Skocz do zawartości

_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Od 2 kwietnia w nocy Cartoon Network przestanie emitować "Kroniki Shaolin". Od 23.00 do 5.15 emitują kilka odcinków Ninjago oraz Gumballa pod rząd po kilka odcinków na przemian... Żenada jak dla mnie :/ Mogliby na przykład stopniowo zwiększyć długość "Klasyków CN". Na tym obrazku, gdzie znajduje się logo "Cartoon Network Classics" pokazują oprócz Chojraka, Dextera czy Łasicę z Krową i Kurczakiem jeszcze serial "Ed, Edd i Eddy" oraz "Johnnego Bravo". Nie to, że posiadam nick "JohnnyBravo97", ale jak dla mnie mogliby chociaż od lata powiedzmy przedłużyć do północy chociażby "Klasyki Cartoon Network" i dodać te dwie pozycje oraz dorzucić "Samuraja Jacka" albo "Billy'ego i Mandy". Wiem, że mało kto ogląda telewizję nocą a zwłaszcza bajki, ale głupio to wygląda...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 23 do 6 Cartoon Network wypełnia ramówkę europejskimi produkcjami a że niewiele ich jest to powtarzają Gumballa i Ninjago. Ten przepis według mnie jest bez sensu, nie jest praktykowany już w Niemczech i Holandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nasz Cartoon Network kiedykolwiek zmieni oprawę graficzną? Chcę sobie wyobrazić co by się stało, gdyby nowa oprawa graficzna weszła do Cartoon Network Polska, logo ekranowe byłoby zmodyfikowane tak, aby nie było przezroczyste (pewnie to dotknie również inne feedy kontrolowane przez Munich), wtedy dałoby się wyrzucić wielokątowy znak z !, i zamienić go na napis "Nowość" (w przypadku feedu RSEE i CEE może być tak: w RSEE może się pojawić ten sam napis w dwóch językach, tak jak w przypadku niegdyś feedu CEE połączonego z Polskim, gdzie pod koniec zapowiedzi pojawiał się adres www.cartoonnetwork.pl, którego końcówka zmieniała się na .ro i na .hu. Napis 1: Новый, i Napis 2: Нов. Natomiast w CEE może być to samo co powyżej, czyli Napis 1: Nou, Napis 2: új, Napis 3: nový). Oprócz tego ten wielokątowy znak z ! wyświetlany podczas nowych odcinków seriali można byłoby zastąpić niebieskim kwadratem z napisem Nowość (w przypadku feedu RSEE i CEE wyglądałoby tak samo jak powyżej). Jingiel reklamowy wyglądałby tak: Pojawia się ident z oprawy graficznej Dimensional, i pojawia się napis reklama. (W przypadku innych feedów kontrolowanych przez Munich, napis może wyglądać inaczej). Więc jak myślicie, podoba wam się moje wyobrażenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2019 o 15:22, DarwinShow napisał:

Niedługo nowy ,,Johnny Test'' w kanadzie, ciekawe czy w CN wyemitują 

 

No i niedługo z tego, co gdzieś czytałam będzie premiera nowego serialu "Infinity Train". Również ciekawe, czy doczeka się polskiej wersji.

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W tym odcinek "Crossover Nexus", który prawdopodobnie SDI przetłumaczy go tak, i taka będzie polska lista płac pod koniec tego odcinka:

 

Wersja polska: SDI Media Polska

Wystąpili:

K.O. - Maciej Dybowski

Granat - Agnieszka Kudelska

Ben 10 - Bernard Lewandowski

Raven - Izabela Bukowska

Strajk (nie wiem jak oni to przetłumaczą) - ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 maja "Chojrak - Tchórzliwy Pies" nie jest już brany do "Klasyków CN" według strony naziemna.info. Zauważyłem, że od kilku dni zaczęli emitować pozostałe sezony. Wczoraj leciał odcinek 41a "Rumpelskiltsierść" z sezonu czwartego. Do jakiegoś czasu emitowali 1 sezon i chyba niecały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni są problemy z Cartoon Network, mianowicie obraz i dźwięk się tną jakby był kiepski odbiór satelitarny, tym czasem jakość sygnału trzyma się na poziomie 90/80. Problem nie jest stały, pojawia się co jakiś czas.

Edytowane przez BW134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkich stronach Cartoon Network (tych europejskich), właśnie naprawiają ten problem z tymi filmami. Na jednym z nich był Rule 34 z K.O z O.K K.O.!

Edit: Sprawcą tych hacków okazał się pewien użytkownik z Twittera, Gustavo Rangel, uznał, że to był późny żart primaaprilisowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...