Skocz do zawartości

Kodowanie CAID 1813 przy kanałach z pakietu Cyfry


Satellite
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po aktualizacji danych w moim tunerze stwierdziłem że tylko jeden kanał z oferty Cyfry+ nie ma dołączonej Nagry3 - 1813 (przynajmniej tak mój sprzęt pokazuje) a jest to KBS World. Potwierdzi jeszcze ktoś tą informację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No niestety jestem pewnien , bo żadne inne aktywne karty ( ani nowa karta ani stara ( są 2 wersje kart) w tym pudle nie łaziły tylko 1 przypisana .........

 

 

e: zapomniałęm dodać od września sporo zmian nastąpi w sprawie kart i splinterów ( małe plany C+ o których jeszcze dystrybutorzy nie wiedzą ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypisana, tylko ta która zdążyła wgrać sobie patch, każda karta będzie chodziła na Sagemcomie pod warunkiem że posiedzi w deku z pół godziny na tp. 10.796 V (tam jest nadawana aktualizacja do kart) i nie ma znaczenia czy jest to karta szara czy czerwona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e: zapomniałęm dodać od września sporo zmian nastąpi w sprawie kart i splinterów ( małe plany C+ o których jeszcze dystrybutorzy nie wiedzą ) :D

 

Uchyl no proszę rąbka tajemnicy (a nie takie "wiem, ale nie powiem"), bo myślałem o inwestycji w sprzęt w wakacje, a trochę mnie speszyłeś. 8)

 

Chociaż jeśli nie wprowadzą parowania, to i tak pojawią się pewnie splittery, które będą hulać. Ostatnio szpece od Clone+ zapowiadali oprogramowanie, które będzie współgrać z Sagemcomem, a więc z Nagrą MA. like_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jestem pewnien , bo żadne inne aktywne karty ( ani nowa karta ani stara ( są 2 wersje kart) w tym pudle nie łaziły tylko 1 przypisana .........

 

 

e: zapomniałęm dodać od września sporo zmian nastąpi w sprawie kart i splinterów ( małe plany C+ o których jeszcze dystrybutorzy nie wiedzą ) :D

 

Skąd my to znamy? Niecałę pół roku temu były podobne spekulacje. Mówiło się, że w marcu padną splitery i nastąpi ciemność związana z wyłączeniem Seca 4. Mamy już prawie maj i nic takiego nie nastąpiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e: zapomniałęm dodać od września sporo zmian nastąpi w sprawie kart i splinterów ( małe plany C+ o których jeszcze dystrybutorzy nie wiedzą ) :D

Te zmiany zachodzą już od dłuższego czasu. Powszechne stało się mówienie, że już niebawem splittery pójdą do kosza, że będzie parowanie kart z dekoderami, jednak nic takiego się nie dzieje a dodam, że te plotki trwają już ładnych parę lat 8)

 

Ps. A tak swoją drogą, to nie wiem kto tu jest bardziej do przodu, bo z ostatnich potwierdzonych informacji wynika, że splitter Clone+ będzie obsługiwał dekoder Sagemcom DSI87.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bigcyc123 - za przeproszeniem, skoro uważasz, że karty "Cyfry+" są parowane z dekoderem "Sagemcom DSI87", to dowodzisz faktu, że mało wiesz o "Cyfrze+" :> Dodatkowo bawisz się w Nostradamusa, pisząc o niekorzystnych zmianach mających nastąpić we wrześniu, nie znając oferty w/w operatora. W moich oczach jesteś niewiarygodny, albo robisz sobie, taki wielkanocny żarcik :D

 

Pozdrawiam wszystkich i życzę wesołych świąt Wielkanocy oraz mokrego dyngusa :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypisana, tylko ta która zdążyła wgrać sobie patch, każda karta będzie chodziła na Sagemcomie pod warunkiem że posiedzi w deku z pół godziny na tp. 10.796 V (tam jest nadawana aktualizacja do kart) i nie ma znaczenia czy jest to karta szara czy czerwona :D

Pytanie tylko, czy potem ta karta będzie chodziła w innym tunerze, bo chyba nie :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...