Skocz do zawartości

Music Nation


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

satkurier.pl[/url]":2ivf1n0a]10941.jpg

Muzyczny kanał telewizyjny Music Nation planuje powrót. Stacja rozpoczęła nadawanie w ramach testu w maju 2005 r, a dwa miesiące później wystartowała z regularna emisją. Niestety już w czerwcu 2006 roku definitywnie zakończyła istnienie na satelicie Hot Bird (13°E). Teraz po zaledwie kilkumiesięcznym żywocie, Music Nation planuje wznowienie nadawania.

 

Music Nation chce wznowić swoje nadawanie za pośrednictwem satelity Hot Bird (13 °E), Turksat (42 °E) i Arabsat (26 °E), jeszcze w grudniu 2010 roku.

 

Niekodowany (FTA) kanał Music Nation oferował muzyczne rytmy od rocka po dance. Zamierzał być telewizją międzynarodową i przeprowadzić transmisję wideo z różnych krajów w Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce oraz Azji. W jakiej formie Music Nation zaprezentuje się tym razem? Jak na razie nie ma informacji na ten temat.

 

Wystartowała już nawet strona internetowa: http://www.musicnation.tv, na której widnieje informacja, że stacja już wkrótce rozpocznie nadawanie drogą satelitarną.

Zapowiada się całkiem nieźle... Kolejny kanał muzyczny na Hot Birdzie (i nie tylko). Czego można by wymagać? Różnorodności i dobrej jakości przede wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podchodzę trochę z dystansem do informacji zamieszczanych przez ten kanał. Ale mam też nadzieję, że kolejny termin dojdzie już do skutku. Piszę kolejny, ponieważ Music Nation już dawno zapowiadał powrót. W czerwcu 2006 przerwał na 3 miesiące przekaz z powodu przeniesienia siedziby do Europy. Wznowienie przekazu we wrześniu 2006 nie doszło do skutku. W między czasie podawali, że "wkrótce", a później, że powrót w 2008. Dalej to już nie wiem co się działo, bo nie zerkałem na tą stronę. Swego czasu wspominał też o tym @kaawon tutaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...