Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... Że się wtrącę w tę interesującą dyskusję. Ja mam PWU z 26.09. Mini HD kosztuje 16,90 na czas nieokreślony. Rozumiem tak, że jeśli do końca 6 miesiąca DRH6 nie zrobię nic to umowa przejdzie na czas nieokreślony i wtedy mogę wachlować pomiędzy Mini HD i Darmowy HD albo do końca 6 miesiąca zdecyduję o włączeniu Darmowego HD po 6 miesiącu ale wtedy umowa i tak przejdzie na czas nieokreślony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już wiem o co chodzi, pisałem kiedyś z ICOK w tej sprawie (...), zobacz:

 

Część B umowy, pkt 7, ppkt i mówi o 12 miesięcznym okresie dodatkowym.

Ale to co ty cytowałeś, to warunki z 10.02.2014. Tam punkt 7 ma dwa podpunkty, w których jest mowa o tym okresie dodatkowym. We wcześniejszym Twoim poście, w szczegółowych warunkach dla DRH6 punkt 7 już tych podpunktów nie ma (tak samo zresztą jak u mnie), więc po 6 miesiącach jest 16,90. I nie widzę innej możliwości interpretacji, chyba, żeby podkładać im wydrukowany stary regulamin :). Innymi słowy lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Burito, to już wiemy, że u Ciebie tak jest. To, że Tobie tak odpisała, nie oznacza że każdy z DRH6 tak będzie miał. Więc jeżeli już dzielisz się co Ci odpisała, to od razu napisz, że odpisała mi do umowy DRH6, do której obowiązuje PWU z dnia ... Jak wykazano wyżej DRH6 ma nie mniej niż 4 różne PWU z różnych okresów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te PWU do tej umowy zamieściłem już wcześniej ale przypomnę:

Zamieściłem scany, żeby było łatwiej. Wysłałem też zapytanie do ICOK.

 

6654909800_1421446715_thumb.jpg 7840737700_1421446718_thumb.jpg 2381735700_1421446720_thumb.jpg 1502181200_1421446723_thumb.jpg

 

Ja rozumiem to tak, że umowa przechodzi na czas nieokreślony ale jak nie dokonuję zmiany pakietu na Darmowy HD to nadal zachowuję możliwość opłacania pakietu Mini HD w cenie 9,90 zł miesięcznie.

 

 

Myślę, że paragraf 4 pkt 4 wyraźnie mówi o opłacie za pakiet Mini HD po tych 6 miesiącach.

 

 

Kolejna odpowiedź z CP:

1417565200_1421786140_thumb.jpg

 

Według mnie powyższa kwota abonamentu za pakiet Mini HD po 6 miesiącach trwania umowy, obowiązuje dla "każdej" o kodzie promocji DRH6. Warunek, aby nie zmieniać na Darmowy HD, bo jak zmieni się i później z powrotem aktywuje się pakiet Mini HD to już płaci się za niego 16,90 zł miesięcznie.

Konkluzja: nie warto zmieniać pakietu po tych 6 miesiącach jak się chce mieć pakiet Mini HD w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito - to co napisałeś skłoniło mnie by do nich zadzwonić i to zweryfikować. W moim przypadku konsultant również potwierdził 9,90 po okresie podstawowym. Nie rozumiem tej firmy, ale nie będę się kłócić - ta cena nie jest taka tragiczna.

Swoją drogą - za Rodzinny HD na 24 miesiące proponował 19,90 /m-c, pierwsze 5 (chyba) za 14,90 i Familijny HD, później powrót do Rodzinnego za 19,90. Nie wiem czy to dobra oferta i czy nie można by ugrać Rodzinnego np. na 24 m-ce za 9,90 - 14,90 po złożeniu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam pakiet Mini w łamańcu 9,90zł/14,90zł, powoli dobiega końca

dostałem telefoniczna propozycję 24m. 9,90zł/12mies/14,90zł 12mies

 

Dostałem tez zmianę regulaminu, teraz wystarczy wypowiedzieć miesiąc wcześniej a nie 3 mies

wiec chyba wypowiedzenie wyslę

 

Napiszcie proszę jaka jest aktualnie najlepsza promocja dla mini hd, coś w stylu 4,90zł, bo wolę to niż darmowy hd (bo strace Polsat Sport)

 

(na co/dzien mam pełen pakiet nc+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat
Ja mam pakiet Mini w łamańcu 9,90zł/14,90zł, powoli dobiega końca

dostałem telefoniczna propozycję 24m. 9,90zł/12mies/14,90zł 12mies

 

Dostałem tez zmianę regulaminu, teraz wystarczy wypowiedzieć miesiąc wcześniej a nie 3 mies

wiec chyba wypowiedzenie wyslę

 

Napiszcie proszę jaka jest aktualnie najlepsza promocja dla mini hd, coś w stylu 4,90zł, bo wolę to niż darmowy hd (bo strace Polsat Sport)

 

(na co/dzien mam pełen pakiet nc+)

Ewentualnie Rodzinny Hd. 4, 90/12 i 19, 90/12. Mialem taka propozycje na swoim sprzecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za trzy miesiące kończy mi się umowa na pakiet Mini HD za 4,90 zł (sławna umowa TKA52) i pytanie moje brzmi czy zmianę warunków umowy dostanę pisemnie na adres korespondencyjny czy za pośrednictwem ICOK, skoro wyraziłem zgodę na takie otrzymywanie tego typu wiadomości?

 

Bardzo żałuję, że umowa mi się nie "zrloluje", a może zapomną o mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś też zadzwoniłem do DUK i bez wypowiedzenia przeszedłem na pakiet Rodzinny HD na 24 miesiące z czego płatność 4,90 zł przez 12 miesięcy, a przez następne 12 miesięcy 19,90 zł (lub 14,90 zł jeśli zejdę na MINI HD). Do tej pory MINI HD 4,90 zł do końca czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co płaczecie, że TKA52 się już nie roluje.

 

Umowy przechodzą na nieokreślony, cena zostaje bez zmian !!!! :brawo::lol2::lol2::lol2:

 

P.S.: Dziś dzwoniono do mnie z nr-u 32/4660039 (Katowice), że niby z CP i oferowano mi "promocję" pakiet Mini HD za 9,90.

Zapytałem się po co mi taka promocja, skoro bez promocji zapłacę połowę mniej :lol2: .

 

Łosi i jeleni szukają :read: .

 

Ciekawi mnie ten numer katowicki. Dostał ktoś z Was połączenie z tego numeru ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego wynika fakt, że cena za pakiet Mini HD po przejściu na czas nieokreślony jest bez zmian czyli 4,90 zł? Do mnie zawsze dzwonią z numeru "warszawskiego".

 

edit.: Faktycznie tak jest, więc nic nie ruszać jak się chce mieć nadal Mini HD za 4,90 zł. Dodam, że jeszcze żadnego aneksu nie otrzymałem.

 

3324319600_1423146332_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S.: Dziś dzwoniono do mnie z nr-u 32/4660039 (Katowice), że niby z CP i oferowano mi "promocję" pakiet Mini HD za 9,90.

Zapytałem się po co mi taka promocja, skoro bez promocji zapłacę połowę mniej :lol2: .

 

Tak, teraz też dzwonią z katowickiego numeru, ale nie jestem w stanie Ci potwierdzić czy na pewno z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...