Skocz do zawartości

_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan MarSag

Ech. A od 17 sierpnia drugia seria animacji "Obóz na wyspie", która jest znana z HBO Max. Odcinki będą emitowane w dni powszednie do 26 sierpnia, a potem od 27 sierpnia będą ich powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szczerze? To tęsknie za Cartoon Network HD z lat 2008-2011 całe moje dzieciństwo przeszedłem na tym kanale. Pózniej MiniMini+ HD (2012- czasami nawet do dzisiaj XD) bo mi zabrali z analogowej CN i w miejsce stawili MiniMini+ HD i teleTOON+ HD  Szczególnie tęsknie za takimi kreskówkami jak cała seria Totalnej Porażki, Blizniaki Cramp, Ben 10, Atomówki, Chowder, Flapjack, Dom dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster, Przygody Sary Jane i Scooby Doo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Czyżby Cartoon Network Polska miałby dostać czeską koncesję? Co to dla nas oznacza?

https://www.parabola.cz/zpravicky/33063/cartoon-network-chce-ceskou-licenci-pro-polsko-i-cee/

Przetłumaczę to:

Cytat

Znany międzynarodowy kanał dla dzieci Cartoon Network of the Turner Broadcasting System (TBS) chce nadawać niektóre europejskie lokalne wersje programów na czeskiej licencji. W związku z tym HBO Europe zwróciła się do czeskiego regulatora RRTV o przyznanie odpowiednich koncesji na nadawanie.
Poprzez HBO Europe TBS wymaga licencji na specjalne systemy transmisji (dystrybucja przez Internet) dla Cartoon Network RSE (Rosja i Europa Południowa; Rosja i Europa Południowo-Wschodnia), Cartoon Network Dutch (Holandia), Cartoon Network Poland (Polska), Cartoon Network CEE ( Europa Środkowo-Wschodnia, Cartoon Network Eire (Irlandia). Chce też mieć licencję satelitarną na irlandzką wersję Cartoon Netwoork.

RRTV (Rada Nadawców) zajmie się prośbami HBO Europe na najbliższym spotkaniu.

Przypomnijmy, że HBO Europe ubiegało się ostatnio o licencje na inne wersje Cartoon Network, Cartoonito, Boing i Boomerang. Te wymagania również czekają na omówienie przez czeskiego regulatora.

Zagraniczny nadawca wykazał zainteresowanie czeskimi licencjami w związku z wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Programy nadawane w UE muszą być nadawane na podstawie licencji udzielonej w państwie członkowskim UE. Do tej pory stacje były rozprowadzane na licencji udzielonej przez brytyjski regulator Ofcom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Pan MarSag

Jak pewnie wiecie, Cartoon Network PL dla mnie jest do bani. Dlaczego? Bo 85% ramówki zajmuje Gumball i Młodzi Tytani: Akcja!. Wiem, że dla jakiegoś dziecka to może nie przeszkadzać, ale mi to przeszkadza i to bardzo. Niech lepiej ograniczą tego Gumballa i Młodych Tytanów żeby zrobić miejsce na powtórki Obozu na wyspie, albo niech w końcu zapremierują Steven Universe Przyszłość, bo temu serialowi za niedługo minie roczek od pojawienia się na CN USA. Ale poza tym, CN PL i tak jest do bani dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas

"Niesamowity świat Gumballa" - jest to chyba najlepsza w tych czasach kreskówka, która została stworzona przez CN.

Cieszcie się bo pewnie i ten serial zostanie zapomniany przez polski oddział.

Szkoda, że na HBO GO nie mogliby dać archiwalne kreskówki z lat 80., 90., i z początku lat 2000 (współczesnych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cartoon network Polska, leci oddzielnym strumieniem, więc nie jest uzależnione od innych krajów, w 2018 roku stworzyli CN Classics, który leciał tylko w Polsce, więc moim zdaniem Cartoon network  powinien emitować nawet w późno w nocy, lub tylko w weekendy jakiegoś klasyka, i do nie dawna tak było, bo od 2016-2017 roku w weekendy leciał Batman: Odważni i bezwzględni, później został zastąpiony przez Młodych Tytanów (2003). Teraz też dla odmiany powinien emitować jakiegoś klasyka, ale odkąd usunęli z ramówki CN Classics (31.12.2019) nie było ani jednej emisji jakiegoś klasyka. Mam nadzieje, że Cartoon Network za nie długo znów wyemituje jakiś klasyk, ja nie widzę przeszkód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ogladajacymichas napisał:

"Niesamowity świat Gumballa" - jest to chyba najlepsza w tych czasach kreskówka, która została stworzona przez CN.

Cieszcie się bo pewnie i ten serial zostanie zapomniany przez polski oddział.

Szkoda, że na HBO GO nie mogliby dać archiwalne kreskówki z lat 80., 90., i z początku lat 2000 (współczesnych)

Jest nadzieja że klasyki pojawią się za pośrednictwem HBO Max. W USA mają ofercie kilka klasyków z Cartoon Network a kilku innych nie mogą jeszcze dodać bo obowiązują ich umowy które zawarli wcześniej np Atomówki (oryginalne wersja) w Hulu, z czasem oferta klasyków ma się poszerzać więc mam nadzieję że i u nas tego doświadczymy.

