Skocz do zawartości

Kanały Next TV


spodenki15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Nie rozumiem jeszcze do końca na czym ma ten cały Oognet TV (czy też Next TV) polegać, ale robi się ciekawie. Nie wiem tylko na czym oni chcą zarabiać? Bo to, co możemy już oglądać na stronie oognet.pl jest całkowicie darmowe. W tym wszystkim najbardziej podoba mi się akurat to, co nie jest tworem Next TV, czyli dział "Okiem Kamery" i "Telewizje Świata"... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Jest platforma internetowa oognet.

2. Bedzie tv next dosylany do sieci kablowych swiatlowodem ( czy na nadawanie w necie potrzeba koncesji? Nie :) wiec czytajmy że zrozumieniem.

3. Platforma oognet i next tv to projekt jednej firmy dlatego też pisze się o tym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spółka Astro ogłosiła cztery konkursy na przygotowanie scenariuszy seriali telewizyjnych dla nowych kanałów telewizyjnych pod marką Next: Next HD, Next Lejdis HD i Next Young 3D.

 

Źródło i więcej: http://media2.pl/media/72660-oognet-cze ... li-tv.html

 

Proponowałbym zmianę tematu na Kanały Next.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Znalezione na www.astrosa.pl

 

Astro S.A. otrzymała kolejne koncesje na rozpowszechnianie programu telewizyjnego i dotyczą one kanałów:

 

NEXT 24/7 HD - koncesja nr 456/2011-T

NEXT Music HD – koncesja nr 457/2011-T

NEXT Man 3D – koncesja nr 458/2011-T

NEXT HD – koncesja nr 459/2011-T

NEXT Sport 3D – koncesja nr 460/2011-T

 

W najbliższym czasie Astro S.A. oczekuje przyznania pozostałych 4 wnioskowanych koncesji na kanały NEXT – NEXT Sacrum HD, NEXT Dokument HD, NEXT Lejdies HD, NEXT Young 3D. Spółka rozpoczyna obecnie weryfikację nowoczesnego systemu emisyjnego kanałów telewizyjnych. W ciągu najbliższych tygodni Astro S.A. planuje też testowe uruchomienie pierwszego kanału.

 

p.s.

zmieńmy temat na Next TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ten Ogon już miał w zeszłym roku nauruchamiać tyle kanałów i jakoś nic z tego nie wyszło. Jakoś teraz też wiele nie liczę, zwłaszcza, że nie mają do zaoferowania ani nic nowego, ani nawet ciekawego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasłyszane:

Pierwszy ruszy Next Music Hd. Z Hd będzie miał niewiele wspólnego, jakieś 5% materiału, reszta to zwykły upscaling. No ale to oczywiste bo nie ma klipów HD na rynku.

Liner stacji - Party Hits lat 80', 90' i współczesnych, ale ze wskazaniem na 80' i 90.

Ramówka: 100% muzy, non stop. Bez programów, prezenterów i zbędnego paplania. Hit za hitem.

 

Co myślicie????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o nowych klipach. Nie wiem jakie klipy ma pokazywać ten kanał, ale jak stare to nie wiem po kiego ciula w ogóle do tego kanał HD, więc założyłem że mają pokazywać głównie nowe klipy. A MTVN HD też tutaj nie jest wyznacznikiem jakości, bo faktycznie sporo klipów prezentuje w upscalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie rynek klipow w HD nie istnieje, zarowno w Polsce jak i za granica. Mam na mysli duze komercyjne wytwornie. Bo z muza niekomercyjna faktycznie jest latwiej. A wracajac do tematu, też się zastanawiam po co kanal HD do starych klipow?? Chyba tylko po to żeby ladnie grafika wygladala haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu byłem na konferencji PJN i zaczepiła mnie Pani z kamerą Next - materiał był przygotowywany dla potrzeb platformy i kanału Next 24/7. Trochę zagaiłem na temat startu stacji i ta osoba powiedziała, że tak - że startują, budują, próbują. I że pierwszy kanał to kwestia właśnie pierwszych 3 miesięcy. W pierwszej kolejności ma ruszyć chyba właśnie muzyczny oraz kanał dla mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Źródło: To&OWO TV, str.102, NR10/8.03.2011

 

... Aż siedem nowych programóch chce zaproponować polskim widzon znany producent telewizyjny Astro S.A, produkujący ,.in. teleturniej "Familiada". - Przed wakacjami chcemy uruchomić trzy kanały w 3D i dwa w HD. - Będą to: NEXT Man 3D, NEXT SPORT 3D, NEXT Young 3D, NEXT Music HD i NEXT Lejdis HD - mówi Karolina Szymańska, prezes zarządu Astro S.A. - Wszystkie mają wyróżniać się jakością, 60 proc. to produkcja własna, a w szczególności treści 3D. Planujemy także uruchomienie kolejnych kanałów: NEXT Sacrum HD, NEXT Dokument HD i publicystycznego NEXT 24/7 HD, na które otrzymaliśmy już koncesję.

Sportowy kanał 3D ma pokazywać głównie te dyscypliny, które dobrze prezentują się w nowej technologii, np boks i golf, ale z pewnością kibice nie znajdą piłki nożnej na najwyższym poziomie. Stacja ma zamiar przybliżać także mniej znane w Polsce dyscypliny.

Nowe kanały z "paczki" NEXT mają trafić w pierwszej kolejności do odbiorców cyfrowych pakietów w sieciach kablowych, a później niewykluczona jest też dystrybucja za pośrednictwem satelitarnych platform cyfrowych. Obecnie trwają rozmowy z operatorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znalezione na www.hatak.pl

 

Serial "Operacja" specjalnie dla nowej TV

 

Trójka młodych scenarzystów - Elżbieta Marczuk, Jacek Galiński i Marcin Kubawski to autorzy projektu serialu "Operacja", który zwyciężył konkurs na serial kryminalny dla nowego kanału NEXT HD. Jest to jedyna przyznana pierwsza nagroda - w pozostałych kategoriach konkursowych (serial komediowy, młodzieżowy i dla kobiet) nie wyłoniono zwycięzców. Zwycięski projekt "Operacja" to serial kryminalno-obyczajowy, którego bohaterem jest człowiek poruszający się na granicy prawa po tym, jak życie jednego z członków jego rodziny zostało zagrożone. Autorzy projektu to absolwenci Wydziału Scenopisarstwa Warszawskiej Szkoły Filmowej. Pomysł serialu powstał jeszcze w trakcie studiów i stał się pretekstem do stworzenia trzyosobowego pisarskiego teamu, który rozwinął go do wersji przygotowanej pod kątem stacji telewizyjnych.

Konkurs został ogłoszony przez nowo powstającą telewizje NEXT, która po otrzymaniu pierwszych sześciu koncesji na nadawanie programu jakości HD szykuje się do uruchomienia emisji. Główną nagrodą, poza częścią finansową jest możliwość realizacji serialu, dlatego niewykluczone, że wkrótce serial pojawi się na nowej antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...