Skocz do zawartości

TV2 - czasopismo Cyfrowego Polsatu


Dr.Hause
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie czytaj. Nikt Cię do tego nie zmusza. Jeżeli ktoś zamówił tą gazetkę i jej nie dostał to ma prawo do marudzenia, bo CP nie wywiązuje się z umowy. Po co wszędzie CP spamuje, aby zamówić ich gazetkę? Tylko po to aby jej nie dostać?. Coś tu chyba jest nie tak?

Sam to badziewie zamówiłem 14 października i do tej pory nic nie dostałem, ale nie marudzę bo szkoda mi klawiatury oraz palców. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro badziewie to po co zamowiles?? wiadomo ze poczatki sa trudne i musza jeszcze sie "dotrzec" ... od razu warszawy nie zbudowano.... tak naprawde to sie zastanawiam jak duza jest skala opoznien w wsylce bo moze to sa pojedyncze syt gdzie ktos nie dostaje gazety? (oczywiscie biorac pod uwage naklad) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro badziewie to po co zamowiles??

Z ciekawości. Gdybym nie zamówił i czekał aż CP sam wyśle do wszystkich abonentów to bym się nie doczekał. Jak widać nawet jak zamówiłem to też coś nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja zamówiłam 14 października. Oczywiście nie dostałam żadnego numeru, ani pierwszego, ani drugiego. W tygodniu rozmawiałam w innej sprawie z konsultantką z infolinii. Zaproponowała mi ten dwutygodnik, powiedziałam jej, że już wyraziłam chęć otrzymywania. Sprawdziła, potwierdziła, że jest zgłoszenie. Zdziwiła się, że do tej pory nie otrzymałam tej gazety, i odnotowała to sobie, z adnotacją, żeby wysłać do mnie jak najszybciej. Jednak do tej pory nic się nie zmieniło. Posiadam w sumie dwa dekodery w abonamencie, więc na logikę powinnam dostać po dwa egzemplarze z każdego numeru. Niestety nie otrzymałam żadnego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP z tym swoim TV2 Tygodnik ośmieszył się niemożebnie.Żeby taki gigant biznesowy okazał się być tak naprawdę logistyczno-organizacyjnym niedojdą?Ja jak i wszyscy moi znajomi będący abonentami CP tego programu nie otrzymali do dzisiaj,a mieszkamy jak mi się wydaje w dość dużym mieście,bo Poznaniu.Po tym organizacyjnym popisie CP zrezygnowałem z dostarczania mi tego czegoś,bo nie chcę mieć do czynienia z czymś co mnie zarazem ośmiesza,a CP lekceważy swoich klientów mając ich uwagi głęboko w d..e.Facet w APS-ie,u którego byłem w zupełnie innej sprawie powiedział mi na temat tego "pomysłu",że wprowadził kolosalny zamęt i chaos w CP jakby wybuchła bomba atomowa i że CP z nie panuje nad swoim systemem informatycznym swoich abonentów,że [beep] mają toatalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Meszek masz racje. To była tylko reklama ze strony polsatu żeby niektórzy łykli tą nowośc Polsat jeszcze naprawde nić dobrego od samego początku nie zrobił poza reklamą swoich bzdurnych pomysłów .Pokażcie mi jedną dobrą usługe Solorza na którą warto zwrócić uwage .Według mnie nie ma takiej. Począwszy od platformy cyfrowej, telefon, internet, ipla czy teraz ta gazetka .Wole kupić TO i OWO i być na bieżaco z programem TV, a nie otrzymać gazetke tydzien po czasie .Paranoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem z jakieś 2 tygodnie temu i nadal nie dostałem. Jakoś szczerze wątpię, abym ją otrzymał.

Też wątpiłem i dostałem nawet aktualny numer, generalnie w tym kraju dostawa czegokolwiek na odległość kuleje. Nie ma znaczenia czy czasopismo, czy dostawa przedmiotu z Allegro.Kilka lat temu przesyłka DHL dostarczana była w 100% na czas a teraz.... dno. Kurier DHL pozostawił wart kilka tysięcy towar w zupełnie innej firmie niż miał na adresie i nikogo to nie zdziwiło. Taki kraj, dlatego N wycofała się z dystrybucji czasopisma dla abonentów.Nie ma się czym podniecać i tak Was to nic nie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak ty zamawiałem przez ICOK z tą różnicą że na gazetę czekam już 3 tygodnie :(

Ja też czekam 3 albo i więcej ,wiele rzeczy szwankuje w ICOK myśle że zamawianie gazetki też jest w jakiś sposób ignorowane w ten sposób.No ale może ktoś napisze co zamawiał przez ICOK co już dostał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Przed sekundą dostałem numer 5.11-18.11 z Foremniak na okładce.

Gazetka nawet fajna :) Program czytelny i przejrzysty. Bardzo fajnie rozpisane seriale, filmy i transmisje sportowe. 116 stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,nie czujecie się przez CP lekceważeni tym darmowym programem-widmem?Ja wycofałem swoją zgodę na jego otrzymywanie,bo nawet numer pierwszy,który mieli otrzymać wszyscy abonenci do mnie nie dotarł,mimo że jestem "starym" abonentem.Jestem ciekawy,czy chociaż 50% abonentów otrzymuje to "coś" na czas?CP wychodzi z założenia,że jak coś daje za darmo,to klienta nie powinno obchodzić,czy do niego dotrze na czas,czy nie i czy będzie z tego zadowolony.Ja wolę zapłacić 1,50zł.za To i Owo i nie denerwować się z tego powodu,a panu rzecznikowi Libickiemu życzę,aby nie mijał się z faktami i nie gadał czegoś,co nie ma pokrycia w rzeczywistości.Przez takie nie dotrzymywanie obietnic CP się ośmiesza w oczach swoich abonentów,którzy mają prawo czuć się zlekceważeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...