Skocz do zawartości

Manoto 1


rafalpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie to kolejny kanał rozrywkowy dla Iranu, tym razem od niejakiego MTN (Marjan Television Network). Manoto TV to "tętniący życiem kanał rozrywkowy dla młodych ludzi". Być może będzie ich więcej (Manoto 1, Manoto 2)?

kavoshmanotoonscreens.jpg

Na razie (tzn. jesienią 2010) planują wprowadzić na rynek poprzez Hot Birda dwa kanały: wspomniany już Manoto TV i Kavosh TV, który zapewne niebawem pojawi się na satelicie. Tyle mniej więcej udało mi się zrozumieć z tego, co MTN podaje na swojej stronie internetowej: http://marjantvnetwork.com/home. Chcecie dowiedzieć się więcej - sami zajrzyjcie i poczytajcie... :wink:

 

Testy kanału Manoto 1 prowadzone są oczywiście na satelicie Hot Bird 13E, częstotliwość 11,316 MHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale testowo były już emitowane programy, a obecnie puszczany jest na okrągło ident stacji. Stacja ma też swoją stronę internetową (manototv.com), a start "oficjalnej" emisji najprawdopodobniej rozpocznie się 28 października br. Nieco więcej na temat kanału możemy dowiedzieć się z artykułu SAT Kuriera:

satkurier.pl[/url]":2k166ryx]Spółka Marjan Television Network Ltd planuje wprowadzić dla emigrantów z Iranu mieszkających w Europie kilka rozrywkowych kanałów. Jeden z nich - Manoto 1, już zainaugurował niekodowane testy techniczne na satelicie Hot Bird 13E. Manoto 1 to tętniący życiem kanał rozrywkowy dla ludzi młodych i dorosłych. Siedziba całego projektu mieści się w Londynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ale mimo wszystko obydwa kanały ciekawie się zapowiadają, obraz jest dobry - aż miło się ogląda - mimo, że nic nie rozumiem po persku... :P Przy okazji można by zmienić trochę wątek, aby uwzględnić obydwa kanały Manoto (1 i 2). Co do zapowiadanego także kanału Kawosh TV - wychodzi powoli na to, że kanał nie wystartuje, a jego odpowiednikiem stał się Manoto 2 - ale to tylko moje domysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 lat później...

Witam.Nie wiem czy w dobrym dziale piszę. Jeśli nie,to proszę przenieść do właściwego wątku. Otóż jakiś czas temu na satelicie Hotbird znalazłem kanał Manoto sd, oraz Manoto hd.Oba z tego samego transpondera:11,565 H 27500.Przy czym zauważyłem iż ten w wersji hd nie ma fonii po wybraniu przycisku audio.Nie wiem czy to wina dekodera,który posiadam czy faktycznie u was tak jest nie zależnie od sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...