Skocz do zawartości

OPTICUM - HD X7 series


bigcyc123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Jest juz jakis soft Globo X-7 barn-synaps 1.5.43 VI rar sciagnalem ale jeszcze nie testowalem
Testowałem nie polecam, grafika beznadziejna pozatym mi nie działał pilot czyli wersja na starego pilota ogólnie mam black synaps 1.5.40 i mogę powiedzieć że jeden z lepszych softów, ja bynajmniej zostane na nim dopóki działa idealnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@ircios może pomożesz mi

 

Na wstepie przepraszam ale czytałem i czytałem odpowiednie watki i nic nie skumałem.Otóż mój znajomy ma w/w sprzęt i ma problem z głosem na kanałach nadawanych z tp. CP a ma obecnie kartę Cameleon zmigrgrowaną do ''nc+'' już.Wszystkie inne programy mu działają ''no problem'' ale te co są w ofercie ''nc+'' i są nadawane z tp. Cyfrowego Polsatu jest takie małe ''krzaczenie'' dzwiękiem

 

Podam jaki ma soft na tym sowim X7 i prosił bym o link do takiego który będzie dekodował kartę Cyfry+ HD oraz loaderem bo próbowałem jakieś softy ładować przez USB ale pisało cos ze zły ''boot loader''

 

Oto soft który ma obecnie;

 

MODEL ID; ALI_3602

WERSJA SOFTWARE ; 06000200_1.3.16 [beep]

WERSJA HARDWARE ; ALI-HD1-iIa -VER1.0

WERSJA LOADERA ; M3602A 1.1.6

DATA AKTUALIZACJI ; Dec 07 2010 09.14;14

 

Wiem ze to archaicznie stara wersja wiec prosze co mam zrobić aby te problemy ustały oraz jaki soft na to mi wejdzie

 

Z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś postCytujOPTICUM - HD X7 series

przez marcelnorbert » wczoraj, o 18:37

 

@ircios może pomożesz mi

 

Na wstepie przepraszam ale czytałem i czytałem odpowiednie watki i nic nie skumałem.Otóż mój znajomy ma w/w sprzęt i ma problem z głosem na kanałach nadawanych z tp. CP a ma obecnie kartę Cameleon zmigrgrowaną do ''nc+'' już.Wszystkie inne programy mu działają ''no problem'' ale te co są w ofercie ''nc+'' i są nadawane z tp. Cyfrowego Polsatu jest takie małe ''krzaczenie'' dzwiękiem

 

Podam jaki ma soft na tym sowim X7 i prosił bym o link do takiego który będzie dekodował kartę Cyfry+ HD oraz loaderem bo próbowałem jakieś softy ładować przez USB ale pisało cos ze zły ''boot loader''

 

Oto soft który ma obecnie;

 

MODEL ID; ALI_3602

WERSJA SOFTWARE ; 06000200_1.3.16 [beep]

WERSJA HARDWARE ; ALI-HD1-iIa -VER1.0

WERSJA LOADERA ; M3602A 1.1.6

DATA AKTUALIZACJI ; Dec 07 2010 09.14;14

 

Wiem ze to archaicznie stara wersja wiec prosze co mam zrobić aby te problemy ustały oraz jaki soft na to mi wejdzie

 

Z góry dziekuję

Mam ten sam problem. Moze odpowiesz i mnie jak go rozwiazac. Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...