Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym, że stare pakiety już dla nowych abonentów, ani dla przedłużających umowę nie istnieją. Teraz tylko czekają, aż ludzie korzystający ze starych pakietów po rezygnują z umów lub zamienia na te nowe i stare pakiety pójdą w niepamięć na wieczność :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chochoł, ja to wiem, ty to wiesz, wiedzą to wszyscy na forum i poza nim, ale Cyfrowy Polsat wie lepiej ;)

 

poza tym Mini HD to minimax w cenie troszkę wyższej niż mini, więc w sumie nawet z tą piątką wychodzi to samo, ale z drugiej strony większość z tego co jest w pakiecie będzie w DVB-T, co znowu sprawia że interes staje się wątpliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że stare pakiety (...........) dla przedłużających umowę nie istnieją.

Pewny jesteś na 100%, czy tylko tak myślisz?

Czy ktoś z pracowników APS może napisać jak to teraz z tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy już to pisałem. Klienci ze starymi dekoderami SD i ze starymi pakietami mają opcję podpisania umowy przedłużającej na stare pakiety i nowe (!). Tylko wymieniając dekoder na nowy udostępniony klient przechodzi tylko na nowe pakiety.

Do pakietu Mini HD dostępny jest dekoder SD na własność za 1 zł, 1 m-c gratis Familijnego a potem możliwość zejścia do pakietu Mini HD, umowa na 29m-cy. Dekoder HD5000 na udostępnienie w dwóch wariantach, 149zł (brak czynszu) lub 49zł plus 5zł czynszu, 3 m-ce Familijnego HD gratis, umowa na 29m-cy, potem możliwość zejścia do Mini HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pani konsultantka jednak się myli , w Mini HD jest Polsat Sport , a wiem to dlatego , że dzisiaj dzwonili do mnie z CP w sprawie przedłużenia umowy na pakiet Mini ( wysłałem wypowiedzenie umowy , na wszystkie pakiety zresztą wysłałem wypowiedzenie ) i pani proponowała mi w Mini HD pakiet PS .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą pytałem się na infolini o możliwość podpisania umowy na Samungu HD (obecnie FTA).I pani 3 razy powiedziała że w pakiecie Mini HD nie ma Polsat SPORT!Ja jej na to że stronie www widnieje informacja że Polsat Sport jest w Mini HD a ona swoje...DLA FTA jest inne Mini HD???

 

Ja też pytałem o to samo i zaproponowali mi umowę na 15 miechów, przez 3 miechy na początek familijny HD za 9.90 zł a potem do końca umowy mini HD za 14.90 zł. Nic nie dają na początku za free, od razu płacenie, chociaż tylko 10 zł. OPŁACA SIĘ? Czy może ktoś inny dostał lepsze oferty?

Mam Samsunga HD już dawno jest na nim tylko FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...