Jump to content

Recommended Posts

Te poprawki nic dla nas Polaków nie wnoszą ,chyba że znasz dobrze Rosyjski i masz antenę satelitarną ustawioną na ich egzotyczną satelitę ,to Ci wszystkie kanały Rosyjskie zagrają bez karty kodowej.Ten dekoder ma takie możliwości i na nim nadal wszystko gra ,tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić... :lol2:

@pilek2

To nie koniecznie Rosyjski fix,wystarczy 1-2 programiki hexedytor i trochę chęci i Samemu można zrobić taki "fix" :)

:brawo: A jak zapiszesz te poprawki i jaki do będzie soft ?

Jak było by to takie proste ,to mądrzy ludzie nie mieli by zajęcia ...

@stan07

Np. za pomocą takiego programiku "Ali__tools_Console_v4.0__CRC_FIXER", po dekompresji softu i jego maincode,znajdujesz w HexEdytorze ,to co chcesz zmienić ,potem kompresujesz soft ,przeliczasz CRC bloków softu . I w zasadzie do takiego "fix-a"to tyle .

"Mądrzy ludzie" co kilka dni robią takie fix-y :)

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja posiadam taki tuner i działa mi w konfiguracji moduł polsatu i karta nc+ bez żadnych zawieszeń ,działa płynnie .

Ja też posiadałem do niedawna X7. Moduł CI polsatu dziala bez problemu ale czy CI+ będzie działał??? Raczej nie. U mnie kiedy był włożony CI Polsat i Smart HD były bardzo duże problemy z dekodowaniem programów. Bardzo długi czas oczekiwania na obraz podczas przełaczania kanałów, irytujące przycinki.

Osobno karta Smart HD i Moduł Polsatu CI spisywały się bardzo dobrze.

Dekoder sprzedałem i bardzo żałuję, bo teraz ciężko coś solidnego kupić do 400 zł. Mam na myśli Combo, CI i slot na kartę. Miałem u siebie nowe dekodery Cryptoboxa i Amiko ale mają sporo błędów w oprogramowaniu. O jakości obrazu nie wspomnę.

• Upvote 1

witam mam mały problem a mianowicie:

Dekoder - Opticum x7

soft - globo_x7_black synaps_mkfix_1.5.69_gisclub.tv

Nie moge znaleść kanału ELEVEN -11727 V

ELEVEN_BEL_1_BCKP

Skanowanie satelity czy też samej częstotliwosci 11727 NIC nie daje nie ma go na liście bądz kryje się pod inną nazwą której nie znam.

Jakieś pomysły????

Edited by kandziak