Edytowane przez Globus903
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO MAX przyjdzie do Polski za rok i mam nadzieje, że w ofercie będą klasyki, które mają Polski dubbing, ale nie ma ich w internecie w ogóle, lub są w małych ilościach, liczę tu na Prawdziwe przygody Johnnyego Questa, Richie Rich, Nowe przygody kapitana Planety, jaskiniątka, nowe przygody Freda i Barniego itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan MarSag

Oj no nie wiem czy będą klasyki. Ja mam nadzieję, że jak seriale z CN trafią do polskiego HBO Max, to pewnie będą nieocenzurowane, nie to co w TV gdzie wycinają moment w Gumballu gdzie oczami główna postać kot wspina się po przycisk w tęczowej fabryce w jednym odcinku. P.S.: Obóz na wyspie też będzie na polskim HBO Max gdyż od 2 sezonu to produkcja oryginalna tej platformy streamingowej, także oczekuję tu polskiego dubbingu sezonów 1 i 2 emitowanych na CN. P.S. 2: Znając życie pod koniec odcinków kreskówek będą plansze dubbingowe od SDI Media jak w TV.

Edytowane przez PRKN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Pan MarSag

Przepraszam że piszę post pod postem, ale raczej nie ma na to opcji, bo kanał po zmianie koncesji na czeską nadal będzie odpowiadał brytyjskimi regulacjami OFCOMU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cartoon Network nadaje 24 godziny na dobę. Z czego aż 8 godzin czasu zajmuje Niesamowity świat Gumballa , a następny w kolejce są Młodzi tytani Akcja!, zajmują 3 godziny i 20 minut. prawie połowa czasu dziennego nadawania CN zajęta jest przez dwie kreskówki.

stan na 4 stycznia 2021

Edytowane przez Andrzew01
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto odnotować że kilka produkcji Cartoon Network które ostatnio miało swoją premierę w USA za pośrednictwem HBO Max nie trafiło do nas. Chodzi mi tu przede wszystkim o rewelacyjne "Infinity Train" i to bardzo słabe zachowanie skoro jeszcze nie ma u nas Max to wypadałoby żeby te treści zostały wyemitowane w naszym Cartoon Network a tu nawet nie zdubbingowano tej produkcji. Wydaje mi się że tak to teraz będzie wyglądać jakieś powtórki a wszystkie nowości już w streamingu po wyjściu HBO Max

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Pan MarSag

A tutaj opracuję projekt lepszej ramówki z ograniczoną ilością Gumballa i Tytanów dla Cartoon Network Polska:

 

06:00 Craig znad potoku

06:10 Craig znad potoku

06:25 Kicia Rożek

06:35 Kicia Rożek

06:55 Młodzi Tytani: Akcja!

07:10 Obóz na wyspie

07:25 Steven Universe

07:40 DC Super Hero Girls

07:55 Ed, Edd i Eddy

08:10 Chojrak - tchórzliwy pies

08:25 Chowder

08:40 Niesamowity świat Gumballa

08:55 Niesamowity świat Gumballa

09:10 Młodzi Tytani: Akcja!

09:25 Pora na przygodę

09:40 Zwyczajny serial

09:55 Ed, Edd i Eddy

10:10 Laboratorium Dextera

10:25 Obóz na wyspie

10:40 Obóz na wyspie

11:00 Chojrak - tchórzliwy pies

11:15 Atomówki (1998)

11:30 Młodzi Tytani (2003)

11:55 Podwójne życie Jagody Lee

12:10 Młodzi Tytani: Akcja!

12:30 Niesamowity świat Gumballa

12:55 Johnny Bravo

13:10 Dom dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster

13:30 Bakugan: Battle Planet

13:55 Kicia Rożek

14:10 Steven Universe

14:25 Bakugan: Młodzi wojownicy

14:45 Obóz na wyspie

15:05 Ed, Edd i Eddy

15:20 Chowder

15:45 Pora na przygodę!

16:05 Niesamowity świat Gumballa

16:20 Niesamowity świat Gumballa

16:35 Młodzi Tytani: Akcja!

16:50 Krowa i Kurczak

17:10 Samurai Jack

17:30 Samurai Jack

17:50 Craig znad potoku

18:15 Niesamowity świat Gumballa

18:30 Kicia Rożek

18:55 Kicia Rożek

19:10 Steven Universe

19:30 Ed, Edd i Eddy

20:00 Toonami: Samurai Jack

20:30 Toonami: Młodzi Tytani (2003)

20:55 Toonami: OK K.O.! Po prostu walcz

21:10 Toonami: Samurai Jack

21:40 Ed, Edd i Eddy

22:00 OK K.O.! Po prostu walcz

22:15 Robotboy

22:40 Robotboy

23:00 Niesamowity świat Gumballa

23:15 NIesamowity świat Gumballa

23:30 Ed, Edd i Eddy

23:45 Chojrak - tchórzliwy pies

 

Moim zdaniem taka ramówka przyniosłaby Cartoon Network Polska oglądalność.

Edytowane przez PRKN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...