Skocz do zawartości

TV2 - czasopismo Cyfrowego Polsatu


Dr.Hause
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualny numer już do Was nie dojdzie, ponieważ był błąd w druku

Tak mogę to potwierdzić. Mam kogoś z rodziny co pracuje na poczcie. Powiedział że cały nakład numeru na te 2 tygodnie wcale nie dodarł do nich do "centrali". Jednym z powodów były kanały BBC których już nie ma w ofercie a wiadomo że cały nakład musi być zrobiony odpowiednio wczesnej. Więc potwierdził się mój który napisałem trochę dla hecy z 27 stycznia 2011 godzina 17:11 strona 30 wątku

Może wydrukowali cały nakład jeszcze z kanałami BBC a teraz muszą wycofywać wszystkie :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja również nie otrzymałam ostatniego numeru i odkryłam przez przypadek jaka jest tego przyczyna. Okazało się ,że na moim koncie abonenckim została odnotowana rezygnacja z otrzymywania gazetki , a ja nigdy jej nie składałam.W biurze obsługi stwierdzili,że to jest jakiś błąd w systemie i oczywiście bardzo przepraszali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słychać to tv2Tygodnik okazał się niewypałem, zakładano dużo większe przychody z reklam na dzień dzisiejszy, a jest kiszka, więc możecie się spodziewać, że niedługo będzie płatny i w APS będą go wtykać na siłę jak telefony teraz. Generalnie CP notuje porażki ostatnio. Plany sprzedaży na grudzień okazały się duuuużo przesadzone i aby ratować motywacje do sprzedaży podwajano punktację dla APS (czyli zmniejszano plany o połowę) a i tak większość nie wyrobiła ich. Teraz jest problem z BBC, nie spodziewano się takiego poziomu świadomości klientów:) Ogromna ilość wypowiedzeń z PREMIUM i chociaż nie zapowiadano specjalnych ofert dla anulujący rezygnacje z powodu wycofania BBC to podobno są w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The story so far...

 

Aktualny numer już do Was nie dojdzie, ponieważ był błąd w druku i nie można było go wysłać do klientów.

 

Błąd w druku. Ale...

 

A ja dostałem w czwartek, ale nigdy nie oglądałem kto mi dostarcza. W Rudzie Śląskiej na pewno dostarcza InPost i program TV był w środę

 

Klienci w Świętochłowicach i Rudzie Śląskiej są widać lepiej traktowani...

 

Mam kogoś z rodziny co pracuje na poczcie. Powiedział że cały nakład numeru na te 2 tygodnie wcale nie dodarł do nich do "centrali". Jednym z powodów były kanały BBC których już nie ma w ofercie

 

No tak, tylko że

 

W nowym brak kanałów BBC

 

Ok, nie dostaliśmy, mimo to rzecznik twierdzi że owszem

 

Przeczytajcie tą wiadomość: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=2859.

CP twierdzi, że się wywiązał za swoich zobowiązań.

 

I reszta polsatu też tak twierdzi

 

Ostatni numer magazynu został wysłany na Pana adres korespondencyjny w dniu 24 stycznia 2011 r.

 

No dobrze, wysłany, nie doszedł, weźmy sobie z APS

 

Dla ścisłości nie piszemy, że ma być tylko w APSach, a jedynie, że jest już dostępny w APSach

 

Tyle że dla ścisłości

 

Ni ma gazetek w APS już od dłuższego czas.

 

I właśnie dlatego

 

A później czepialscy mają jakieś ale, że coś nie tak piszemy...

 

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi odpisali na reklamację:

 

"Witam

Dziękujemy za poniższe zgłoszenie. Uprzejmie informuję, że na podstawie Pana zgłoszenia postaramy się rozwiązać problem braku dostarczenia przewodnika telewizyjnego. Dołożymy wszelkich starań, aby dostarczanie kolejnych numerów tv2TYGODNIKa przebiegało prawidłowo."

 

Zobaczymy jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację.To co robi CP to totalny olew swoich abonentów,dzięki którym tak naprawdę mają przychody.Do mnie na czas dotarły 3 numery TV2 i na tym się skończyło,ale nawet nie pisałem do nich w tej sprawie,bo zapewne odpisali by sloganową formułką i uważali,że jest ok.Decydenci CP zapomnieli,że małe nie załatwione sprawy ich abonentów mają kolosalny wpływ na wizerunek firmy CP.Te ich niedoróbki są nagminne,to nie są sporadyczne wpadki,to staje się pomału specjalnością CP.Jestem ciekawy,czy mają kogoś wyznaczonego do śledzenia takich forum,aby móc szybko reagować na niezadowolenie swoich abonentów.Ja uważam,że przedstawieciele CP co innego mówią,a co innego robią jakby żyli w czasach realnego socjalimzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie dostałem juz dawno od nich magazynu. To kolejny powód do tego zeby po pozbawieniu mnie paczki BBC rozwiazac umowe. I nie chodzi o to ze nie dostaję czegoś co i tak miałem darmowo, tylko o to ze traktują klientów niepoważnie. Najpierw narobili gemeli gdzie sie dalo ze to pierwsza platforma ktora taki magazyn wydaje i przeyla go calkowicie za darmo swoim abonentom, a teraz bez slowa wyjasnienia po prostu nie przysyłają. Jestem rowniez abonentem Cyfry+ od samego ich początku i powiem uczciwie ze w kwestii jakosci obslugi klienta CP swojej konkurencji do pięt nie dorasta. Jutro rano wysyłam wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z redakcji serwisu satkurier.pl czasem tu zagląda ? Wydaje mi się, że warto by skrobnąć jakiegoś newsa o tym, że wielki debiut prasowy CP przestał się ukazywać. Na razie nie było jednego numeru ale myślę, że to wystarczy żeby o tym napomknąć (skoro dobrym newsem jest np. pojawienie się kanału z kolorowymi paskami). Większość z nas oczekuje, żeby program telewizyjny ukazywał się ciągle a nie wtedy, kiedy wydawcy akurat pasuje. Mam rację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem 3 numery dotarły do mnie na czas,choć pierwszych wydań nie dostarczyli mimo wielkiego szumu jaki zrobili na swych konferencjach o tym jak dbają o swoich abonentów,a tak naprawdę,to mają nas głęboko w nosie,albo jeszcze w bardziej ciemniejszym miejscu,a teraz gdy z uwagi na wypadek Kubicy ich wpływy z reklam w czasie transmisji F1 kolosalnie spadną,to tym bardziej szukając oszczędności po cichu wycofają się z darmowego TV2 i będą oficjalnie rżnęli głupa,że wszystko jest ok.aż sprawa nie umrze smiercia naturalna,a ich ukochani abonenci zapomna,że taki fakt miał miejsce.To jest socjotechniczne działanie CP.Oni prowadzą taką samą oszukańczą strategię rżnięcia po rogach abonenta/obywatela jak partie polityczne,czyli obiecać dużo,a w rzeczywistości nie dać nic,a nawet najlepiej zabrać po cichu.Zobaczycie,że CP będzie w najbliższym czasie żądał opłat za dostarczanie swego programu.Te kilaknaście numerów,to był tylko chwyt marketingowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...