czy gdyby nie było takiej możliwości, jak uzyskanie naziemnej częstotliwości – niewątpliwego dobra, kiedykolwiek chcieliby nim być – fragment protestu Krajewskiego do KRRiT. Producenta Astro dziwi przede wszystkim fakt przyznania miejsca w pierwszym multipleksie Stavce. - W ogłoszeniu napisano, że firma stworzy kanał informacyjno-publicystyczno-poradnikowy. Szanowny Panie Przewodniczący, nic bardziej nierealnego nie można było wymyślić - oburza się.

 

Protest Astro nie wpłynął jeszcze do KRRiT. - Decyzja Rady najpierw będzie konsultowana z Urzędem Komunikacji Elektronicznej, a dopiero później poinformujemy o niej podmioty biorące udział w konkursie – wyjaśnia Katarzyna Twardowska, rzeczniczka przewodniczącego KRRiT. Firmy biorące udział w konkursie będą miały 14 dni na ewentualne odwołanie się od decyzji, a następnie KRRiT około miesiąca na rozpatrzenie ich protestów. Następnie dawcy przez okres miesiąca będą mieli prawo zaskarżenia wyboru regulatora do wojewódzkiego sądu administracyjnego.

Właściwie to zgadzam się z nim, co najmniej w połowie... O ile o ATM Grupę jeszcze jestem spokojny, to już co do Stavki mam pewne zastrzeżenia i obawy. Pierwszy raz słyszę o spółce, której prezesem jest Stanisław Krzemiński, współtwórca Besta Film - dalej nic mi to nie mówi.

Charakter jest tak nietypowy (informacyjno-rozrywkowo-poradnikowy), że nie wiadomo czego można się spodziewać - właściwie wszystkiego lub jak wspomniał na blogi.satkurier.pl pan Daniel Gadomski: "Trochę pachnie mi propozycjami, które równie szybko, co zaistniały na rynku, to się z niego spakowały. Mam tutaj na myśli np. Moją TV, TV Centrum, Patio, czy może dłużej działające TMT."

 

Tak więc raczej nie byłbym zły, a nawet bardziej zadowolony, gdyby w zamian za U-TV, KRRiT ponownie wybrała inną stację i jeśli to możliwe - Next HD - lub to samo w wersji SD, bo nie wiem czy w mux 1 byłoby jeszcze miejsce na kanał w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się zgadzam .Jakaś spółka widmo te całe u-tv od początku mi się nie pdobał ten format - a to mogą się okazać to np WRÓŻKI < a ostatnio wróżbici>. są Informacyjne , radzą co zrobić a o polityce pewnie też porozmawiają :lol2::lol2::lol2:

 

Każdy projekt z muzyką retro Popieram.

 

Tylko czy te całe procesy itp itd. nie opóźnia tak wyczekiwanego przez wielu startu MUX I ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncesje (satelitarne) już mają na wszystkie 10 kanałów, a mieli się pojawić w tym roku, tylko że w kablówkach. Póki co nic jeszcze nie wystartowało. Więc na razie to co widziałeś na ich stronie to tylko ich "pobożne życzenia". :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

satkurier.pl[/url]":2mv3p05v]Firmy Astro S.A., która brała udział w konkursie na wolne miejsca w mux 1 naziemnej telewizji cyfrowej, protestuje przeciwko decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o przydzielonych czterech miejscach. Producent spółki, Ryszard Krajewski, uważa, że o ile przyznanie ich Kino Polska TV i Eska TV nie budzi zbytnich zastrzeżeń, o tyle, według niego, wybranie ATM Grupa i Stavka jest „w najwyższym stopniu zdumiewające”. Astro swój protest zamierza wysłać do Jana Dworaka, przewodniczącego KRRiT.

 

- Ani ATM Grupa S.A., ani Stavka nie mają żadnego doświadczenia jako nadawcy telewizyjni. Nigdy nie byli i wątpimy, czy gdyby nie było takiej możliwości, jak uzyskanie naziemnej częstotliwości – niewątpliwego dobra, kiedykolwiek chcieliby nim być – fragment protestu Krajewskiego do KRRiT. Producenta Astro dziwi przede wszystkim fakt przyznania miejsca w pierwszym multipleksie Stavce. - W ogłoszeniu napisano, że firma stworzy kanał informacyjno-publicystyczno-poradnikowy. Szanowny Panie Przewodniczący, nic bardziej nierealnego nie można było wymyślić - oburza się.

 

Protest Astro nie wpłynął jeszcze do KRRiT. - Decyzja Rady najpierw będzie konsultowana z Urzędem Komunikacji Elektronicznej, a dopiero później poinformujemy o niej podmioty biorące udział w konkursie – wyjaśnia Katarzyna Twardowska, rzeczniczka przewodniczącego KRRiT. Firmy biorące udział w konkursie będą miały 14 dni na ewentualne odwołanie się od decyzji, a następnie KRRiT około miesiąca na rozpatrzenie ich protestów. Następnie dawcy przez okres miesiąca będą mieli prawo zaskarżenia wyboru regulatora do wojewódzkiego sądu administracyjnego.

