Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoń pod numer (22) 212 71 28 i poproś o przysłanie umowy o kodzie promocji DRH6, umowa na 6 miesięcy na pakiet Mini HD za 9,90 zł, po tym okresie możliwośc aktywacji pakietu Darmowy HD za 0 zł lub korzystanie nadal z Mini HD za 9,90 zł. W trakcie trwania umowy zmienisz na KA52. Przetestowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do markar

"KA52 różni się od TKA52 tym, że po 18 miesiącach umowa przechodzi na czas nieokreślony i cena za Mini HD jest 16,90. W TKA52 po 18 miesiącach umowa roluje się na 12 miesięcy za 4,90."

 

Rozmawiałem dzisiaj z CP i Pani poinformowała mnie, że teraz dostępna jest tylko promocja KA52 na 18 miesięcy i przechodzi ona na czas nieokreślony. Podobno nie ma już promocji TKA52... Co Wy na to ? Jest TKA52 czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

CP chyba trochę się usztywnił w kwestii promocji KA52. Jestem na DRH6 (2 miesiące opłacone). Przy telefonie na infolinię Pani stwierdziła, że mogę przejść na KA52 najwcześniej na miesiąc przed końcem obecnej umowy, a na DUK twierdzą, że w ogóle tej promocji nie widzą i mogą teraz zaproponować MiniHD na 2 lata za 9,90 a potem 14,90. Podziękowałem i chyba poczekam te parę miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na wypowiedzeniu umowy , kilka razy namawiała mnie Pani z CP na podpisanie nowej umowy na 24 m-ce za 9,90 ale w końcu dała mi spokój .W sobotę bez problemu wymieniłem stary dekoder sd (na wypożyczeniu) na hd 5500s .Dzisiaj dalej telefony , tym razem mężczyzna proponuje pakiet mini hd za 4,90 na 18 m-cy ... ceny po 18-tu miesiącach umowy nie potrafił powiedzieć . Czytając posty powyżej wnioskuję że jest to oferta KA52 która po 18 miesiącach będzie kosztować 16,90 ??? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej telefony z Cp , oprócz wciskania mini hd wyskoczyli z propozycją 5/12 z pakietem familijnym max hd +film hd+sport hd+cinemax hd za 59,90 czyli obecna promocja CP tylko w moim przypadku umowa na 12 m-cy ... mam się namyślić ... co bym mógł jeszcze ugrać .... multiroom mnie nie interesuje, bardziej bym się skłaniał w kierunku elastyczności umowy z możliwością zmiany po 5 miesiącach na niższy cenowo pakiet ..przerabiał ktoś taką opcję ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Mam własnościowy dekoder HD3000 i dostałem taką propozycję : 12 m-cy pakiet rodzinny po 4,90zl/m-c i nastepne 12 m-cy mini hd po 16,90 albo rodzinny za 19,90 zł, niestety nie ma możliwości przejścia na moim dekoderze na darmowy HD :( . Szukam taniej alternatywy dla TnK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie TKA52. Miałem kilka telefonów z CP (nie składałem wypowiedzenia) z różnymi propozycjami, ale jak wspominałem o KA52, to odpowiedź brzmiała, że nie mogę dostać tej opcji. Tak więc zrolowałem w grudniu swoją TKA52 na kolejny rok (zresztą i tak miałem taki zamiar :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...