Skocz do zawartości

Moduł CAM TnK HD


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nowa wersja softu jest już od ok. 20 maja. Myślę, że korzyści z aktualizacji zależą też od dekodera, jakiego używasz. Należy pamiętać, że pierwsza wersja oprogramowania nie wszystkim pozwalała cieszyć się użytkowaniem tego modułu. Następne wersje sprawiły, że był on bardziej kompatybilny. Tak jest i tym razem. Jest mniej zacięć, szybsze przełączanie kanałów, ot takie tam. Właściwie nic szczególnego. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

witam. może ktoś opisać jak działa moduł w TnK HD gdy chcę taki moduł kupić do tv otóż chodzi mi o czas przełączania kanałów (w nowych modułach CI+ CP ok 5 sek) , tvn'y (tzn czy są gdyż w niektórych starych modułach CP nie było) i czy są problemy i jeśli tak to jakie i czy na ligę mistrzów jest tylko jeden kanał N sport HD czy jest kilka do wyboru

a już tworzenie list ulubionych to chyba zależy od mojego telewizora

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie wiem, jak w/wym. moduł działa w tv, ale u mnie w dekoderze chodzi szybko i bez zastrzeżeń, mimo że gniazdo CI jest bez plusa. Nie widzę różnicy w prędkości przełączania kanałów na starym module CP, a TnK HD. Owszem pierwszy soft, po ukazaniu się tych modułów pozostawiał wiele do życzenia, ale teraz po kolejnej nowelizacji jest wszystko w porządku. Jeśli chodzi o wykaz kanałów, nie tylko sportowych, to masz je tu: http://www.telewizjanakarte.pl/tnk_hd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak działa moduł w TnK HD gdy chcę taki moduł kupić do tv

Miałem jeszcze kilka miesięcy temu i działał bez zarzutu. Wydaje mi się, że Liga jest tylko na jednym kanale. Nie miałem problemu z prędkością przełączania. A lista... -tak to zależy od Twojego TV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

"n" troi się i dwoi z rożnego rodzaju promocjami aby utrzymać starych lub jeszcze chociażby na pół roku pozyskać, nowych klientów a o tych co pokupowali ich moduły nikt nawet nie wspomni. Może przynajmniej na koniec, tak dla zamydlenia oczu? Jeśli nie, to chociaż niech opracują nowy soft dzięki któremu rzeczony moduł mógłby czytać wszystkie karty w Conaxie, nie tylko te z "n". :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kupiłem dzisiaj moduł CI do telewizora, wszystkie kanały są oprócz discovery hd showcase, miał ktoś może taki problem ?

Masz pozostałe kanały z tej częstotliwości -MGM HD,TVP 1HD ? Jeżeli tak to spróbuj ponowić uprawnienia przez BOK,jeżeli nie to antena do korekcji ? Rozumiem,że kupiłeś nowy moduł z pełnym pakietem.Jeżeli używany to tak jak pisze @zdzima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...