Skocz do zawartości

TV2 - czasopismo Cyfrowego Polsatu


Dr.Hause
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nic nie dostałem, ale bez problemu pobrałem egzemplarz w APS. Ogólnie jestem mile zaskoczony, nie sądzę jednak, aby ta gazetka była docelowo darmowa. Kilka miesięcy promocji i zacznie się strzyżenie owiec.

 

 

będzie darmowa, w istocie nie chodzi tu o gazetkę, ale o zdobycie grupy odbiorców, którym oprócz gazetki darmowej (jak widać na forum skoro darmowa to niektórzy chcą brać nawet kilka egzemplarzy) doręczane jednocześnie będą reklamy (co już jest robione) innych podmiotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dzisiaj dostałem tą gazetę.A ja mam pomysł na dodanie stacji:TVS,BBC Lifestyle,TVP Historia i VH 1 .Dodanie na ostatniej

stronie jedną kolumnę z programem.W 3 kolumnach 12 stacji dokumentalnych:10 stacji podstawowych,TLC I TVP HISTORIA.W miejsce dokumentalnych i reklamy stacje kobiece i bajkowe.W miejsce bajkowych informacyjne i muzyczne:TVP INFO,TVN 24,POLSAT NEWS,

SUPERSTACJA i TV BIZNES.Nad TV BIZNES VIVA,koło Vivy MTV,VH 1,4FUN TV I MTVNHD.Koło muzycznych i sportowych TVN TURBO,

POLSAT PLAY I ZONE REALITY.12 programów filmowych przenieść nad bajkowe,nad kobiece po lewej stronie ogólnopolskie (TVN 7,TV POLONIA,TV PULS,TELE 5,TVP KULTURA I TVS,TE PIERWSZE TRZY NA MIEJSCU Z OBRAZKAMI),PO PRAWEJ STRONIE 6 FILMOWYCH.

Na 2 stronie pod TVN dać 2 kanały ogólnopolskie(BBC ENTERTAINMENT I POLONIA 1),pod POLSAT 2 CSB TV I TVR,a pod TVP 2 ITV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pomysł na dodanie stacji: (...) TVP Historia

 

Popieram rękami i nogami, że to właśnie ta stacja jako następna mogłaby się znaleźć w tv2. Kto jest za ? Tam nawet nie ma EPG :?

 

A w nowym numerze jest reklama ze zdrapką... Kto nie zdrapał czterech złotych jabłek ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Właśnie.Podobno słyszałem od cioci,że trzeba mieć konwerter,aby odbierać TVP Historia.

Ps.Przedwczoraj dostałem ''full wypas''.Tv 2,Klub dla Ciebie i Wielka Paczka Powitalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...