Skocz do zawartości

_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witajcie.Cartoon Network ma słaby głos ponieważ dziś oglądałem Chowdera i 2 odcinki:

WYSTĘP GAZPACHIA i JAKIŚ TAM

JAK SUSEŁ i JAKIŚ TAM

Czwarta seria Robotboya też ma H. :censored: ..y głos

i także Johnny Test i odcinek JOHNNYMON i CZAS UMYĆ JOHHNY;EGO

 

I Te odcinki mają słaby Sk.. :censored: .....ski Głos czyli bardzo słaby.Słuchaliście ten odcinek.Czy sprzęt mogą mieć z lat 80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo będzie jedynie odświeżone, a nie zmienione. Chodzi zapewne o jakąś trójwymiarowość bądź animację.

 

Turner wreszcie zauważył, że wyrosło nam w Polsce trochę kanałów dziecięcych i trzeba się trochę bardziej postarać by być na podium. Jetix, Disney i MiniMini chyba w rankingach sąjuż przed Cartoonem.

Dobrze by było gdyby powstała u nas wersja CN tylko na polski rynek, bo jak na razie mamy Cartoon Network Central and Eastern Europe dla Polski, Rumunii, Węgier. Jak na stację z takim stażem to trochę śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, rzeczywiście. Przypomniałem sobie że faktycznie kiedyś grafika była polska w całości. To był wtedy stary dobry Cartoon Network ;)

 

Zawsze tego typu zmiany zachodzą w kierunku odwrotnym - najpierw wersja dla kilku krajów, a potem oddzielny sygnał. Uwstecznili się więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisze SK beda znowu zmiany. Nowe filmy do TCM a nowe bajki do CN.

Dodatkowo oba stacje dostana nowe oprawy graficzne i nowe loga.

Przeciez CN dopiero ma nowe logo . . . :roll:

 

Niech od oprawy i loga TCM trzymają się z daleka. Obecnie jest dobrze i niech tak zostanie.

Nowe filmy - to już co innego... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.CN to już chała.Dziś widziałem Chowdera z okrojonym odcinkiem SZNYCEL ODCHODZI :brawo: co widziałem jak sznycela twórca C.H.Greenblatt go uratował to był jak trafił do Endyli.I Jak Chowder i Mang Daal płakali to był konidc z pluszakową wersją co jak hodował brode.To widziałem że jak miał watę to miał sanki chyba.Słuchajcie.A Kto to jest

Jeff Glen Bennet.Jak ktoś mi odpowie albo ktoś go wyszuka to niech ktoś mi odpisze kto to jest.

 

Cartoon Network to pier..... :censored: ...a Stacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Cartoon Network zrezygnuje z kreskówek?

 

Według najnowszych informacji, stacja Cartoon Network rezygnuje z kreskówek, a postawi na programy typu reality show.

 

Kanał ogłosił powstanie 10 nowych projektów, z czego mniej niż połowa będzie animowana. Zmiany, które wprowadza stacja mają na celu odświeżyć wizerunek kanału.

 

Nowa ramówka pojawi się w sezonie 2009-2010. Widzowie będą mogli oglądać: "The Othersiders" - program o grupce przyjaciół eksplorujących przerażające miejsca, "Destroy Build Destroy" - zabawa z wybuchami czy "Bobb'e Says" - autorskie show dziecięcego gwiazdora Bobb'ego J. Thompsona.

 

Stacja zapowiada również aktorską wersję serialu animowanego "Ben 10: Obca potęga".

 

Żródło: Media2.pl

 

Kolejny kanał po MTV,który odchodzi od swojej tematyki.:(

Na szczęście jest jeszcze Boomerang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iMichał

Nic się nie stanie z Boomerangiem. Mi to się wydaje, że właśnie do Boomerangu przeniosą wszystkie kreskówki z CN. Szkoda, że właśnie taką drogą chce podążać Cartoon Network, bo to niestety nie przyniesie im wielkiej oglądalności. Mam jednak nadzieję, że zrezygnują z tego pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak dobra wiadomość dotycząca CN: :)

Cartoon Network: Nie zrezygnujemy z kreskówek

Po medialnych informacjach dotyczących zmian formatu Cartoon Network, nadawca zapewnia, że mimo odświeżania wizerunku stacji, seriale animowane pozostaną podstawową zawartością programu.

więcej: http://media2.pl/media/49798-cartoon-ne ... kowek.html

 

Nie ukrywam, że cieszy mnie ta informacja. Cóż to by był za Cartoon Network przypominający obecne MTV? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak dobra wiadomość dotycząca CN: :)
Cartoon Network: Nie zrezygnujemy z kreskówek

Po medialnych informacjach dotyczących zmian formatu Cartoon Network, nadawca zapewnia, że mimo odświeżania wizerunku stacji, seriale animowane pozostaną podstawową zawartością programu.

więcej: http://media2.pl/media/49798-cartoon-ne ... kowek.html

 

Nie ukrywam, że cieszy mnie ta informacja. Cóż to by był za Cartoon Network przypominający obecne MTV? :evil:

 

Mnie też to bardzo cieszy. Tylko polskie MTV jest dla ludzi w wieku 14-16 lat. To dla kogo miało by być to reality show na CN, dla przedszkolaków :?::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portale "medialne" lubią sobie wymyślać newsy. Jest potem materiał na kolejnego newsa, który dementuje poprzedniego :)

Cartoon Network jak sama nazwa wskazuje jest "siecią kreskówek", więc rysowane seriale nie znikną z tej anteny. Eksperymentowanie z serialami fabularnymi dla młodzieży jednak mnie nie dziwi, gdyż CN traci czołowe miejsce w rankingach oglądalności na rzecz Disney Channel no i jakoś musi temu zaradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten statek kosmiczny nad logiem już zostanie, czy to okazyjna grafika? Nie oglądam CN zbyt często, ale wiem że był on jeszcze przed zmianą oprawy graficznej, tylko nie wiem od kiedy dokładnie.

 

Tak swoją drogą, to szkoda że hotbirdowski CN jest w rozdzielczości 544x576, co odbija się na jakości (widać głównie po szczegółowości loga, ale także podczas filmów fabularnych) i powoduje kłopoty z przetworzeniem nagrań np. na DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...