Jump to content

Recommended Posts

Będzie to kolejny kanał rozrywkowy dla Iranu, tym razem od niejakiego MTN (Marjan Television Network). Manoto TV to "tętniący życiem kanał rozrywkowy dla młodych ludzi". Być może będzie ich więcej (Manoto 1, Manoto 2)?

kavoshmanotoonscreens.jpg

Na razie (tzn. jesienią 2010) planują wprowadzić na rynek poprzez Hot Birda dwa kanały: wspomniany już Manoto TV i Kavosh TV, który zapewne niebawem pojawi się na satelicie. Tyle mniej więcej udało mi się zrozumieć z tego, co MTN podaje na swojej stronie internetowej: http://marjantvnetwork.com/home. Chcecie dowiedzieć się więcej - sami zajrzyjcie i poczytajcie... :wink:

 

Testy kanału Manoto 1 prowadzone są oczywiście na satelicie Hot Bird 13E, częstotliwość 11,316 MHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4.

Link to post
Share on other sites

Na kanale testowo były już emitowane programy, a obecnie puszczany jest na okrągło ident stacji. Stacja ma też swoją stronę internetową (manototv.com), a start "oficjalnej" emisji najprawdopodobniej rozpocznie się 28 października br. Nieco więcej na temat kanału możemy dowiedzieć się z artykułu SAT Kuriera:

satkurier.pl[/url]":2k166ryx]Spółka Marjan Television Network Ltd planuje wprowadzić dla emigrantów z Iranu mieszkających w Europie kilka rozrywkowych kanałów. Jeden z nich - Manoto 1, już zainaugurował niekodowane testy techniczne na satelicie Hot Bird 13E. Manoto 1 to tętniący życiem kanał rozrywkowy dla ludzi młodych i dorosłych. Siedziba całego projektu mieści się w Londynie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ale mimo wszystko obydwa kanały ciekawie się zapowiadają, obraz jest dobry - aż miło się ogląda - mimo, że nic nie rozumiem po persku... :P Przy okazji można by zmienić trochę wątek, aby uwzględnić obydwa kanały Manoto (1 i 2). Co do zapowiadanego także kanału Kawosh TV - wychodzi powoli na to, że kanał nie wystartuje, a jego odpowiednikiem stał się Manoto 2 - ale to tylko moje domysły.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 5 years later...

Witam.Nie wiem czy w dobrym dziale piszę. Jeśli nie,to proszę przenieść do właściwego wątku. Otóż jakiś czas temu na satelicie Hotbird znalazłem kanał Manoto sd, oraz Manoto hd.Oba z tego samego transpondera:11,565 H 27500.Przy czym zauważyłem iż ten w wersji hd nie ma fonii po wybraniu przycisku audio.Nie wiem czy to wina dekodera,który posiadam czy faktycznie u was tak jest nie zależnie od sprzętu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...