Właściwie to zgadzam się z nim, co najmniej w połowie... O ile o ATM Grupę jeszcze jestem spokojny, to już co do Stavki mam pewne zastrzeżenia i obawy. Pierwszy raz słyszę o spółce, której prezesem jest Stanisław Krzemiński, współtwórca Besta Film - dalej nic mi to nie mówi.

Charakter jest tak nietypowy (informacyjno-rozrywkowo-poradnikowy), że nie wiadomo czego można się spodziewać - właściwie wszystkiego lub jak wspomniał na blogi.satkurier.pl pan Daniel Gadomski: "Trochę pachnie mi propozycjami, które równie szybko, co zaistniały na rynku, to się z niego spakowały. Mam tutaj na myśli np. Moją TV, TV Centrum, Patio, czy może dłużej działające TMT."

 

Tak więc raczej nie byłbym zły, a nawet bardziej zadowolony, gdyby w zamian za U-TV, KRRiT ponownie wybrała inną stację i jeśli to możliwe - Next HD - lub to samo w wersji SD, bo nie wiem czy w mux 1 byłoby jeszcze miejsce na kanał w HD.

 

Protest jak najbardziej popieram. Za kanał ATM-u powinni dać Tele5 a za U-TV któryś z portfolio Astro S.A. O ATM Rozrywka czy U-TV nie wiadomo nic - o projektach Astro coś już zaczyna się słyszeć, wyglądają na dobre. KRRiT oczywiście jak zwykle musiała wydać jakąś dziwną decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Abstra[beep]ąc od NEXT TV, OOGNET się dobrze zapowiada. Te kamery to nowatorski projekt i z tego co widzę to ciągle ich przybywa. Poza tym programy, które tam widziałem są bardzo dobre i na prawdę fachowo zrobione. Nie jest to kolejna papka o tym kto ma jaką sukienkę, ale profesjonalnie zrobione programy. Myślę że na rynku telewizji internetowych mamy nowego bardzo poważnego gracza i jeszcze nie raz o nich usłyszymy. :) A z NEXTem zobaczymy co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamery to nie jest nowatorski pomysł. Już od dawna w internecie na różnych stronach można było obejrzeć przekaz z kamer internetowych z całego świata, nie tylko z Polski. Z resztą się zgadzam.

 

No chyba nie mówimy o tym samym, ja mowie ze jeszcze nie było z takim rozmachem rozstawianych kamer po całej Polsce jak robi to teraz OOGNET. Jasne ze możemy powiedzieć ze kamery można oglądać na rożnych stronach zrzeszających kamery. Portale które zajmują się tylko tym ze linkują do kamer to możne i fajne, ale chyba nie o to chodzi. Ci goście z OOGNET-u, sypią kamerami jak z rękawa. Nie znam innej strony która mogła by się poszczycić taką ilością kamer, a z tego co czytałem ma być ich coraz więcej. Pewnie niedługo zobaczę i widok ze swojego bloku na Mokotowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż szkoda ze tego kanału nie ma szeroko dostępny.

Ten kanał (czyli NEXT 24/7 HD) nie jest nigdzie dostępny, tzn. na razie. Ale skoro mamy sygnały życia już od drugiego kanału spośród 10 kanałów NEXT, to może rzeczywiście na poważnie biorą się za ten projekt. Więc życzę powodzenia w kablówkach! (mimo, że dalej nie wyobrażam sobie jak ten projekt zdoła się utrzymać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

"01.07.2011 Astro S.A. uruchomiła pierwsze cztery kanały telewizyjne – NEXT Man 3D, NEXT Lejdis 3D, NEXT Young 3D oraz kanał NEXT Music HD. Tym samym NEXT wprowadziła na rynek telewizji w Polsce nową jakość – pełne kanały 3D."

 

http://www.facebook.com/notes/platforma-oognet/next-tv-ruszyła-pierwsza-polska-telewizja-3d/239658076061650

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego link nie ważny? niech zrobią mądrą dystrybucję a nie tylko w jednym gnieznie,bo będzie źle...

 

Spółka Astro uruchomiła pierwsze cztery kanały telewizyjne - NEXT Man 3D, NEXT Lejdis 3D, NEXT Young 3D oraz kanał NEXT Music HD. Tym samym NEXT wprowadziła na rynek telewizji w Polsce nową jakość - pełne kanały 3D. Oferta kierowana jest do operatorów sieci kablowych.

 

to żart prawda? ale z drugiej strony ciut ludzi ma tv z 3D,Niech nie robią tak z kanałami HD

 

http://media2.pl/media/80686-rusza-next ... -i-hd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...