Jump to content
Guest Anonymous

Kino Polska Muzyka

Recommended Posts

Potwierdzam, u mnie to samo - i na Evoboxie i na HD 5500s. MER i SNR w okolicach 15 dB i inne kanały z tego transpondera są pozbawione usterki, więc wykluczam problem z sygnałem.

Opisywany problem (tj. skoki obrazu, brak płynności i przycinki dźwięku) zniknął.

Problem występuje nadal. Ciekawe jest to, że nagrany na dysku zewnętrznym ten sam materiał rwący się przy oglądaniu 'live", odtwarzany z dysku się nie rwie. Problem dotyczy tylko Kino Polska Muzyka. Korzystam z HD5500s.

Ten problem powraca co jakiś czas. Ciekawe jak sytuacja wygląda w NC+.

Za czasów (kiedy miałem ) Orange TV też były też problemy, ale sporadycznie, teraz w nc+ też są...aktualnie jeszcze bardziej intensywne.

Problem występuje nadal. Ciekawe jest to, że nagrany na dysku zewnętrznym ten sam materiał rwący się przy oglądaniu 'live", odtwarzany z dysku się nie rwie. Problem dotyczy tylko Kino Polska Muzyka. Korzystam z HD5500s.

Wyjaśnij mi jak to możliwe? :crazy:  Wygląda to tak, jakby wina leżała w takim razie po stronie Twojego sprzętu :mrgreen: ...No bo weź na logikę...jak nagra z błędami to musi otworzyć z błędami :rofl:  przecież samo sobie nie skoryguje tego raczej, o tak cudownych zaletach dek. CP nie słyszałem :D...U mnie na mediaboxie jest normalnie nagrywa z przycięciami i odtwarza tez z przycięciami.

6 maja, w rocznicę urodzin Zbigniewa Wodeckiego, o 21:00 Kino Polska Muzyka, pokaże jego przeboje

Edited by Mr. Orbita
Poprawiony błąd w poście.

Za czasów (kiedy miałem ) Orange TV też były też problemy, ale sporadycznie, teraz w nc+ też są...aktualnie jeszcze bardziej intensywne.

Wyjaśnij mi jak to możliwe? :crazy: Wygląda to tak, jakby wina leżała w takim razie po stronie Twojego sprzętu :mrgreen: ...No bo weź na logikę...jak nagra z błędami to musi otworzyć z błędami :rofl: przecież samo sobie nie skoryguje tego raczej, o tak cudownych zaletach dek. CP nie słyszałem :D...U mnie na mediaboxie jest normalnie nagrywa z przycięciami i odtwarza tez z przycięciami.

Niby takie oczywiste, ale problem rwania dotyczy tylko jednego kanału - Kino Polska Muzyka. Pozostałe nie są rwane ani Live, ani z odtworzenia.

Ps. Od kilku dni znowu rwania nie zauważam.

Dziwna sprawa z tymi zacięciami.

Dzisiaj rano sprawdziłem, na dwóch dekoderach Cyfrowego Polsatu  HD5500s i  HD3000. No i wyszło tak: Na HD5500s cały czas były te zacięcia, a na HD3000 nie było wcale. Więc to raczej nie jest wina nadawcy. Poziom sygnału jak coś był ten sam, stabilny.

Mój HD5000 nie miał problemu z Kino Polska Muzyka jak miałem w pakiecie. Natomiast często ma ten problem na Zoom Tv.

To chyba moim zdaniem jakiegoś błędu w sygnale, który wychwytują niektóre odbiorniki. Na mojej antenie to wystąpiło tylko na 1 dekoderze, a sprawdziłem 5 sztuk HD5000.

To dziwne. Mam dekoder NC+ WifiPremiumbox i dosyć często zdarza się, że obraz i dźwięk się rwie. Co ciekawe, antena dobrze ustawiona i tylko jest kłopot z Waszym kanałem.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

No nie wiem. Są dni, że te same piosenki idą normalnie, płynnie fonia i wizja, a są dni, że obraz i dźwięk się rwie i zacina. Nie umiem konkretnie powiedzieć kiedy, bo kanału nie oglądam codziennie.b

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

U mnie też występuje to dziwne klatkowanie obrazu i to już od wielu miesięcy. Zastanawiałem się właśnie, czy jest to wina dekodera, czy może problem nie leży po stronie nadawcy. No i jak czytam tutaj, nie tylko ja mam z tym problem. I też dzieje się tak, że obraz rwie się tylko podczas oglądania telewizji na żywo. Ten sam materiał puszczony z nagrania, działa w 100% płynnie.

Podobny problem jest u mnie z VH1 i MTV Music. Od kiedy przeszło na MPEG4, tam też zauważyłem to dziwne klatkowanie obrazu. Dzieje się tak podczas klipów, ale też identów czy reklam.

Mam Sagemcoma UHD 88 z Orange (satelita).

Czy są lub będą emitowane teledyski Darii Zawiałow, Krzysztofa Zalewskiego i Korteza? Bo ja ich nie widziałem.

Wolimy "starocie" z lat 70/80/90/00.

Nasi widzowie z telemetrami generalnie nie preferują nowej polskiej muzyki.

Czy są lub będą emitowane teledyski Darii Zawiałow, Krzysztofa Zalewskiego i Korteza? Bo ja ich nie widziałem.

Przykry to jest poziom nowych polskich piosenek komercyjnych. Taka prawda niestety.

Ja pisałem o piosenkach takich twórców jak Zawiałow, Zalewski, Kortez czy niewymieniony wcześniej choćby Dawid Podsiadło. Jakoś mogą być twarzami choćby "Męskiego grania" czy laureatami Fryderyków, a ich brak w tej stacji, gdzie niby leci polska muzyka, to dla mnie skandal i tyle.