Skocz do zawartości

Technisat DigiCorder ISIO S


ernet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku ustawiłem dla C+ D.World w następujący sposób. W pozycji Dziennik programów wybrałem HB 13E, częstotliwość 10796, pol. V, SR 27500, DVB-S,

oraz PID 162, Serwis ID 15703. Dodatkowo w pozycji "Wybierz programy TV" trzeba zaznaczyć które programy mają pojawiać się na liście SFI.

Warto także wpisać godzinę pobierania, taką w której nie oglądasz TV np. 3.00 . Cały cykl pobierania trwa kilka minut.

 

Operatorzy czasami zmieniają PID-y kanałów, musisz wtedy podejrzeć sobie nowy PID. Tuner umożliwia tę operację a także śledzenie bitrate kanałów.

 

Przepraszam, że tak długo czekałeś na odpowiedź. Nadmiar obowiązków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Funkcja późniejszej dekryptyzacji będzie dostępna w kolejnych wersjach oprogramowania.

 

Witam

 

Czy temat braku dekryptyzacji umożliwi w takim razie nagrywanie jednego kanału i oglądanie drugiego?

Czy chodzi o to, że aby obejrzeć to co nagrałem muszę mieć włożoną kartę operatora, czy w ogóle

to na razie nie działa i będzie dostępne w kolejnych wersjach oprogramowani czyli nie wiadomo kiedy

i czy w ogóle ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że te informacje ostudziły mój zapał do tego tuner, tuner za 3 tys. i tak naprawdę brak podstawowej funkcji dla tunera dwugłowicowego. Czytając o poczynaniach firmy Technisat z aktualizacjami do swoich poprzednich modeli może być problem z uzyskaniem od nich w przyszłości rozwiązania tego problemu. Przecież po to kupuje się tuner z 2 głowicami aby można było swobodnie jedno nagrywać a drugie oglądać. Z jednego transpondera to potrafi nagrywać i co innego oglądać wiele tunerów jednogłowicowych, więc po co w tym tunerze ta druga głowica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak ogólnie to "zwykły" Aston 2.26 jest dwustrumieniowy, więc jest to problem tunera a nie modułu. Nagrywać i oglądać co innego z tego samego tp, to ja mogłem w moim kilkuletnim jednogłowicowym fergusonie. Pytanie jakie się nasuwa, po co w takim razie w tym tunerze dwie głowice. Jedyne co przychodzi do głowo to to, iż to jest przeznaczone na rynek niemiecki gdzie w czytniku zadziałają ich karty i wtedy powinno to działać prawidłowo, a w Polsce to tylko można pomarzyć ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Drogi sprzęt znalazłem za 2600 najtaniej.

Tylko czy warto tyle kasy wydać.

Nawet nie ma testu tego odbiornika.

 

Tu masz test-https://satkurier.pl/news/67337/sat-kurier-7-82011-w-sprzedazy-od-13072011.html

 

Tuner napewno warty uwagi z bardzo dobrym obrazem ale za drogi,szkoda tyle kasy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Powiem Panowie tak zalezy do czego ma sluzyc tuner jesli do ogladania i nagrywania i to w super jakosci dobrym wyborem jest cos z Technisata.Za ta cene otzymamy pozadny tuner nie Chinski szajs.

Natomiast do zabawy wgrywanie pluginow ladnych skurek i piracenia np szarik To cos na linux.

Ale te tunery nie osiagna tej jakosci ,ktora daje Technisat a podstawa to obraz i dzwiek chyba najwiecej o to chodzi .

Kupujac telewizor wlasnie tym sie kierujemy obraz dzwiek i tak jest w przypadku tunera satelitarnego do multimediow mam inny sprzet do tego stworzony .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam ten tuner od kilku miesięcy, zapłaciłem 2100 pln +170 pln za kartę WIFI. Jak dotąd, nie żałowałem ani jednej wydanej złotówki.

Posiadam również iCordaHD i z którego jestem cały czas zadowolony, a mam go już 4 lata. Ale DigiCorder ISIO to już inna półka, od pierwszego uruchomienia budzi zaufanie.

Jakość obrazu jeszcze lepsza niż w iCordzieHD, choć w to trudno uwierzyć, i jeszcze ta praca w sieci.

Jeżeli ktoś lubi zabawę to zapewne DM7020HD będzie lepszym rozwiązaniem, ale jeżeli potrzebny sprzęt do "konsumpcji kontentu" to DigiCorder ISIO jest najlepszym rozwiązaniem.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...