Skocz do zawartości

Kanały Das Erste i ZDF


Livestrong
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupić dodatkowy konwerter, przełącznik DiSEqC i zrobić zeza na antenie - 30 minut roboty i macie ARD i ZDF w HD z Astry 19,2E.

Jak komuś niemiecki komentarz przeszkadza to zrobić zeza na 9E i masz Euro po francusku z HD na kanałach TF1 i M6.

Koszt 40 zł.

 

Zawsze można kupić Monoblock'a i  jest jeszcze łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić dodatkowy konwerter, przełącznik DiSEqC i zrobić zeza na antenie - 30 minut roboty i macie ARD i ZDF w HD z Astry 19,2E.

Jak komuś niemiecki komentarz przeszkadza to zrobić zeza na 9E i masz Euro po francusku z HD na kanałach TF1 i M6.

Koszt 40 zł.

 

Zawsze można kupić Monoblock'a i  jest jeszcze łatwiej.

 

Generalizujesz i upraszczasz kolego. Ja mam konwerter quad i musiałbym wybulić nie 40 a ponad 200zł na monoblocka quad? A jaką mam pewność, że NC+ nie usunie też kanałów ARD i ZDF na liście z Astry?

Na Mediaboxie na razie jest ZDF na 245 i ARD na 359 i liczę że nikomu w NC nie przyjdzie do głowy ich wycofać, bo dla zasady wypowiem im umowę i nawet jestem w stanie skorzystać z droższej kablówki.

PS GOOOOOOOOOOOL!!!

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz te kanały ARD i ZDF gwarantowane w umowie ( jak pamiętam nie ma gwarantowanych ) rozwiązanie umowy = zapłacisz karę.

 

Ponadto możesz kupić konwenter singla - wstawić diseqc i mieć w jednym pokoju - sypialni czy gdzie tam chcesz sygnał z dwóch satelitów.

 

No chyba że chcesz na wszystkich dekoderach to  kupujesz jeden konwenter quad - zez i robisz instalację na 4 x diseqc - Astra Hotbird i masz.

 

I nie przesadzaj koszt dołożenia Astry do twojej instalacji sat zmieści się w 150 zł max jak sam będziesz robił,

 

Choć nie powiem ostatnio kupiłem oryginalnie zapakowanego monoblocka twin Inverto Black Pro za 10 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przecież napisałem post wcześniej konwenter quad kosztuje 80 zł do tego uchwyt zeza 15 zł. Następnie 4 sztuki diseqc 2x1 i 10 metrów kabla plus złączki max 50 zł.

 

Razem daje to 150 zł w zaokrągleniu i masz dodaną Astrę do instalacji.

 

 

Wersja light to konwenter single za 20 zł - jeden diseqc 2 x 1 i 2 metry kabla plus złączki. 40 zł.

 

 

Nawet jak się postarasz to w cenie 150 zł będziesz miał instalację na 3 satelity - Astra 19,2E, Hotbird 13E + Eutelsat 9E na jednym z dekoderów ( tylko czy dedykowane dekodery obsługują tą pozycję 9E to nie wiem )

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja instalacja:

Czasza 80 cm, monoblock twin 4,3o

Tuner satelitarny Vu+ Solo SE 

Astra 1 - 19,2oE  ARD HD, ZDF HD FTA

Astra 3 - 23,5oE CT Sport HD, CT1 HD, CT2 HD, RSTV1 HD, RSTV2 HD Skylink CZ SK

Wszystko HD 1080i, dźwięk bez zastrzeżeń.

Spokojnie sobie oglądam w fotelu. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Masz te kanały ARD i ZDF gwarantowane w umowie ( jak pamiętam nie ma gwarantowanych ) rozwiązanie umowy = zapłacisz karę.

 

Ponadto możesz kupić konwenter singla - wstawić diseqc i mieć w jednym pokoju - sypialni czy gdzie tam chcesz sygnał z dwóch satelit.

 

No chyba że chcesz na wszystkich dekoderach to kupujesz jeden konwenter quad - zez i robisz instalację na 4 x diseqc - Astra Hotbird i masz.

 

I nie przesadzaj koszt dołożenia Astry do twojej instalacji sat zmieści się w 150 zł max jak sam będziesz robił,

 

Nie zamierzam dokładać żadnych zezów czy diseqów. Wiem także co robić żeby oglądać Astre, z całym szacunkiem nie musisz mi udzielać rad... Chcąc wydać 150zl wolałbym kupić zawody za 99zl i nie ruszać anteny.

Kanały nie są gwarantowane, ale skoro są na liście od wielu lat a operator postanowi kanał fta usunąć z listy to świadczy o jego intencjach, więc i ja mam prawo zmienić o nim zdanie, a umowa mi się niebawem kończy. Na razie nic się jeszcze nie wydarzyło, więc nie ma o czym mówić, oglądam mecz na ARD sd, bez paniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na HB te kanały SD faktycznie w miernej jakości, ale na Astrze to juz inna bajka i do tego dźwięk 5.1.  Na ZDF HD dodatkowo w ac3 po wyłączeniu w amplitunerze głośnika centralnego można było wyłączyć jednocześnie niemieckiego komentatora, był czysty dźwięk ze stadionu :)  Wczoraj na ARD niestety taki myk nie działał ale i tak dobrze się ogląda bo jest jeden komentator i nie gada tyle co nasi o [beep]ołach. Oglądam w HD na dekoderach nc+ mediabox i wifibox z Astry bez problemu.

 

tutaj rozpiska co gdzie leci:

 

https://satkurier.pl/news/128628/euro-2016-plan-transmisji-fta-w-ard-i-zdf.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy być spokojni, nie będzie kodowania: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/cyfrowy-polsat-chcemy-blokowania-tylko-serwisow-nielegalnie-udostepniajacych-zagraniczne-kanaly-z-euro-2016

 

Chodzi tutaj tylko o blokowanie serwisów internetowych, które nielegalnie streamują zagraniczne stacje. Natomiast ani CP, ani NC+ nie planują i nie planowali zakodowania ARD i ZDF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...